+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Laidai, kabeliai, adapteriai

Laidai, kabeliai ir adapteriai suteikia universalumą, jungiant skirtingus įrenginius ir prijungiant priedus. USB-C laidai ir adapteriai garantuoja greitą duomenų perdavimą, HDMI kabeliai užtikrina stabilų ir aukštos raiškos garso bei vaizdo perdavimą, kuris yra svarbus dirbant su redagavimo stotimis arba ekranais. Laidai, kabeliai ir adapteriai suteikia fotografams galimybę valdyti, prijungti ir perduoti duomenis, sklandžiai ir efektyviai įgyvendinti skaitmeninius projektus.

 

Rodoma: 24 1602
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 67 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 67
 7. 24 1602 prekių
 8. Toliau

LAIDAI, KABELIAI IR ADAPTERIAI FOTOGRAFAMS: MODERNIOS IT TECHNIKOS RAKTAS

Laidai, kabeliai ir adapteriai yra esminė IT technikos dalis, kurios suteikia fotografams galimybę optimaliai valdyti, prijungti ir perduoti duomenis tarp skirtingų įrenginių. Šie įrankiai užtikrina, kad skaitmeniniai projektai būtų įgyvendinti sklandžiai ir efektyviai.

 

USB, HDMI, ETHERNET, AUDIO LAIDAI

USB laidai:

 • USB-C į USB-C laidai: Tai universalūs ir greiti laidai, kurie suteikia galimybę perkelti didelius failus ir sparčiai pakrauti įrenginius.
 • USB-C į USB-A adapteriai: Leidžia jungti senesnius įrenginius su USB-A prievadu prie modernių USB-C įrenginių.

HDMI kabeliai:

 • HDMI Į HDMI kabeliai: Pasirinkimas, leidžiantis perduoti aukštos raiškos vaizdus ir garsą tarp fotoaparato ir ekranų.

Ethernet laidai:

 • CAT6 Ethernet laidai: Užtikrina stabilų ir greitą interneto ryšį, idealiai tinka naudoti fotografams, kurie naudoja debesų (Cloud) saugyklas ar dirba su dideliais failais.

Audio kabeliai:

 • 3.5mm ausinių kabeliai: Fotografams, kurie dirba su garso įrašais arba įrašo garso komentarus, šie laidai suteikia galimybę prijungti mikrofoną arba ausines prie įrenginių.

Blyksčių laidai ir adapteriai:

 • PC sinkronizacijos laidai: Jungia fotoaparatą su išorine blykste, užtikrindami sinchronizaciją ir geresnį apšvietimą.
 • Hot Shoe adapteriai: Leidžia prisijungti įvairias priedus, pavyzdžiui, mikrofonus arba blykstes, prie fotoaparato.

 

UNIVERSALUMAS, PLATUS SUDERINAMUMAS, SKLANDUS DUOMENŲ PERDAVIMAS

 1. Universalumas ir suderinamumas: įvairūs laidai, kabeliai ir adapteriai suteikia universalumą, jungiant skirtingus įrenginius ir prijungiant priedus.

 2. Sklandus duomenų perdavimas: USB-C laidai ir adapteriai užtikrina greitą ir efektyvų duomenų perdavimą, leidžiantį fotografams greitai perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus.

 3. Stabilus garso Ir vaizdo prijungimas: HDMI kabeliai užtikrina stabilų ir aukštos raiškos garso bei vaizdo perdavimą,kuris  būtinas dirbant su redagavimo stotimis arba atvaizdavimo ekranais.

 4. Profesionalaus fotografmo aprūpinimas: specialūs blykstės laidai ir adapteriai suteikia profesionaliam fotografui daugiau kontrolės ir galimybių dirbant su šviesa ir blykste.

 5. Patogumas ir organizacija: skirtingų tipo laidai ir adapteriai padeda išlaikyti tvarką darbo erdvėje ir sumažina perteklinį kabelių kiekį.

 

Fotografams itin svarbu turėti kokybišką ir patikimą laidų, kabelių bei adapterių rinkinį, kad būtų užtikrintas efektyvus darbo procesas ir didžiausias kūrybinis komfortas. Kokybiškas išmaniosios IT technikos derinys leidžia fotografams eksperimentuoti ir kurti aukštos kokybės turinį.