+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Portatyviniai akumuliatoriai

Žema kaina įsigyti nešiojamų energijos šaltinių galite Fotoaparatas.lt parduotuvėje. Portatyvinius akumuliatorius naudoja fotografai arba filmuotojai tada, kai nėra galimybės prijungti apšvietimo ir garso technikos prie nuolatinės elektros srovės. Naudinga filmuojant sceną gamtoje arba darant fotosesiją kopose / prie jūros. Portatyvinius akumuliatorius gamina: Godox, Nitecore.

Rodoma: 1 1
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 1 puslapių
 2. 1
 3. 1 1 prekių

Portatyviniai akumuliatoriai (angliškai "portable batteries" arba "power banks") yra įrenginiai, skirti įrenginiams, tokiems kaip mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, fotoaparatai, videokameros ir kitos priemonės, tiekti papildomą energiją. Šie akumuliatoriai gali būti lengvai nešiojami ir naudojami, kai įrenginio baterija yra išsikrovusi arba reikia papildomos energijos.
 

PORTATYVINIŲ AKUMULIATORIŲ NAUDA FOTOGRAFAMS IR VIDEOGRAFAMS

 • Fotografiniai ir vaizdo įrašų projektai dažnai reikalauja daug laiko ir energijos, todėl portatyvieji akumuliatoriai suteikia papildomą energijos šaltinį ilgoms fotosesijoms arba vaizdo įrašų filmavimui lauke.

 • Jie gali būti naudojami maitinti mikrofoną arba LED šviesos šaltinį, kurie pagerina garso ir apšvietimo kokybę, ypač prastomis apšvietimo sąlygomis.

 • Portatyviniai akumuliatoriai gali būti naudojami pakrauti mobiliojo telefono arba kitų įrenginių baterijas, kad užtikrintų nuolatinį ryšį su klientais, partneriais arba kolegomis.

 • Jie yra naudingi kelionėse arba kitose situacijose, kur elektros tinklo prieigos nėra, leisdami dirbti nevaržomai.
   


PORTATYVINIAI AKUMULIATORIAI PASIŽYMI ŠIOMIS YPATYBĖMIS

 1. Nešiojama galia: Portatyviniai akumuliatoriai yra kompaktiški ir lengvai nešiojami, todėl juos galite lengvai įtraukti į savo fotografijos arba videografijos technikos rinkinį ir naudoti kelyje arba ten, kur nėra prieigos prie elektros tinklo.

 2. Įvairios talpos: Šie akumuliatoriai gali turėti skirtingas talpas, pradedant nuo keletos tūkstančių mAh iki daug tūkstančių mAh, todėl galite pasirinkti tokį, kuris atitinka jūsų energijos poreikius.

 3. Įvairūs jungtys: Daugelis portatyvinių akumuliatorių turi įvairias išvesties jungtis ir adapterius, todėl galite įkrauti įvairius prietaisus, įskaitant mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, fotoaparatus ir kitus įrenginius.

 4. Greičiausio įkrovimo technologijos: Kai kurie šių akumuliatorių modeliai turi technologijas, kurios leidžia greitai įkrauti mobilius įrenginius.

 5. LED indikatoriai: Dauguma portatyvinių akumuliatorių turi LED indikatorius, kurie rodo, kiek energijos lieka akumuliatoriuje.

 6. Saugumo funkcijos: Šie akumuliatoriai yra aprūpinti įvairiomis apsaugos funkcijomis, kad būtų išvengta perkaitimo, perkrovimo ir kitų problemų.

 7. Platus naudojimo spektras: Portatyviniai akumuliatoriai gali būti naudojami ne tik įkrauti mobilius įrenginius, bet ir maitinti LED šviesos šaltinius, ventilatorių, šildytuvus ir kitus prietaisus, kurie gali būti naudingi fotografams, dirbantiems lauke.


Portatyviniai akumuliatoriai yra nepakeičiama priemonė daugeliui fotografų ir videografų, siekiančių užtikrinti nepriklausomumą nuo elektros tinklo.