+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

CF kortelės

Didžiausios pagal fizinį dydį atminties kortelės. Taip pat, CompactFlash, arba sutrumpintai – CF, yra vienos seniausiai rinkoje naudojamų kortelių. CompactFlash privalumai - atsparumas karščiui, patikimumas (dėl didesnių tranzistorių), didelė talpa. CF kortelės naudojamos veidrodiniuose fotoaparatuose, seno tipo kamerose. Žemą kaina siūlo šie gamintojai: Sony, Lexar, SanDisk, Transcend, Angelbird, Kingston.

Rodoma: 24 84
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 4 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 24 84 prekių
 7. Toliau

CompactFlash (CF) atminties kortelės yra vienas senesnių atminties kortelių standartų. Kita vertus, šios atminties kortelės yra vis dar naudojamos tam tikrose profesionaliose fotografijos ir videografijos srityse.

 

NAUDOJAMOS PROFESIONALIOJE FOTOGRAFIJOJE

CompactFlash kortelės yra dažnai naudojamos profesionalioje fotografijoje ir videografijoje, kur labai svarbu didelis duomenų perkėlimo greitis ir patikimumas. CompactFlash yra populiarus pasirinkimas tarp profesionalių fotoaparatų ir kamerų naudotojų, ypač tarp dirbančių su didelės raiškos failais arba fotografuojančių nuotraukų serijas ir filmuojančių aukštos raiškos ir kokybės vaizdo įrašus.


NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

1) Profesionalūs fotoaparatai: Profesionaliniai fotoaparatai dažnai turi CF kortelių lizdus dėl didelės talpos ir greičio.

2) Profesionalios videokameros: Kai reikia aukštos raiškos ir didelių vaizdo įrašų, CF kortelės gali būti puikus pasirinkimas.

3) Garso įrašymo įranga: Kai reikia gero garso įrašymo, CF kortelės taip pat gali būti naudojamos profesionalioje garso įrašymo įrangoje.

 

DIDELĖ TALPA, GREITAS DUOMENŲ PERKĖLIMAS, PATVARUMAS

 1. Didelė talpa: CompactFlash kortelės pasižymi dideliu talpų pasirinkimu, pradedant nuo keleto šimtų megabaitų ir siekiant net kelis terabaitus. Tai suteikia profesionalams pakankamai vietos saugoti didelius failus.

 2. Dydis: CompactFlash kortelės yra didesnės nei dauguma kitų šiuolaikinių atminties kortelių, tokių kaip SD arba microSD. CompactFlash paprastai yra 43 mm x 36 mm x 3,3 mm.

 3. Greitis: CF kortelės gali pasiūlyti didelį duomenų perkėlimo greitį, didelius skaitymo ir rašymo greičius. Tai yra svarbu profesionalams, kurie dirba su didelės raiškos failais arba fotografuoja nuotraukų serijas.

 4. Greičio standartai: Naujesnės CompactFlash kartos gali palaikyti greičio standartus, tokius kaip UDMA (Ultra Direct Memory Access), kuris pagerina duomenų perkėlimo greitį.

 5. Pilna atminties formatavimo funkcija: CompactFlash kartelėse dažnai yra galimybė naudoti "pilną atminties formatavimą" (full format), kuris leidžia visiškai išvalyti kortelę ir pagerinti jo veikimą.

 6. Ilgas gyvavimas: CompactFlash kortelės yra gana patvarios ir pasižymi ilgu gyvavimo laiku, o tai ypač svarbu profesionalams, kurie dažnai dirba ekstremaliomis sąlygomis.

   

Nepasiant to, kad yra paplitusios naujesnės ir mažesnės atminties kortelės, CompactFlash kortelės dėl savo didelės talpos ir greičio savybių vis dar lieka patrauklios tam tikrose profesionalios fotografijos ir videografijos srityse.