+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Monitoriai kameroms

Fotoaparatas.lt žema kaina parduotuvėse galima rasti monitorių filmavimo kameroms ir fotoaparatams. Monitoriai turi didesnę įstrižainę ir aiškesnį, šviesesnį vaizdą (brightness (cdm2 / nits) palyginus su kamerų ir fotoaparatų LCD. Pagrindiniai gamintojai: Atomos, SmallHD, Feelworld, Lilliput. Atomos monitoriai gali ne tik transliuoti vaizdą, bet ir įrašinėti video medžiagą kaip papildoma atminties laikmena.

Rodoma: 24 160
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 7 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 7
 7. 24 160 prekių
 8. Toliau

MONITORIAI, kurie yra naudojami su fotoaparatais arba vaizdo kameromis, yra ypatingi ir naudingi prietaisai, kurie žymiai pagerina fotografavimo ir filmavimo procesą. Šie monitoriai turi daug privalumų, kurie padeda operatoriams gauti kokybiškesnį vaizdo ir foto turinį.

 

DIDESNIS VAIZDAS, GERESNIS MATOMUMAS IR KITI PRIVALUMAI

 1. Didesnis vaizdo dydis. Monitoriai suteikia daug didesnį vaizdo dydį nei fotoaparato arba vaizdo kameros integruotas ekranas. Tai leidžia aiškiau ir tiksliau stebėti fokusavimo sritis, kompoziciją ir kitus vaizdo elementus.

 2. Geresnis matomumas lauke. Kai filmuojate arba fotografuojate lauke, saulės šviesa gali padaryti integruotą fotoaparato ekraną sunkiai matomą. Monitoriai dažnai turi aukščiausios raiškos ekranus su ryškesniu ir aukštesniu kontrastu, todėl vaizdas yra geriau matomas net saulės šviesoje.

 3. Fokusavimo pagalba. Kai kurie monitoriai turi fokusavimo pagalbines funkcijas, kurios padeda operatoriui suteikti aiškesnį ir tiksliau fokusuojamą objektą.

 4. Kadencijos ir eksponavimo vertinimas. Monitoriai gali parodyti esantį vaizdo kadrų skaičių per sekundę (fps) ir eksponavimo nustatymus, todėl jūs galite tiksliai nustatyti jų vertes ir kontroliuoti kadrų greitį.

 5. Paprastesnis meniu naudojimas. Daug monitorių leidžia valdyti fotoaparato arba vaizdo kameros meniu tiesiogiai per monitorių. Taip sutaupoma laiko ir supaprastinamas nustatymų keitimas.

 6. Realaus laiko peržiūra. Žiūrėdami per monitorių, jūs galite stebėti realaus laiko vaizdą iš fotoaparato arba vaizdo kameros. Tai leidžia jums matyti, kaip bus užfiksuotas galutinis vaizdas.

 7. Mobilūs ir nepririšti. Maži monitoriai su HDMI įvestimi yra lengvai nešiojami ir gali būti tvirtinami prie fotoaparato ar vaizdo kameros arbagali  būti naudojami ant stovų ar laikiklių. Tai yra ypatingai naudinga dirbant su DSLR fotoaparatais.

 8. Praplėstos jungtys. Dauguma monitorių turi įvairias jungtis, įskaitant HDMI, SDI arba AV įvestis ir išvestis, o tai suteikia daugiau ryšio galimybių su įvairiausia įranga.

 9. Focus peaking. Kai kurie monitoriai turi funkciją, vadinamą "focus peaking", kuri vizualiai pažymi aštrią vaizdo sritį ir taip padeda tiksliai fokusuoti objektą.
   

Monitoriai yra ypatingai svarbūs profesionaliems fotografams ir vaizdo kūrėjams, tačiau jie taip pat gali būti naudingi ir entuziastams, kurie siekia pagerinti savo vaizdo ir foto turinį. Monitoriai suteikia daugiau kontrolės ir galimybių, leidžiančių kurti aukščiausios kokybės vaizdą.