+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Vaizdo stebėjimo / apsaugos kameros

Fotoaparatas.lt parduotuvėse žema kaina galite rasti apsaugos kamerų (Security Cameras). Apsaugos kameras galime skirstyti į lokalias ir nuotolines kameras. Norėdami stebėti objektus, esančius vietovėje be elektros, klientai perka kameras su GSM ryšiu. Kameros tiesioginį vaizdą perduoda GSM, 2G, 3G ir 4G (LTE) ryšio pagalba. Informacija saugoma microSD arba SD kortelėse. Energijos šaltinis – Li-ion (ličio jonų) baterijos. Lokalios kameros jungiamos į vidinį pastato arba patalpos tinklą per (RJ45 internetinį tinklo kabelį su maitinimu). Saugumo kamerų gamintojai: Dahua, Denver, Arlo, Xiaomi.

Rodoma: 24 443
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 19 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 19
 7. 24 443 prekių
 8. Toliau

Apsaugos kameros (angl. security cameras) yra skirtos stebėti ir užregistruoti vaizdo medžiagą tam tikrose vietose su tikslu užtikrinti saugumą. Šios kameros dažniausiai naudojamos namų apsaugos, verslo stebėjimo, viešųjų erdvių apsaugos ir kitoms panašioms paskirtims.

 

APSAUGOS KAMEROS SKIRSTOMOS Į LOKALIAS IR NUOTOLINES

Lokalios apsaugos kameros (angliškai "local security cameras") skirtos užtikrinti saugumą tam tikroje vietovėje ar teritorijoje. Jos dažniausiai yra pajungtos tiesiogiai vietiniam tinklui ir neprisijungia prie interneto arba tolimesnės tinklo infrastruktūros, tokių kaip debesų (Cloud) saugyklos arba nuotolinio stebėjimo paslaugos.

Nuotolinės apsaugos kameros (angliškai "remote security cameras") gali būti stebimos ir valdomos nuotoliniu būdu per internetą arba kitą tinklo ryšio priemonę. Šios kameros dažniausiai prisijungia prie interneto ir gali būti naudojamos stebėti ir užtikrinti saugumą bet kurioje vietoje, kurioje yra interneto ryšys.
 

NUOTOLINIŲ APSAUGOS KAMERŲ YPATYBĖS IR FUNKCIJOS

 1. Vaizdo stebėjimas: Nuotolinės apsaugos kameros filmuoja vaizdo medžiagą ir leidžia ją stebėti tiesiogiai per internetą arba naudojant specialią programinę įrangą nuotoliniame įrenginyje, pvz., kompiuteryje arba mobiliame telefone.

 2. Vaizdo įrašymas: Šios kameros gali įrašyti vaizdo medžiagą į integruotą atmintį arba į prie tinklo prijungtus išorinius saugojimo įrenginius, tokius kaip kietieji diskai arba debesų (Cloud) saugyklos.

 3. Judesio jutikliai: Dauguma nuotolinių apsaugos kamerų modelių turi judesio jutiklius, kurie leidžia kamerai pradėti filmuoti tik tada, kai jaučiamas judesys, taip sutaupant laiko ir išteklių.

 4. Naktinio matymo galimybės: Daugelis šių kamerų turi naktinio matymo galimybę, leidžiančią filmuoti vaizdo medžiagą tamsoje naudojant infraraudonuosius spindulius arba kitas naktinio matymo technologijas.

 5. Tinklo palaikymas: Šios kameros prisijungia prie interneto ir leidžia stebėti vaizdą bei valdyti nustatymus nuotoliniu būdu per specialią programinę įrangą arba naršyklę.

 6. Atsparumas aplinkos sąlygoms: Kai kurios nuotolinės apsaugos kameros yra pritaikytos naudoti tiek viduje, tiek lauke, ir gali būti atsparios oro sąlygoms.

 7. Saugumo funkcijos: Šios kameros gali būti integruojamos į bendras saugumo sistemas ir turėti šifravimo galimybes bei kitas saugumo funkcijas.

 8. Stebėjimo vietos: Dažnai nuotolinės apsaugos kameros yra naudojamos stebėti svarbias vietas, tokioms kaip įėjimo durys, laiptai, automobilių stovėjimo aikštelės ir kt.

 9. Maitinimas: Kameros gali būti maitinamos iš elektros tinklo arba būti maitinamos baterijomis, priklausomai nuo modelio.

 

Vaizdo stebėjimo/apsaugos kameros yra efektyvios priemonės, skirtos stebėti ir užfiksuoti įvykius tam tikrose vietose. Jos gali būti naudojamos tiek namuose, tiek verslo aplinkoje, suteikdamos saugumo jausmą. Šios kameros dažnai pasižymi aukšta raiška ir judesio jutikliais, leidžiančiais fiksuoti net smulkius judesius. Be to, kai kurie modeliai yra sujungiami su internetu, o tai leidžia stebėti realiu laiku arba peržiūrėti įrašus nuotoliniu būdu. Tai universalus įrankis, padedantis užtikrinti saugumą, stebėti aplinką ir sumažinti nusikaltimų riziką.