+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Šviestuvai, žibintai

Šviestuvai, žibintai ir žvakidės ne tik skleidžia šviesą, bet ir puikiai tinka kaip dekoro elementai. Siūlome įsigyti stalines lempas, žibintus, pakabinamus šviestuvus, žvakides, žvakes. Tai suteiks ne tik praktinės naudos, bet ir galimybę išreikšti savo stilių ir skonį. Išskirtinis dizainas, aukšta kokybė ir skirtingos spalvos leis kurti unikalias erdves, pritaikytas jūsų asmeniniams poreikiams ir stiliaus nuostatoms.

Rodoma: 24 504
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 21 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 21
  7. 24 504 prekių
  8. Toliau

Šviestuvai ir žibintai yra ne tik būtinos buities dalys, bet ir galimybė padaryti jūsų namus jaukius ir stilingus. Šioje prekių kategorijoje galima rasti įvairių rūšių šviestuvų, žibintų ir žvakidžių, kurios ne tik skleidžia šviesą, bet ir puikiai tinka kaip dekoro elementai:

1) STALINĖS LEMPOS: stalinės lempos yra universalus ir praktiškas apšvietimo sprendimas. Jos gali būti pasirinktos pagal interjero stilių, medžiagas ir spalvas. Šis šviestuvas yra puikus sprendimas darbo stalui, naktiniam staliukui ar rašomajai stalui. Tai gali būti tiek modernios, minimalistiškos, tiek klasikinės lempos.

2) ŽIBINTAI: žibintai yra subtilus ir romantiką skleidžiantis apšvietimo elementas. Jie gali būti dedami ant spintelės, palangės arba šalia lovos. Žibintai dažnai pasižymi reguliuojamu ryškumu ir šviesos spalva, leisdami sukurti pageidaujamą atmosferą.

3) PAKABINAMI ŠVIESTUVAI: tai išskirtinė ir moderni apšvietimo alternatyva. Jie gali būti pakabinami virš valgomojo stalo, virtuvės šaldytuvo arba naudojami kaip dekoratyviniai elementai erdvėje. Pasirinkite minimalistinį stilių arba išraiškingą dizainą, priklausomai nuo jūsų interjero poreikių. Metaliniai šviestuvai yra modernūs ir elegantiški. Jie gali būti iš nerūdijančio plieno, vario. Toks šviestuvas gali suteikti erdvėje šiuolaikiškumo ir stiliaus. Stikliniai šviestuvai dažnai pasižymi subtilumu ir elegancija. Jie gali būti įvairių formų, spalvų ir apdailų, leisdami sukurti individualų interjero stilių.

4) ŽVAKIDĖS: žvakidės yra tradicinis ir šiltas būdas sukurti romantinę atmosferą. Jos gali būti metalinės, stiklinės arba keraminės, įvairių formų ir spalvų. Žvakidės tinka ne tik šeimos vakarienei, bet ir ypatingoms progoms.

5) ŽVAKĖS: žvakės yra neatskiriama namų dekoro dalis. Jos gali būti skirtingų formų, dydžių ir spalvų. Jų naudojimas gali sukurti jaukią atmosferą tiek viduje, tiek lauke.

 

Šių šviestuvų, žibintų, žvakidžių ir kitų dekoro prekių pasirinkimas yra ne tik funkcionalus, bet ir suteikia galimybę išreikšti savo stiliaus ir skonio preferencijas. Išskirtinis dizainas, aukšta kokybė ir skirtingos spalvos leidžia kurti unikalias erdves, pritaikytas jūsų poreikiams ir stiliaus nuostatoms.