+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Vaizdo filmavimui

Vaizdo filmavimo priemonės - tai įrankiai ir priedai, skirti profesionaliems ir mėgėjų lygio vaizdo kūrėjams. Šios priemonės praturtina filmavimo ir fotografavimo procesą, suteikia daugybę kūrybinių galimybių, palengvina kameros prijungimą ir atjungimą nuo trikojo, prideda patogumo ir stabilumo filmuojant, suteikia galimybę  sklandžiai ir lengvai judinti kamerą, leidžia užfiksuoti stilingus ir sklandžius kadrus ir pan.

Rodoma: 12 12
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 1 puslapių
  2. 1
  3. 12 12 prekių

Vaizdo filmavimo prekės apima svarbius įrankius ir priedus, skirtus profesionaliems ir mėgėjų lygio vaizdo kūrėjams. Į šią kategoriją įeina įvairios priemonės, kurios praturtina filmavimo ir fotografavimo procesą, suteikdamos daugybę kūrybinių galimybių.
 

PRIEDAI, PALENGVINANTYS FILMAVIMO PROCESĄ

  • Greito atlaisvinimo plokštės palengvina kameros prijungimą ir atjungimą nuo trikojo. Tai užtikrina efektyvų darbą ir greitas kadrų perjungimo galimybes. Pavyzdžiui, SevenOak Follow Focus SK-F01 suteikia galimybę tiksliam fokusavimui, esant greitai kintančioms situacijoms.
  • Universalūs rankenų priedai prideda patogumo ir stabilumo filmuojant.
  • Suteikia galimybę judinti kamerą sklandžiai ir lengvai. Pavyzdžiui, Falcon Eyes Camera Cage CG-C2 užtikrina kameros apsaugą ir prideda papildomų montavimo galimybių.
  • Profesionalios kokybės priedai leidžia užfiksuoti stilingus ir sklandžius kadrus. Pavyzdžiui, Walimex pro Steadycam StabyPod XS 40cm Carbon ir walimex pro Steadycam StabyPod Carbon 120cm suteikia galimybę judėti laisvai ir sukuria kokybiškus vaizdo įrašus.
  • Užtikrina komfortą ir funkcionalumą, leidžia filmuoti laikant kamerą ant peties, mažinant nuovargį.
  • Suteikia galimybę kurti profesionalius kampus ir judėti su kamera skirtingose ašyse.