+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Baterijų įkrovikliai

Fotoaparatas.lt žema kaina siūlo visų tipų pakrovėjus fotoaparatams, kameroms, dronams, nešiojamam apšvietimui, prožektoriams. Norint išsirinkti tinkamą įkroviklį, jums padės mūsų konsultantai. Galima naudoti originalius ir neoriginalius įkroviklius. Dažnai pirkėjai pasirenka ir universalų įkroviklį, kuris krauna ir AA ir AAA ir Li-ion (ličio jonų) tipo baterijas tiesiog pastatant + ir - į teisingą poziciją.

Rodoma: 24 1066
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 45 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 45
 7. 24 1066 prekių
 8. Toliau

BATERIJŲ ĮKROVIKLIAI - tai elektroninės įrangos prietaisai, naudojami baterijoms įkrauti. Įkrovikliai turi keletą ypatingų savybių ir naudingų aspektų, kurie daro juos labai reikalingais ir vertingais prietaisais.

 

SVARBIOS BATERIJŲ ĮKROVIKLIŲ YPATYBĖS:

 1. Įkrauna daugelio tipų baterijas. Dauguma baterijų įkroviklių yra sukurti taip, kad jie tiktų įvairių tipų baterijoms, įskaitant ličio jonų (li-ion), ličio polimerų (LiPo), nikelio-vandenilio (NiMH) ir kt. Vienas įkroviklis gali būti naudojamas su įvairių fotoaparatų, kamerų, apšvietimo tecnikos, telefonų ir kt. elektroninių prietaisų baterijomis krauti.

 2. Pasižymi saugos funkcijomis. Daugelis įkroviklių turi įvairias saugos funkcijas, kurios apsaugo nuo perkrovimo, perkaitimo ir kitų pavojingų situacijų, kurios gali pakenkti baterijoms arba sukelti saugumo riziką vartotojams.

 3. Efektyvumas ir greitis. Baterijų įkrovikliai gali greitai ir efektyviai įkrauti baterijas, taip suteikdami greitą prieigą prie įrangos.

 4. Pasirinkite įkrovimo greitį ir baterijos tipą. Kai kurie baterijų įkrovikliai leidžia pasirinkti įkrovimo greitį ir baterijos tipą, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Tai gali pagerinti baterijų ilgaamžiškumą ir našumą.

 5. Lengvi ir paprastai transportuojami. Daugelis baterijų įkroviklių yra kompaktiški ir nesunkūs, todėl juos lengva nešioti kelionėje arba kai fotografuojate lauke.

 6. Universalius jungtys. Kai kurie įkrovikliai turi universalias jungtis, kurios tinka daugumai elektros lizdų visame pasaulyje. Tai ypač naudinga keliaujant į kitas šalis.

 7. Rodoma baterijos būklė. Dauguma baterijų įkroviklių turi ekranus arba LED rodmenis, kurie leidžia sekti baterijos įkrovimo būklę ir likutinę galia; jūs visada žinosite, kiek liko laiko iki pilno įkrovimo.

 8. Sutaupoma laiko ir pinigų. Baterijų įkrovikliai leidžia išvengti nuolatinių naujų baterijų pirkimų ir taupo pinigus ilgalaikėje perspektyvoje, nes jūs galite naudoti ir įkrauti esamas baterijas.
   

Baterijų įkrovikliai yra naudingi įrenginai, padedantys užtikrinti, kad jūsų įranga visada būtų pasiruošusi veikti. Tai nepakeičiami prietaisai, kurie palengvina jūsų kasdieninį gyvenimą ir užtikrina, kad jūsų elektroninės priemonės visada turėtų pakankamai energijos.