+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Grafinės planšetės

Fotografai, norėdami greičiau ir patogiau pasiekti Photoshop programos funkcijas, ypač „slidus“, kur reikalingas didelis tikslumas, renkasi grafines planšetes. Šioje sferoje pirmauja „Wacom“ gamintojas, bet galima rinktis ir „Veikk“ arba „Tracer“ prekinius ženklus. Grafinės planšetės skiriasi savo dydžiu, paviršiaus tikslumu, belaidžio prisijungimo galimybe ir programinėmis funkcijomis.

Rodoma: 24 41
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 2 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 24 41 prekių
  5. Toliau

Grafinės planšetės tapo neatskiriamu fotografų įrankiu, suteikiančiu galimybę darbui su nuotraukomis būti efektyvesniam ir kūrybiškesniam. Šios įrangos naudojimas yra itin svarbus, kai reikia preciziško piešimo, retušavimo arba kito darbo su vaizdais, kuris būtų sudėtingas naudojant tik pelę arba klaviatūrą.

 

„WACOM“ – INDUSTRIJOS LYDERIS

„Wacom“ yra vienas iš labiausiai pripažintų ir naudojamų grafinių planšetės gamintojų. Jų modeliai, tokiuose kaip „Intuos Pro“ ir „Cintiq“, pasižymi dideliu tikslumu, spartesniu atsaku ir daugybe programinių funkcijų.

 

„VEIKK“ IR „TRACER“ – KOKYBĖ IR FUNKCIONALUMAS

„Veikk“ ir „Tracer“ yra galimi pasirinkimai tiems, kurie turi mažesnį biudžetą, bet ieško efektyvios grafinės planšetės. Šie prekių ženklai taip pat siūlo aukštą jautrumą ir daugumą funkcijų, kurios gali patenkinti įvairių naudotojų poreikius. „Veikk A30“ ir „Tracer Lightyear“ yra pavyzdžiai, kurie gali pasiūlyti vertingą naudą už prieinamą kainą.

 

SKIRTINGOS DYDŽIO IR FUNKCIONALUMO GALIMYBĖS

Grafinės planšetės gali skirtis pagal dydį – nuo kompaktiškų variantų, tinkamų kelionėms, iki didesnių, skirtų profesionaliam kūrybiniam darbui. Be to, belaidžio prisijungimo galimybė suteikia daugiau laisvės judėti ir darbui nepririšti prie kompiuterio.

 

PALAIKO POPULIARIAS KŪRYBINES PROGRAMAS

Dauguma grafinių planščių palaiko populiarias kūrybines programas, tokią kaip „Adobe Photoshop“, „CorelDRAW“, „Clip Studio Paint“ ir kt. Tai suteikia naudotojui daugybę įrankių ir funkcijų, kad galėtų išreikšti savo kūrybinį potencialą.

 

Grafinės planšetės, nepriklausomai nuo gamintojo, yra esminis įrankis, palengvinantis kūrybinį procesą ir padedantis fotografams išreikšti savo viziją bei detalizuotai dirbti su nuotraukomis. Renkantis grafinę planšetę, svarbu atsižvelgti į savo poreikius, norimus funkcionalumus ir biudžetą, siekiant rasti optimalų variantą.