+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

MicroSD kortelės

MicroSD  kortelės naudojamos išmaniuosiuose telefonuose, navigacijose ir dronuose. Jos yra antros pagal populiarumą atminties kortelės pasaulyje. MicroSD kortelės yra mažo fizinio dydžio, todėl jas patogu naudoti mažuose išmaniuosiuose įrenginiuose, bet yra ir trūkumas – jos nėra tokios patikimos kaip SDHC, XQD, ar Cfexpress kortelės. Protingi žmonės renkasi šiuos gamintojus: Lexar, SanDisk, Transcend, Angelbird, Kingston.

Rodoma: 24 280
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 12 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 12
  7. 24 280 prekių
  8. Toliau

MicroSD atminties kortelės: mobilumas ir talpa fotografams bei videografams
 

MicroSD atminties kortelės yra nešiojamos, kompaktiškos ir efektyvios, jose galima kaupti didžiulius kiekius duomenų. Ypatingos šios kortelės tampa dėl savo mažo dydžio, didelės talpos ir universalumo, todėl jas naudoja tiek fotografai, tiek videografai.

 

MICROSD KORTELĖS PASIŽYMI ŠIOMIS YPATYBĖMIS:

1. Mažumas ir mobilumas: MicroSD kortelės fizinis dydis yra vos apie 15 mm x 11 mm x 1 mm (ilgis x plotis x storis), - dėl to jos yra itin kompaktiškos. Dėl šio mažo dydžio microSD kortelės tinkamos tokiems įrenginiams, kaip mobilieji telefonai, veiksmo kameros, dronai ir planšetiniai kompiuteriai.

2. Didelė talpa: MicroSD kortelės gali pasiūlyti įvairias talpas, pradedant nuo kelių gigabaitų ir siekiant net keliasdešimt terabaitų. Fotografai ir videografai gali pasirinkti kortelę pagal savo poreikius, suteikdami pakankamai vietos talpinti didelės raiškos nuotraukų failus ir aukštos kokybės vaizdo įrašus.

3. Platus gamintojų pasirinkimas: MicroSD kortelės gaminamos daugelio žinomų gamintojų, tokių kaip Sandisk, Samsung, Kingston, Transcend ir kt. Šie gamintojai siūlo skirtingas serijas, pritaikytas skirtingiems poreikiams ir įrenginiams.

4. Greitis ir veikimas: MicroSD kortelės dažnai yra pažymėtos greičio klasėmis, kurios nurodo skaitymo ir rašymo greitį. Tai svarbu fotografams ir videografams, kurie nori, kad jų įrenginiai būtų gebantys greitai ir efektyviai apdoroti didelius duomenų kiekius.

5. Universalumas: MicroSD kortelės yra labai universalios ir gali būti naudojamos įvairiuose įrenginiuose, įskaitant mobilius telefonus, fotoaparatus, vaizdo kameras, dronus, planšetinius kompiuterius ir kitus įrenginius. Tai suteikia vartotojams galimybę lengvai perkelti duomenis iš vieno įrenginio į kitą.

 

MicroSD atminties kortelės yra nepakeičiama modernios fotografijos ir vaizdo įrašų kūrimo dalis. Jos sudaro didelę dalį išplėstinės mobiliosios technologijos, suteikdamos fotografams ir videografams galimybę laisvai kurti ir saugoti savo kūrinius, nesvarbu, kur jie yra.