+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Specialios paskirties fotoaparatai

Specialios paskirties fotoaparatai yra skirti fiksuoti gamtos ir laukinių gyvūnų akimirkas, gamtos grožį. Šie fotoaparatai paprastai yra maži ir legvi, turi tvirtą korpusą, yra apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų, pasižymi naktinio matymo režimu, judesių jutikliais. Šias kameras galima panaudoti ne tik laukiniams gyvūnams stebėti, bet ir kaip stebėjimo kameras, norint apsisaugoti nuo įsilaužėlių, vagių.

Rodoma: 24 53
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 3 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 24 53 prekių
 6. Toliau

SPECIALIOS PASKIRTIES FOTOAPARAI yra ypatingi įrenginiai, sukurti tam, kad užfiksuotų gamtos ir laukinių gyvūnų akimirkas, kurios dažnai nepastebimos žmonėms.

"Laukinių gyvūnų kameros" arba "wildlife cameras" pasižymi daugybe ypatingų savybių, kurios jas daro nepakeičiamais įrankiais žmonėms, besidomintiems gamta, gyvūnų elgesiu ir aplinkos stebėjimu.

 

STEBĖKITE GYVŪNŲ ELGESĮ ARBA FIKSUOKITE GAMTOS GROŽĮ

Specialios paskirties fotoaparatai yra tinkamas pasirinkimas fotografams, kurie nori stebėti gyvūnų elgesį arba užfiksuoti ypatingą gamtos grožį. Tokios šių kamerų funkcijos, kaip naktinio matymo režimai ir judesio jutikliai, leidžia stebėti ir įamžinti laukinės gamtos stebuklus, kurie kitaip liktų nepastebėti.
 

NEDIDELI MATMENYS, TVIRTAS KORPUSAS, AUKŠTOS KOKYBĖS VAIZDO JUTIKLIS

Specialios paskirties kameros įprastai pasižymi nedideliais matmemis ir svoriu, tvirtu korpusu, dažnai kamerai būdingas kamufliažinių spalvų korpusas, apsaugos nuo lietaus ir / arba dulkių, aukštos kokybės CMOS vaizdo jutiklis, galimybė pasiekti aukštą vaizdo raišką. Spec. paskirties kameros gali turėti integruotą garsiakalbį, mikrofoną, apsaugą slaptažodžiu, į rinkinį gali būti įtraukti laikikliai arba dirželiai, skirti kamerą tvirtinti prie medžio ir pan.

 

PAGRINDINĖS SAVYBĖS, KURIOS PADARO LAUKINIŲ GYVŪNŲ KAMERAS YPATINGOMIS:

 1. Nepastebimumas: Šios kameros dažnai yra mažos ir kamufliažuotos, todėl jos nesukelia jokio triukšmo ar baimės tarp laukinių gyvūnų. Tai leidžia stebėti jų natūralų elgesį be žmogaus įsikišimo.

 2. Infraudonųjų spindulių technologija: Dauguma laukinių gyvūnų kamerų yra aprūpintos infraraudonųjų spindulių (infrared) technologija, kuri leidžia filmuoti arba fotografuoti net ir tamsiose nakties sąlygose be jokio papildomo apšvietimo. Tai yra ypač naudinga stebint naktinę laukinių gyvūnų veiklą.

 3. Jautrūs judesio jutikliai: Kameros dažnai turi judesio jutiklius, kurie įjungia įrašymo funkciją, kai sensoriai aptinka judesį. Tai leidžia sutaupyti baterijų energiją ir užtikrina, kad įrašai bus aktyvuojami tik tada, kai kamera aptinka gyvūno buvimą.

 4. Atsparumas oro sąlygoms: Laukinių gyvūnų kameros dažnai yra atsparios vandeniui, šalčiui ir kitoms aplinkos įtakoms. Tai suteikia galimybę jas naudoti įvairiose gamtos sąlygose, nuo miškų iki kalnų ir vandenų.

 5. Ilga baterijų tarnavimo trukmė: Dauguma šių kamerų yra energiją taupančios ir gali dirbti ilgą laiką be nuolatinės priežiūros ar baterijų keitimo.

 6. Aukštos raiškos įrašai: Laukinių gyvūnų kameros dažnai yra sugebančios užfiksuoti aukštos raiškos nuotraukas arba vaizdo įrašus, kurie leidžia gauti kokybišką medžiagą tyrinėjant laukinę gamtą.

 

Štai keletas specialios paskirties fotoaparatų pavyzdžių: Braun Scouting Cam Black700, Braun Scouting Cam Black800 mini, Denver WCS-5020DE Wildlife Camera, Outdoor Club Wild Camera Night vision, Minox DTC 1200 Wildkamera ir kt.