+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Projektoriai

Projektorius yra universalus įrenginys, galintis praturtinti skirtingas gyvenimo sritis, pradedant nuo pramogų ir baigiant verslo veikla. Projektoriaus rezoliucija gali būti nuo standartinės HD iki aukščiausios 4K. Svarbūs projektorių parametrai apima šviesumo galią, kontrasto santykį, technologiją (DLP, LCD, LCoS), prijungimo galimybes, 3D palaikymą, mobilumą, nešiojamumą. Projektoriai naudojami nuotraukų ir video peržiūrai, pristatymams, prezentacijoms, žaidimams, fotografijų slideshow ir panašioms reikmėms. EPSON - patikimas projektorių gamintojas.

Rodoma: 24 137
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 6 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 6
 7. 24 137 prekių
 8. Toliau

PROJEKTORIUS: VAIZDO IR PRISTATYMŲ MAGIJA

Projektorius - tai technologinis stebuklas, kuris transformuoja mažą paveikslėlį į didelį vaizdą, sugrižtantį ant ekranų, sienų arba kitaip paruoštų paviršių. Projektoriai turi platų panaudojimo spektrą: nuo pramogų iki verslo pristatymų ir edukacijos.

 

REZOLIUCIJA, ŠVIESUMO GALIA, KONTRASTO SANTYKIS

 1. Vaizdo rezoliucija: projektorių galima rasti su skirtinga vaizdo rezoliucija, pradedant nuo standartinės HD iki aukščiausios 4K. Kuo aukštesnė rezoliucija, tuo aštresnis ir kokybiškesnis vaizdas.

 2. Šviesumo galia: projektorių šviesumo galia matuojama liumenais (ANSI lumens). Didelė šviesumo galia svarbi, ypač patalpose su daug natūralios šviesos arba dideliu auditorijų tankumu, užtikrinant ryškų vaizdą.

 3. Kontrasto santykis: kontrasto santykis nurodo tamsių ir šviesių spalvų skirtumą. Kuo didesnis kontrasto santykis, tuo geriau atvaizduojamos detalės tamsoje ir šviesoje.

 4. Technologija: egzistuoja kelios pagrindinės projektorių technologijos, tokios kaip DLP (Digital Light Processing), LCD (Liquid Crystal Display), ir LCoS (Liquid Crystal on Silicon). Kiekviena technologija turi savo privalumų ir trūkumų, pavyzdžiui, DLP yra puikus judančių vaizdų atkūrimui, o LCD teikia aukštos kokybės spalvas.

 5. Prijungimo galimybės: projektorius turi įvairias jungtis, leidžiančias prijungti skirtingus šaltinius, tokius kaip kompiuteris, televizorius, žaidimų konsolės arba netgi USB klaviatūra.

 6. Trijų dimensijų (3D) palaikymas: kai kurie modernūs projektoriai palaiko 3D vaizdus, suteikdami netradicinę vaizdo stebėseną. Šis funkcionalumas ypač populiarus tarp kino mėgėjų ir žaidimų entuziastų.

 7. Mobilumas ir nešiojamumas: dalis projektoriaus modelių yra lengvai nešiojami, idealūs tiek verslui, tiek pramogoms. Nešiojami projektoriai dažnai turi įmontuotą bateriją ir yra lengvai perkeliami.

 

KŪRYBINGAI NAUDOKITE PROJEKTORIUS FOTOGRAFIJOJE, VIDEOGRAFIJOJE IR KITUR

 1. Nuotraukų Ir video peržiūra: fotografai ir videografas gali projektuoti savo darbus dideliame ekrane, išryškindami kiekvieną detale.

 2. Pristatymai ir prezentacijos: verslo srityje projektoriai naudojami pristatymams, prezentacijoms, mokymams ir susirinkimams, kur didelis vaizdas svarbus dėmesio pritraukimui.

 3. Žaidimai: žaidimų entuziastai gali išbandyti didelės raiškos žaidimų patirtį, kurios negali pasiūlyti įprasti televizoriai arba monitoriai.

 4. Fotografijų slideshow: prjektorius yra puikus būdas dalintis atsiminimais per šeimos susirinkimus arba draugų vakarėlius, projektuojant nuotraukų skaidres.

 

Projektorius - tai universalus įrenginys, kuris gali praturtinti skirtingas gyvenimo sritis, pradedant nuo pramogų ir baigiant verslo veikla. Didelis vaizdas, aukšta rezoliucija ir įvairios panaudojimo galimybės daro projektoriaus pasirinkimą svarbiu sprendimu tiek namuose, tiek darbe.