+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Dėklai ir krepšiai

Fotoaparatas.lt parduotuvėse galima įsigyti daugelio žymiausių pasaulio gamintojų foto ir video dėklų ir krepšių. Fototechniką primygtinai rekomenduojame laikyti specialiuose dėkluose arba krepšiuose. Tikrai patikimi gamintojai su sertifikuota apsauga nuo smūgių, drėgmės ir lietaus yra: Lowepro, Nest, Vanguard, Peak Design, Fancier, Manfrotto, ThinkTank, Orca.

Rodoma: 24 1472
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 62 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 62
 7. 24 1472 prekių
 8. Toliau

DĖKLAI IR KREPŠIAI suteikia ypatingą apsaugą jūsų brangiems fotoaparatams ir vaizdo kameroms. Krepšiai užtikrindama saugų ir patogų įrangos laikymą ir nešiojimą.

 

KUO YPATINGI FOTO ĮRANGOS KREPŠIAI?

1. Turi specialius skyrius: dauguma dėklų turi specialius skyrius skirtus objektyvams, baterijoms, atminties kortelėms ir kitoms reikmenims. Tai padeda išlaikyti tvarką, leidžia lengvai organizuoti įrangą ir užtikrina, kad viskas būtų lengvai pasiekiamoje vietoje.

2. Yra pagaminti iš tvirtų medžiagų ir pasižymi atsparumu aplinkos poveikiui: daugelis fotoaparatų dėklų ir krepšių yra pagaminti iš atsparių vandeniui bei itin tvirtų medžiagų, kurios apsaugo įrangą nuo drėgmės, dulkių, smūgių ir pan. Tai užtikrina, kad jūsų fotografavimo įranga išliks saugi net nepalankiomis sąlygomis.

3. Yra galimybė greitai apasiekti užtrauktukus: daugeliui krepšių būdingi greitai atsegami užtrauktukai, leidžiantys patogiai ir sparčiai pasiekti įrangą, kai to reikia. Tai svarbu fotografams, kurie nori būti pasiruošę fiksuoti akimirkas bet kuriuo metu.

4. Reguliuojami dirželiai: dauguma dėklų ir krepšių turi reguliuojamą dirželį(-ius), leidžiančius pritaikyti jų ilgį pagal jūsų poreikius. Tai suteikia patogumą ir užtikrina patogų nešiojimą.

5. Patogu nešioti: dėklai ir krepšiai yra projektuoti su dėmesiu į nešiojimo patogumą. Tai apima minkštus diržus, specialias rankenos ir ergonomiškus dizainus, užtikrinančius, kad nešiojimas būtų malonus.
 

POPULIARŪS IR KOKYBĘ UŽTIKRINANTYS PREKINIAI ŽENKLAI

 • Lowepro: Žinomas dėl aukštos kokybės ir įvairių modelių, pritaikytų skirtingoms poreikiams.
 • Tamrac: Siūlo įvairius dėklus su inovatyviais dizainais ir aukštos kokybės medžiagomis.
 • Nest: Garsėja patvariais ir funkcionaliais dėklais, atitinkančiais profesionalių fotografų poreikius.
 • Orca: Specializuojasi profesionaliems fotografams skirtais aukštos kokybės dėklais ir krepšiais.
 • Manfrotto: Žinomas dėl tvirtų ir patogiai nešiojamų dėklų, pasižyminčių ypatingu stiliumi.
 • Cullmann: Siūlo platų asortimentą kokybiškų dėklų ir krepšių su įvairiomis funkcijomis.
 • Vanguard: Garsėja inovatyviais dizainais ir aukštos kokybės medžiagomis.
 • Peak Design: Siūlo modernius ir stilingus dėklus, atitinkančius šiuolaikinių fotografų poreikius.
 • Fancier: Žinomas dėklų ir krepšių pasirinkimu, skirtu tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.
 • ThinkTank: Specializuojasi įvairių dydžių ir paskirties dėklais, kuriuose galima patogiai laikyti visą fotografavimo įrangą.
   

Rinkitės dėklą arba krepšį, labiausiai patenkinantį jūsų asmeninius poreikius ir stilių bei kartu užtikrinantį optimalią įrangos apsaugą.