+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Fotoplokštelės momentiniams fotoaparatams

INSTAX fotolapeliai (INSTAX film), Polaroid fotolapeliai (Instant film) – tai plokštelės dedamos į momentinius fotoaparatus. „Fujifilm“ yra parduodamų momentinių fotoaparatų ir momentinių filmų prekės ženklas. „Fuji“ gamina 3 skirtingų formatų fotolapelius: „Mini“, „Wide“ ir „Square“.  Momentinė juosta yra fotografijos juostos tipas, kurį pristatė „Polaroid Corporation“, kad būtų sukurtas matomas vaizdas per kelias minutes ar sekundes nuo nuotraukos ekspozicijos. Foto lapelyje yra cheminių medžiagų, reikalingų fotografijai išryškinti ir fiksuoti, o fotoaparatas eksponuoja ir inicijuoja ryškinimo procesą po nuotraukos padarymo. Ankstesniuose „Polaroid“ momentiniuose fotoaparatuose plėvelė traukiama per volelius, atidarant ankštį, kurioje yra  reagentas, paskirstytas tarp eksponuojamo negatyvo ir priimančio teigiamo lapo. Šis plėvelės sumuštinis vystosi tam tikrą laiką, po kurio teigiamas lapas nulupamas nuo negatyvo, kad būtų atskleista išvystyta nuotrauka. 1972 m. „Polaroid“ pristatė integruotą plėvelę, kurioje buvo laiko nustatymo ir priėmimo sluoksniai, leidžiantys automatiškai sukurti ir užfiksuoti nuotrauką be jokio fotografo įsikišimo.

Rodoma: 24 78
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 4 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 24 78 prekių
  7. Toliau

FOTOPLOKŠTELĖS MOMENTINIAMS FOTOAPARATAMS: KURKITE AKIMIRKSNIU

Fotolapeliai, fotoplokštelės – tai skirtingi terminai, bet jie apibūdina tą patį produktą. Momentinių fotoaparatų fotoplokštelės yra plokštelės, kurios naudojamos momentiniuose fotoaparatuose ir ant kurių yra išspausdinama momentiniu fotoaparatu nufotografuota nuotrauka. Pagrindinė momentinių fotoaparatų fotoplokštelių ypatybė yra galimybė gauti atvaizdą be laukimo. Fotoplokštelė išlenda iš karto, o nufotografuotas vaizdas ant fotoplokštelės išryškėja per keliolika minučių ir tai leidžia fotografui iškart mėgautis savo kūriniu.

 

FUJIFILM „MINI“, „WIDE“ ir „SQUARE“ FORMATAI

Fotoplokštelių gamintojai, tokie kaip „Fujifilm“, siūlo skirtingus formatus, pritaikytus vartotojų poreikiams. Populiariausi yra Fujifilm „Mini“, „Wide“ ir „Square“ formatai, atitinkamai skirti mažiems, dideliems arba kvadratinio formato atspaudams. Instax Mini fotoplokštelės dydis 86 × 54 mm, vaizdo dydis 46 × 62 mm; Instax Square fotoplokštelės dydis 86 mm x 72 mm, vaizdo dydis: 62 mm x 62 mm; Instax Wide fotoplokštelės dydis 108 x 86 mm; vaizdo dydis 99 mm x 62 mm.

 

GREITAS IŠSPAUSDINIMAS IR PUIKI KOKYBĖ

Momentinių fotoaparatų fotoplokštelių spausdinimo procesas yra greitas, o tai leidžia greitai gauti nuotraukas be laukimo. Tai yra svarbu įvairiose situacijose, nuo švenčių iki kasdienių akimirkų. Fotoplokštelės ilgai išlaiko spalvų tikslumą ir kokybę. Dauguma gamintojų deda pastangas užtikrinti, kad kiekvienas atspaudas būtų ilgaamžis ir išlaikytų kokybišką vaizdą.

 

FOTOPLOKŠTELĖS FOTOGRAFIJOS PASAULYJE

KASDIENĖS AKIMIRKOS: Fotoplokštelės tinka užfiksuoti kasdienes akimirkas, kurias galima iškart pasidalinti su draugais ar šeima.

KŪRYBINIAI PROJEKTAI: Fotografai, ieškantys unikalių kūrybinių sprendimų, dažnai pasirenka fotoplokšteles dėl jų originalumo ir greito rezultato.

IŠSKIRTINIAI ATVAIZDAI: Fotoplokštelės tinka situacijoms, kai norite iš karto išspausdinti ir įamžinti ypatingas akimirkas, tokias kaip šventės arba kelionės.

MENINĖ FOTOGRAFIJA: Fotografai, kurie siekia meninių efektų ir nori sukurti unikalias nuotraukas, dažnai renkasi fotoplokšteles.

 

Momentinių fotoaparatų fotoplokštelių pasaulis yra spalvingas ir inovatyvus, leidžiantis kiekvienam fotografui atrasti savo kūrybinius horizontus. Šios fotoplokštelės ne tik įkūnija akimirkas, bet ir suteikia galimybę iš karto dalintis jomis su pasauliu.