+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Nikon Z 135mm f1.8 S Plena

Nikon Z 135mm f1.8 S Plena
Kodas: 10770KVG
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
2999.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Birželio 22 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Birželio 22 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 24 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasNikon Z 135mm f1.8 S Plena aprašymas

Patobulinkite savo meninę viziją naudodami geriausią bokeh objektyvą. Nikon NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena yra aukščiausios klasės vidutinio ryškumo S linijos pagrindinis objektyvas, kurio bokeh efektas yra nepriekaištingas, o AF ypač spartus. "Nikon" nesuteikia daugeliui savo objektyvų pavadinimų; Nikkor Z 58 mm f/0,95 "Noct" buvo vienintelis Z tipo objektyvas, turintis oficialų pavadinimą. Taip yra iki šiol: pristatomas naujasis Nikkor Z 135mm f/1.8 S "Plena". Plena kilęs iš lotyniško žodžio plenum, kuris išvertus reiškia "gausa" ir yra skirtas dovanoti džiaugsmo gausą savo naudotojui.






 

 

AUKŠTA KONSTRUKCIJOS KOKYBĖ

 

Naujasis 135mm objektyvas yra tikrai didelis ir sveria daug. Iš esmės "Plena" sveria 995 gramus arba beveik vieną kilogramą, todėl jame yra nemažai stiklo. Tačiau "Sony" ir "Canon" analogai yra tik šiek tiek lengvesni, todėl, praktiškai, tai yra vienodai. Filtro sriegis yra didelis - 82 mm skersmens, o "Plena" komplektuojamas su labai gražiu greito atleidimo gaubtu. Korpusas yra visiškai sandarus ir pagamintas pagal aukštą kokybės standartą, atitinkantį profesionalios serijos Nikkor objektyvų reikalavimus. Jautrų valdymą papildo du pritaikomi mygtukai ir pritaikomas valdymo žiedas.

 

 

 

 

 

PUIKI VAIZDO KOKYBĖ

 

 

 

 

 

Objektyvas Nikon Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena sukurtas taip, kad būtų neįtikėtinai ryškus, bet ir gerai koreguojamas, ypač vinjetavimo atžvilgiu. Nikon pasirinko objektyvą, kuris projektuoja didesnį šviesos ratą nei reikia, o tai reiškia, kad jutiklis naudoja daugiau centrinės vaizdo apskritimo dalies. Tai ne tik sumažina natūralų kampų patamsėjimą, kuris priešingu atveju atsirastų, bet ir turėtų užtikrinti geresnį kampų aštrumą. Vaizduose matomi ryškūs kampai be jokių realių vinjetavimo požymių, net ir fotografuojant plačiai atvertus. Žavi failų detalumas, skiriamoji geba yra didelė. Objektyvas fokusuoja maždaug 0,82 metro atstumu nuo objekto ir užtikrina maždaug 1:5 makrofotografijos santykį. Vaizdo įrašams skirtas rankinio fokusavimo žiedas yra sklandus ir pasižymi patikimais nuokrypiais.



 

 

GRAŽUS BOKEH EFEKTAS

Akivaizdu, kad "Nikon" norėjo, jog šis objektyvas būtų tobulas portretų įrankis su nepriekaištingu nesufokusuotų sričių perteikimu. Esant f/1.8, fone esantys veidrodiniai akcentai tik šiek tiek primena katės akių efektą kampuose. Sumažinus diafragmą, diafragma išlieka labai apskrita, o ryškūs akcentai neturi muilo burbulo efekto ar svogūnų žiedų. Akivaizdu, kad šiam objektyvui buvo skiriamas didelis dėmesys ir nemažai inžinerijos pastangų, kad jis pasižymėtų švelniausiu ir natūraliausiu perėjimu nuo sufokusuotų iki nesufokusuotų sričių. Fotografuojant su šiuo objektyvu iškart matyti, kaip gerai perteikiamas bokeh efektas, o 135 mm židinio nuotolis puikiai atskiria objektą nuo šilkinio fono.


 

 

 

 

 

 

SPECIFIKACIJOS

Objektyvo jungtis: Nikon Z mount
Formatas: FX/35mm
Židinio nuotolis: 135 mm
Gamintojas: Nikon
Diafragma: f/1.8
Objektyvo konstrukcija: 16 elementų, 14 grupių (4 ED elementai, 1 asferinis elementas, 1 SR elementas ir elementai su mezoamorfine ir ARNEO danga)
Matymo kampas: FX formatas: 18°10′; DX formatas: 12°
Fokusavimo sistema: vidinė fokusavimo sistema
Minimalus fokusavimo atstumas: 0.82 m
Didžiausias reprodukcijos koeficientas: 0.2 x
Diafragmos plokštelių skaičius: 11 (suapvalinta diafragmos anga)
Danga: ARNEO danga, mezoamorfinė danga
Filtro skersmuo: 82 mm (P = 0.75 mm)
Matmenys: apie 98 mm x 139,5 mm
Svoris: apie 995 g
Automatinis fokusavimas: yra
Vidinis fokusavimas: yra
Fokusavimo tipas: automatinis, rankinis


 

 

 

 

 

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Tipas
Stabilizavimas
Kadro dydis
Prekės kodai

10770KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui?

Pasirinkdami tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui, svarbu atsižvelgti į savo fotografavimo poreikius ir stilių. Pirma, nuspręskite, kokios raiškos ir fokusavimo atstumo jums reikia. Portretams dažnai pasirenkami objektyvai su dideliu diafragmos skaičiumi, pavyzdžiui, 50mm f/1.8. Jei mėgstate peizažus, rinkitės platų kampą (pvz., 24mm). Norint užfiksuoti tolimus objektus, naudingi teleobjektyvai (pvz., 70-200mm). Kitas svarbus aspektas yra objektyvo šviesos stiprumas, kuris daro įtaką našumui prastomis apšvietimo sąlygomis. Stabilizavimo sistema taip pat gali būti svarbi, ypač ilgesniems objektyvams. Svarbu įvertinti objektyvo konstrukcijos kokybę ir gamintojo reputaciją. Išbandykite kelis objektyvus ir apsvarstykite ateities poreikius, kad pasirinktumėte tinkamą ir ilgalaikę investiciją į savo fotografiją.

2. Ar visi objektyvai tinka visiems sisteminiams fotoaparatams?

Ne visi objektyvai yra universalūs visiems sisteminiams fotoaparatams. Skirtingų gamintojų sistema gali turėti skirtingas sąsajas, todėl svarbu patikrinti objektyvo suderinamumą su jūsų fotoaparatu. Pavyzdžiui, Canon, Nikon, Sony ir kitų gamintojų sisteminių fotoaparatų objektyvai gali būti nekeičiami tarpusavyje be adapterių. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sensoriaus dydį. APS-C formato objektyvai gali būti neproporcingai dideli ant pilno kadrą turinčių fotoaparatų. Prieš įsigydami objektyvą, patariama tikrinti gamintojo suderinamumo lentelę ir atsižvelgti į specifinius savo fotoaparato reikalavimus. Adapteriai gali leisti naudoti neoriginalius objektyvus, tačiau gali būti šiek tiek prarandama funkcionalumo arba kokybės atžvilgiu.