+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Šviesos sklaidytuvai

Fotografijoje ir videografijoje svarbu valdyti šviesą. Šviesos valdymui jums reikės naudoti šviesos valdymo priedus – šviesos sklaidytuvus. Sklaidytuvai yra kelių tipų: skėčiai (umbrella), šviesdėžės, tiubos, įvairių formų popieriniai sklaidytuvai ant blyksčių arba ant video galvų. Gridai arba difuzoriai taip pat padeda skaidyti šviesą. Fotografų bendruomenė renkasi: Godox, Neewer, Walimex, Falcon Eyes produktus dėl patrauklios kainos ir geros kokybės.

Rodoma: 24 215
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 9 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 9
 7. 24 215 prekių
 8. Toliau

ŠVIESOS SKAIDYTUVAI suteikia šviesos šaltinį be taško viduryje, jie skleidžia minkštesnę šviesą nei fotoaparato blykstė arba studijinė blykstė. Šviesos skaidytuvai naudojami tam, kad suminkštintų ir lygintų šviesos šaltinio spindulius. Gaunamas rezultatas - mažiau ryškių šešėlių ir natūralesnis apšvietimas. Populiariausi prekiniai ženklai: Walimex, Elinchrom, Lastolite, Godox.

 

ŠVIESOS VALDYMAS, NELYGUMŲ IŠLYGINIMAS, MINKŠTAS APŠVIETIMAS


1) ŠVIESOS VALDYMAS

 • Šviesos skaidytuvai padeda kontroliuoti šviesos intensyvumą, kryptį ir forma. Tai suteikia galimybę fotografui sukurti norimą nuotaiką ir atmosferą.

2) NELYGUMŲ IŠLYGINIMAS

 • Šviesos sklaidytuvai sumažina kontrastą ir lygina natūralius spalvų perėjimus, sukurdami švelnesnį ir estetiškesnį vaizdą.

3) MINKŠTAS IR SUBTILUS APŠVIETIMAS

 • Šviesos sklaidytuvai suteikia minkštą šviesą be aštrių šešėlių.

4) NEŠIOJAMUMAS, KOMPAKTIŠKUMAS

 • Daugelis sklaidytuvų yra lengvai pernešami ir greitai montuojami, o tai suteikia fotografams ir videografas daugiau lankstumo fotosesijų metu.

5) ŠVIESOS ŠALTINIO FORMOS KEITIMAS

 • Šviesos sklaidytuvai gali keisti šviesos šaltinio formą, paverčiantį aštrų šviesos tašką į didesnį, nuoseklesnį šviesos plotą.

   

ŠVIESOS SKLAIDYTUVŲ NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI
 

1) PORTRETINĖ FOTOGRAFIJA

 • Šviesos sklaidytuvai yra nepakeičiamas įrankis kurti minkštą apšvietimą ir lyginti odos spalvą portretinėje fotografijoje.

2) PRODUKTŲ FOTOGRAFAVIMAS

 • Jie padeda kurti vienodą, subtilų apšvietimą, puikiai tinka produktų fotografavimui reklamoje, e-commerce ir kataloguose.

3) STUDIJINĖS NUOTRAUKOS IR VIDEO

 • Šviesos sklaidytuvai naudojami studijinėse fotosesijose ir filmavime, siekiant sukurti nuoseklesnį šviesos šaltinį ir sumažinti kontrastą.

4) FOTOSESIJOS LAUKE

 • Mobilių sklaidytuvų naudojimas leidžia šviesos intensyvumą reguliuoti ir lauko fotosesijose, kur natūrali šviesa gali būti kintanti.Šviesos sklaidytuvai yra nepakeičiama priemonė fotografams ir videografams, siekiantiems kurti minkštą, difuzinį apšvietimą. Šie prietaisai naudojami tam, kad sumažintų aštrių šešėlių kiekį ir sušvelnintų šviesos intensyvumą, suteikiant subtilų efektą modeliuojant objektus. Šviesos skaidytuvai taip pat gali kontroliuoti spindulių kryptį, kiekį ir plotį, leisdami kūrėjui reguliuoti apšvietimą pagal norimą estetiką. Tai svarbu portretų, produktų fotografavime ir video produkcijoje, kur kuriamas vienodas ir gražus šviesos srautas. Šviesos skaidytuvai yra naudingi, siekiant sukurti natūralų apšvietimą, sumažinti aštrius šešėlius, pabrėžti objektų detales ir suteikti nuotraukoms arba vaizdo įrašams profesionalų, šiltą atspalvį. Tai universalus įrankis, kuris pagerina apšvietimo kokybę ir leidžia kūrėjui pasiekti pageidaujamą vizualinį efektą.