+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

360 kameros

Fotoaparatas.lt  žema kaina siūlo specialias 360 kameras (360 laipsnių). Jos naudojamos norint sukurti panoraminį vaizdą 360 video, ar 360 selfies efektą. Populiariausias gamintojas šioje sferoje – Insta360, nemažai produktų turi ir Ricoh ar Gopro. Svarbi detalė prie šių kamerų yra pridedama vaizdo apdorojimo programa (software, app) – ji padeda sumodeliuoti vaizdą taip kad būtų priimtina žiūrėti standartiniame monitoriuje.

Rodoma: 24 41
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 2 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 24 41 prekių
 5. Toliau

360 LAIPSNIŲ KAMEROS yra ypatingos ir naudingos priemonės fotografuoti ir filmuoti aplinką visais kampais, sudarant vaizdą iš visų pusių.

 

360 LAIPSNIŲ KAMEROS TURI YPATINGŲ SAVYBIŲ IR PRIVALUMŲ:

 1. Visapusis vaizdas. 360 laipsnių kameros fiksuoja visą aplinką 360 laipsnių kampu. Tai reiškia, kad galite žiūrėti aukštyn, žemyn, į šonus ir visais kitais kampais, kai naršote vaizdo medžiagą. Tai suteikia žiūrovui pilną perspektyvą ir leidžia pasinerti į įspūdingą 360 laipsnių patirtį.

 2. Virtualios realybės turinio kūrimas. 360 laipsnių kameros yra puikus įrankis kurti virtualios realybės (VR) turinį. Jos leidžia kurti interaktyvius ir įtraukiančius VR vaizdus ir vaizdo įrašus, kurie gali būti naudojami žaidimuose, filmuose, mokymo programose ir kt.

 3. 360 laipsnių nuotraukos. Šios kameros gali sukurti 360 laipsnių nuotraukas, kurios yra puikus būdas fiksuoti visą aplinką aplink jus. Tai yra naudinga turizmo, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitoms sritims, kuriose reikalinga detali vaizdų dokumentacija.

 4. Lengvas naudojimas. Dauguma 360 laipsnių kamerų yra lengvos naudoti, su intuityviai suprantama valdymo sąsaja. Tai padeda ne tik profesionaliems fotografams ir kūrėjams, bet ir paprastiems vartotojams.

 5. Transliacijos ir tiesioginis srautas. Kai kurios 360 laipsnių kameros gali transliuoti vaizdą tiesiogiai internetu arba į mobiliuosius įrenginius, leidžiant žiūrovams stebėti įvykius realiu laiku iš visų pusių.

 6. Stabilizacija. Dauguma šių kamerų turi įmontuotas stabilizacijos sistemas, kurios padeda išlaikyti vaizdą nedrebantį ir sklandų net judant.

 7. Žiūrėjimo platformos. Norint žiūrėti 360 laipsnių vaizdus, daugelis gamintojų turi specialias programėles ir platformas, kurios leidžia patogiai naršyti ir dalintis turiniu.

 8. Sąveika su kitais įrenginiais. Daug 360 laipsnių kamerų gali būti sinchronizuojamos su išmaniaisiais telefonais ir kitais įrenginiais, leidžiančiais valdyti kamerą nuotoliniu būdu.
   

360 laipsnių kameros yra įdomios ir inovatyvios priemonės, kurios leidžia kurti įspūdingą ir interaktyvų vaizdo turinį. Jų plačios galimybės suteikia daug kūrybinių ir praktinių pritaikymo galimybių: nuo turizmo dokumentavimo iki virtualios realybės kūrimo. Tai išskirtinės priemonės, kurios vis dažniau pasirodo  mūsų kasdieniniame pasaulyje!