+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

C-Stand Stovai

C-Stand stovas - tai metalinis stovas, kuris yra skirtas šviesoms, šilkams, vėliavoms, fonams bei kitoms priemonėms išdėstyti filmavimo aikštelėje. Vienas dažniausių būdų, kaip C-Stand stovai naudojami, tai nustatyti arba "priklijuoti" vėliavą, kad būtų pakeista šviesa. Du C-Stand stovai gali būti naudojami kartu, kad būtų galima pritvirtinti abi didesnio difuzinio tinklelio arba šilko puses. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti C-Stand stovus pagal kainą, gamintoją.

Rodoma: 24 25
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 2 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 24 25 prekių
  5. Toliau

C-Stand stovas - tai metalinis stovas, skirtas šviesoms, šilkams, vėliavoms, fonams ir kitoms priemonėms išdėstyti filmavimo aikštelėje. C-Stand stovai sudaryti iš pagrindo su trimis kojomis, dviejų į viršų iškylančių stovų, gobo galvutės ir gobo rankenos, kuri tvirtinama prie gobo galvutės. C-Stand stovai yra vieni universaliausių įrankių filmavimo aikštelėje.

 

C-STAND STOVO DALYS

1) Pagrindas su trimis kojomis
2) Dvi į viršų kylančios pakopos
3) Gobo galvutė
4) Gobo rankena (arm)

 

KAIP NAUDOTI C-STAND STOVĄ?

Vienas dažniausių būdų, kaip C-Stand stovai naudojami, tai nustatyti arba "priklijuoti" vėliavą, kad būtų pakeista šviesa. Prie stovo galima pritvirtinti negatyvaus užpildymo, tinklelių ir išsklaidymo vėliavėles, kad jas būtų galima pastatyti tiksliai ten, kur reikia. Šviesas galima iškelti virš dekoracijų arba objekto naudojant C-Stand stovą. Svarbu, kad tai būtų atliekama saugiai ir naudojant tinkamai pasvertus šviestuvus, kuriuos stovas gali išlaikyti.

Du C-Stand stovai gali būti naudojami kartu, kad būtų galima pritvirtinti abi didesnio difuzinio tinklelio arba šilko puses.

 

C-Stand stovai gali skirtis dydžiu, metalo pločiu ir pagrindo fiksavimo mechanizmais. Tačiau daugumą stovų sudaro tos pačios pagrindinės dalys:

1. Pagrindas

C-Stand stovo pagrindą sudaro trys skirtingo aukščio kojos, kad jas būtų galima sulankstyti kartu. Bazės gali skirtis priklausomai nuo jūsų stovo tipo. Kai kurie pagrindai turi uolinę koją, kurios aukščiausią regą galima pakelti į viršų ir padėti ant bortelio ar atbrailos. Kiti to neturi ir remiasi spyruokline sistema.

2. Gobo galvutė / rankenos galvutė

Gobo galvutė, dar vadinama rankenos galvute, yra tai, kas sujungia gobo rankenas su stovu. Todėl jos dar vadinamos jungtimis. Gobo galvutės turi rombų formos skyles, į kurias įstatomos rankos. Kai galvutė priveržiama, šios skylės užsidaro ir užspaudžia rankenas, kad stovas būtų tinkamai pritvirtintas.

3. Gobo rankena

Gobo rankena leidžia vėliavoms, šviesoms ir kt. kaboti virš komplekto už fotoaparato kadro. Jos tvirtinamos prie pagrindinės "C-Stand" dalies per gobo galvutę. Norėdami geriau suprasti "C-Stand" stovo dalis, pažiūrėkite šį vieno iš novatorių sukurtą vaizdo įrašą.