+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Lomo objektyvai

Lomo objektyvai (angl. Creative effects lenses) – tai specialūs objektyvai, skirti sukurti „įdomų“ efektą vaizde. Tai gali būti neryškumo zonos, įdomiai išsidėstęs „bokeh“ arba besidubliuojančios kontūro linijos. Šie objektyvai pasižymi ir „vintage“ dizainu. Objektyvai gaminami Canon EF, Nikon AF, Sony FE bajonetams.

Rodoma: 6 6
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 1 puslapių
  2. 1
  3. 6 6 prekių

LOMO OBJEKTYVAI (arba Lomography objektyvai) yra specializuoti objektyvai, sukurti Lomography judėjimo entuziastų bendruomenės poreikiams. Lomography yra fotografijos stilius ir bendruomenė, kurią įkūrė Austrijos fotografijos studentai, atradę senovinius rusiškus fotoaparatus Zenit ir jais pradėję fotografuoti įvairias scenas. Šis stilius yra žinomas dėl savo eksperimentiškumo, spalvų iškraipymo, netikslaus fokuso ir kitų netradicinių elementų.

Lomo objektyvai yra sukurti siekiant atitikti šio stiliaus poreikius ir suteikti unikalų vaizdą.

 

LOMO OBJEKTYVAI DAŽNAI PASIŽYMI ŠIOMIS YPATYBĖMIS:

  1. Eksperimentiškumas: Lomo objektyvai skatina eksperimentuoti su fotografavimo proceso aspektais, tokiais kaip spalvų iškraipymas, kontrastas ir iškreipimas. Tai gali sukurti unikalų ir netikėtą vaizdą.

  2. Unikalūs efektai: Kai kurie Lomo objektyvai turi specialius efektus, tokius kaip iškreiptas fokuso efektas, kreivės ir kitos optinės savybės, kurios suteikia vaizdą išskirtiniu charakteriu.

  3. Svoris ir dydis: Dauguma Lomo objektyvų yra kompaktiški ir lengvi, todėl lengvai tinka nešioti ir naudoti kartu su Lomography fotoaparatais.

  4. Kreivė ir iškreipimas: Kai kurie Lomo objektyvai turi natūralų kreivumo ar iškreipimo efektą, kuris gali sukurti unikalų ir menišką vaizdą.
     

 

SVARBIAUSI LOMOGRAPHY JUDĖJIMO FAKTAI

Lomography judėjimas yra fotografijos kryptis, kurią įkvėpė originalių ir retro LOMO fotoaparatų naudojimas. Šis judėjimas skatina alternatyvius, eksperimentinius fotografavimo metodus ir skiria ypatingą dėmesį neformaliems, netiksliai kadruotiems vaizdams. Lomography siekia pabrėžti spalvų, kontrasto ir netikslumo savybes, kuriomis pasižymi LOMO fotoaparatai. Pagrindiniai Lomography judėjimo bruožai apima neformalią kompoziciją, netikslų fokusavimą, ryškių spalvų paryškinimą ir kitus efektus, kuriuos galima pasiekti naudojant įvairius specializuotus Lomography fotoaparatus arba taikant tam tikras fotografavimo technikas. Lomography šalininkai skatina nuotraukų kūrimą be pernelyg daug taisyklių ir ribojimų, skatindami kūrybinį laisvumą bei saviraišką. Šis judėjimas įgijo populiarumą XX amžiaus devintojo ir dvidešimtojo dešimtmečių jungtyje, o Lomography bendruomenės nariai visame pasaulyje skleidžia savo kūrybinius atradimus per tarptautinius renginius, parodas ir internetines platformas. Lomography judėjimas, su savo atsiradimu ir plėtra, pabrėžia žmonių norą grįžti prie paprastumo, eksperimentuoti su fotografijos procesu. Tai yra unikalus ir energingas fotografijos judėjimas, kuris skatina naujus požiūrius ir kūrybinę laisvę fotografavime.

 

Lomography judėjimas vertina netikslumą, šiurkštumą ir netobulumą fotografijos procese, skatindamas kūrybiškumą ir eksperimentavimą. Lomo objektyvai yra dalis šios filosofijos ir yra populiarūs tarp tų, kurie ieško alternatyvios ir unikalios fotografavimo patirties.