+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Apšvietimas filmavimui, video apšvietimas

Fotografuojant arba filmuojant studijoje ir ne patalpoje lengviau dirbti su nuolatinės šviesos lempomis ir panelėmis. Nuolatinės šviesos srautas iškart parodo galutinį rezultatą ir nereikalauja specialių operatoriaus gebėjimų. Nuolatinės šviesos lempos  ir panelės skirstomos pagal galingumą: 80W, 100W, 300W ir daugiau. Populiarūs gamintojai – Aputure, Godox, Neewer, Falcon Eyes.

Rodoma: 24 1288
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 54 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 54
 7. 24 1288 prekių
 8. Toliau

NUOLATINĖS ŠVIESOS LEMPOS yra šviesos šaltinis, kuris nuolat išspinduliuoja šviesą be jokio mirksėjimo arba dažnių moduliacijos. Tai yra labai naudinga fotografinėje ir filmavimo srityse, ypač studijoje, nes nuolatinė šviesa leidžia operatoriui iškart matyti, kaip šviesa paveiks galutinį rezultatą. Daugelis šiuolaikinių nuolatinės šviesos lempų yra pagamintos naudojant LED (Light Emitting Diode) technologiją. Šios lempos yra labai populiarės dėl savo energijos efektyvumo, mažo šiluminio išsiskyrimo ir ilgo tarnavimo laiko.
 

LED TECHNOLOGIJA, MOBILUMAS, SPECIALŪS REŽIMAI IR DAR DAUGIAU

 1. LED technologija: Dauguma nuolatinių šviesos lempų naudoja LED technologiją, kuri užtikrina aukštą efektyvumą ir mažą energijos suvartojimą.

 2. Šviesos temperatūra: Šios lempos gali turėti reguliuojamą šviesos temperatūrą, leidžiančią operatoriui kontroliuoti spalvų temperatūrą nuo šilto iki šalto šviesos atspalvio.

 3. Didelis CRI (Color Rendering Index): Geras CRI lempoje užtikrina tikslų spalvų atvaizdavimą. Tai svarbu fotografavime ir filmavime, kur spalvų tikslumas yra būtinas.

 4. Galia ir reguliuojamumas: Nuolatinės šviesos lempos būna skirtingo galingumo - nuo 80W iki 300W ir daugiau. Daugelis jų turi reguliuojamą šviesos intensyvumą ir kampą.

 5. Montavimo galimybės: Daugelis lempų turi standartinius montavimo angas, leidžiančias pritvirtinti įvairius priedus, tokius kaip difuzoriai arba šviesos formavimo įtaisai.

 6. Mažas šiluminis Išsiskyrimas: LED technologija sumažina šiluminį išsiskyrimą, todėl šviesos lempos nesukelia pernelyg didelės šilumos ir gali būti naudojamos ilgą laiką be pertraukų.

 7. Mobilumas: Daugelis nuolatinių šviesos lempų yra kompaktiškos ir lengvos, todėl lengva pernešti ir naudoti ne tik studijoje, bet ir kitose vietose.

 8. Specialūs režimai: Kai kurios nuolatinės šviesos lempos gali turėti specialius režimus, tokius kaip RGB (spalvotas šviesos diapazonas) arba efektų režimus.

   

NEPAKEIČIAMA PRIEMONĖ FOTOGRAFAMS IR VIDEOGRAFAMS

Nuolatinės šviesos lempos yra nepakeičiama priemonė fotografams ir videografas, leidžianti kūrybiškai eksperimentuoti su šviesa ir kurti profesionalius vizualinius projektus. Fotografai gali pasitelkti šias lempas modeliuodami portretus, produktus arba kurdami įvairius objektus, kontroliuojant šviesos ir šešėlių kontrastą. Nuolatinės šviesos lempos puikiai tinka ir videografo poreikiams, kuriant pastovų ir kokybišką apšvietimą filmavimui arba video įrašų kūrimui. Nuolatinės šviesos lempos leidžia nuosekliai stebėti šviesos efektus, o jų reguliavimo galimybės suteikia galimybę pritaikyti šviesos intensyvumą ir temperatūrą. Tai yra ypatingai naudinga gyvoms transliacijoms ir nuotoliniam filmavimui. Be to, šios lempos suteikia lankstumo dirbant su objektais, produktais arba kūriniais, leisdamos fotografui ir videografas eksperimentuoti su įvairiais šviesos efektais. Su nuolatinėmis šviesos lempos fotografai ir videografas gali kurti aukštos kokybės vizualinius projektus ir išreikšti savo kūrybiškumą.
 

Populiariausi prekiniai ženklai yra Falcon Eyes, Walimex, NanLite, Godox. Šie gamintojai garsėja kokybiškomis ir inovatyviomis nuolatinėmis šviesos lempos produktų linijomis, tenkinančiomis profesionalių fotografų ir filmų kūrėjų poreikius.