+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Blyksčių priedai

Blykstės turi daug priedų. Sklaidytuvai, mikro šviesdėžės, spalviniai filtrai, „grid“, reflektoriai, adapteriai. Visi priedai padeda pasiekti norimą spalvinį arba kitokį šviesos efektą, pagerinti fotografavimo su blyskte patirtį. Blyksčių priedai suteikia daugybę galimybių kurti įvairius šviesos efektus ir pagerinti nuotraukų kokybę. Priedus galima įsigyti atskirai, Fotoaparatas.lt parduotuvėse.

 

Rodoma: 24 128
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 6 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 6
  7. 24 128 prekių
  8. Toliau

BLYKSČIŲ PRIEDAI - tai įvairiausi išorinėms blykstėms skirti priedai, tokie, kaip: difuzoriai, laidai, mini šviesdėžės, specialiai blysktėms skirtos baterijos ir jų kroviklių, blykstėms skirti filtrai, adapteriai, kurie leidžia ant blykstės montuoti įvairius priedus ir kt.

 

IŠPLĖSKITE BLYKSTĖS FUNKCIONALUMĄ

Blyksčių priedai yra skirti išplėsti blykstės funkcionalumą ir pagerinti jūsų fotografavimo su blykste patirtį. Blyksčių priedai yra įvairios priemonės, skirtos šviesos šaltinio valdymui ir modifikavimui fotografavimo metu. Šie priedai yra naudojami siekiant gauti norimą šviesos efektą, sumažinti šešėlius, išryškinti modelius ir įgyvendinti kitus kūrybinius tikslus. Kiekvienas blyksčių priedas turi savo savybes ir naudojimo būdus.


KELI BLYKSČIŲ PRIEDAI IR JŲ YPATUMAI:

Blyksčių difuzoriai (Flash Diffusers): tai priedai, kurie pritvirtinami prie blykstės ir naudojami šviesos išplitimui ir minkštumui suteikti. Jie padeda sumažinti šviesos kietumą, šešėlius ir blizgesį ant objekto paviršiaus. Difuzoriai padeda suteikti nuotraukoms natūralų, švelnų šviesos efektą.

Šviesos reklektoriai (Light Reflectors): šie priedai yra naudojami šviesos padavimui į objektą arba šviesos šaltinio nukreipimui. Reflektoriai gali būti naudojamos siekiant paryškinti modelius, sumažinti šešėlius arba nukreipiant šviesą į konkrečią vietą kadre.

Šviesos filtrai (Gels): Šviesos filtrai - tai plonos plėvelės, kurios yra dedamos ant blykstės šaltinio ir pakeičia šviesos spalvą. Tai naudojama siekiant kurti spalvinius efektus, derinti šviesą su fonu arba koreguoti šviesos temperatūrą, kad būtų pasiektas norimas spalvinis tonas.

Blykstės žiedai (Ring Flashes): suteikia lygų ir tiesų šviesos šaltinį, kuris dažnai naudojamas makrofotografijoje ir portretuose, kad būtų pasiekta "žiedinis" šviesos žymėjimo efektas aplink objekto kontūrą.

Šviesos žymėtojai (Light Modifiers): Šie priedai apima įvairias priemones, tokius kaip šviesdėžės ir kt. Jie naudojami šviesos krypties, šviesos stiprumo ir šviesos formos kontrolės tikslais. Šie priedai leidžia fotografams kurti unikalius šviesos efektus ir modelių išryškinimus.

Blykstės padai (Bounce Cards): Tai plokšti priedai, montuojami ant blykstės ir naudojami šviesos šaltinio nukreipimui į paviršių arba lubas. Tai padeda sumažinti tiesioginę šviesos šaltinio kietumą ir sukuria minkštesnį apšvietimą.
 

Blyksčių priedai suteikia fotografams daugybę galimybių kurti įvairias šviesos efektus ir pagerinti nuotraukų kokybę. Jie leidžia fotografams eksperimentuoti su šviesos valdymu ir sukurti profesionalias bei unikalias nuotraukas, atsižvelgiant į konkrečias situacijas ir kūrybinius tikslus.