+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Veiksmo kamerų priedai

Veiksmo kamerų priedai praturtina filmavimo ir fotografavimo patirtį, suteikia kamerai papildomų galimybių ir užtikrina saugumą neįprastose aplinkose. Tai įvairūs laikikliai, sriegiai, adapteriai, lipnūs tvirtinimai, apsauginiai stikliukai ir pan. Jie naudojami su veiksmo kameromis, tokiomis kaip, Insta360 X3, GoPro ir kt.

Rodoma: 24 114
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 5 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 5
  7. 24 114 prekių
  8. Toliau

VEIKSMO KAMERŲ PRIEDAI yra neatskiriama įrangos dalis dalis entuziastų, sportininkų, nuotykių ieškotojų ir įprastų vartotojų, turinčių veiksmo kameras tokias kaip, pavyzdžiui, Insta360 X3 arba GoPro. Šie priedai įvairiomis formomis ir funkcijomis praturtina filmavimo ir fotografavimo patirtį, suteikia kamerai papildomų galimybių ir užtikrina saugumą neįprastose aplinkose.

 

VEIKSMO KAMERŲ LAIKIKLIAI, SRIEGIAI, ADAPTERIAI, LIPNŪS TVIRTINIMAI, APSAUGINIAI STIKLIUKAI

Vienas iš populiariausių veiksmo kamerų priedų tipų yra laikikliai. Šie tvirtinimo elementai leidžia pritvirtinti veiksmo kamerą prie įvairių paviršių, įskaitant dviratį, šalmą, valtį arba kitus sporto atributus. Pavyzdžiui, "Mantona tripod thread 1/4 for GoPro" yra laikiklis, kuris leidžia tvirtinti GoPro kamerą ant trikojo arba kitaip palaikančio paviršiaus, suteikiant stabilumą ir galimybę filmuoti iš naujų kampų.

Kitas svarbus veiksmo kamerų priedų elementas yra sriegiai ir adapteriai. Jie leidžia jungti kamerą su įvairiomis priemonėmis, tokiomis kaip stabilizatoriai, trikojai, statybinės konstrukcijos arba netgi dronai. Pavyzdžiui, "Cullmann Cross CX 125 GoPro adapter" leidžia pritvirtinti GoPro kamerą prie standartinių sriegių, išplečiant galimybes naudoti įvairias priedų sistemas.

Lipnūs tvirtinimai, tokie kaip "Caruba GP J2 Adhesive Mount kit", yra dar vienas būdas tvirtinti veiksmo kamerą prie paviršių, kuriuose negalima naudoti kitų tvirtinimo priemonių. Šie lipnūs tvirtinimai yra ypatingai naudingi ant šalmų, automobilių kėdžių arba kitų netolygiai formų paviršių.

Įdomūs veiksmo kamerų priedai apima specializuotas tvirtinimo galimybes tam, kad galėtumėte kamerą pritvirtinti ant savo kūno. Pavyzdžiui, "Tvirtinimas mantona Helmet Strap for GoPro" yra specialiai sukurtas šalmui, o "Telesin skateboard clip mount for GoPro" leidžia tvirtinti kamerą prie riedlentės arba kitų paviršių.

Jei kuriate filmus po vandeniu, ypač naudingi gali būti apsauginiai stikliukai. Pavyzdžiui, "Insta360 X3 Sticky Lens Guards" užtikrina, kad objektyvas būtų apsaugotas nuo įbrėžimų ir kitų pavojų po vandeniu.

 

Gausybė priedų, tokių kaip "Puluz 53in1 Accessories Ultimate Combo Kits for sports cameras PKT09" ar "FY-TECH G5 3-Achsen Gimbal für GoPro Action Kamera", apima visą rinkinį įvairių laikiklių, adapterių, stabilizatorių ir kitų įrankių, suteikiančių viską, ko gali prireikti tam, kad išplėstumėte savo filmavimo galimybes. Šie veiksmo kamerų priedai suteikia ne tik papildomų techninių galimybių, bet ir padeda sukurti unikalius, įdomius ir kokybiškus vaizdus, kurie išsiskiria iš kitų.