+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Žiūronai

Canon, BRESSER, Celestron, Focus, Kowa, Nikon, Vanguard – visų šių gamintojų žiuronus galite isigyti Fotoaparatas.lt parduotuvėse. Žiūronų pasirinkimas didelis. Nuo modelių su stabilizatoriumi iki modelių su naktinio matymo funkcija. Žiūronai yra stebėjimo technika, naudojama kare, laivyboje, astronomijoje. Tai universalūs įrankiai, pasižymintys dideliu funkcionalumu ir pritaikomumu skirtingoms veiklos sritims.

Rodoma: 24 516
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 22 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 22
  7. 24 516 prekių
  8. Toliau

ŽIŪRONAI: DETALUS PASAULIS JŪSŲ RANKOSE

Žiūronai, kartais vadinami binokliais, yra neįkainojamas įrankis leidžiantis pamatyti pasaulį smulkiomis detalėmis, kurios būtų sunkiai pastebimos žiūrint plika akimi. Šie optiniai prietaisai gaminami daugelio prekinių ženklų, tokių kaip Canon, BRESSER, Celestron, Focus, Kowa, Nikon ir Vanguard, ir gali būti skirti skirtingoiems poreikiams, įskaitant astronomiją, jūrinės veiklos stebėjimą, gamtos tyrinėjimus ir keliones.

 

KOKIAS ŽIŪRONŲ YPATYBES NAUDINGA ŽINOTI?

1) PADIDINIMAS IR OBJEKTYVO SKERSMUO: žiūronai pasižymi padidinimu (pavyzdžiui, 8x arba 10x), ir objektyvo skersmeniu, lemiančiu, kiek šviesos prietaisas gali surinkti. Dauguma žiūronų yra lengvai nešiojami ir tinka įvairioms aplinkybėms.

2) PRIZMĖS TIPAI: žiūronai gali turėti skirtingas prizmes, pavyzdžiui, Porro. Porro prizmės užtikrina geresnį trimačio vaizdo efektą.

3) REGULIUOJAMAS ATSTUMAS TARP OKULIARŲ: tai leidžia prisitaikyti prie skirtingų žmonių atstumo tarp akių ir suteikia patogią stebėjimo patirtį.

4) ŽIŪRONŲ RŪŠIS: egzistuoja skirtingų tipų žiūronai, pritaikyti skirtingiems poreikiams: astronominiai žiūronai, jūriniai žiūronai, gamtos stebėjimo žiūronai ir kompaktiški žiūronai kelionėms. Kiekviena rūšis pasižymi specifinėmis savybėmis ir taikymo sritimis.

5) TECHNOLOGINĖS INOVACIJOS: kai kurie žiūronai turi pažangias technologines inovacijas, pavyzdžiui, stabilizatorių ar net naktinio matymo funkciją, suteikiančią galimybę stebėti objektus esant prastai apšviestose vietose.

 

KAM FOTOGRAFUI GALI BŪTI REIKALINGI ŽIŪRONAI?

Kompaktiški žiūronai yra puikus pasirinkimas fotografams, kurie keliauja arba dirba lauke. Žiūronai užima nedaug vietos ir suteikia galimybę stebėti objektus toli nuo fotografo vietos. Gamtos ir paukščių / gyvūnų stebėjimui skirti žiūronai leidžia fotografams tyrinėti lauką, stebėti gyvūnus ir užfiksuoti smulkias detales. Jūriniai žiūronai yra naudingi laivybininkams ir jūreiviams, šie žiūronai leidžia stebėti horizontą, aplinkinį vandenį ir objektus toli nuo kranto. Astronominiai žiūronai tinka astronomijos entuziastams. Jie leidžia tyrinėti dangų ir stebėti kosmines objektus. Kai kuriems žiūronams galimos adapterių arba laikiklių pridėjimo galimybės, leidžiančios prijungti fotoaparatą arba kamerą ir užfiksuoti, kas matoma per žiūroną.

 

Žiūronai yra universali ir lanksti priemonė, pasižyminti dideliu funkcionalumu ir pritaikomumu skirtingoms veiklos sritims. Nuo gamtos stebėjimo iki kelionių, nuo jūrininkų iki astronautų, žiūronai suteikia galimybę pamatyti daugiau ir artimiau, leisdami tyrinėti pasaulį detalėmis, kurios būtų nepastebimos be šių nuostabių optinių prietaisų.