+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Nikon Nikkor Z 600mm F6.3 VR S

Nikon Nikkor Z 600mm F6.3 VR S
Kodas: 10784KVG
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
5797.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Birželio 02 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Birželio 02 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 04 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasNikon Nikkor Z 600mm F6.3 VR S aprašymas

Nikon Nikkor Z 600mm F6.3 VR S objektyvas - tai superteleobjektyvas, kuris yra pakankamai lengvas, kad jį būtų galima ilgai naudoti laikant rankose. Ilgo židinio nuotolio teleobjektyvai paprastai būna dideli ir sunkūs, tačiau šis objektyvas yra gana lengvas ir pakankamai kompaktiškas dėl  fazinio fresnelio (PF) objektyvo elemento. Tai taip pat yra antrasis Nikon PF objektyvas Z serijoje, prisijungęs prie Nikon Nikkor Z 800mm F6.3 VR S. Nikon Nikkor Z 600mm F6.3 VR S yra 278 mm ilgio ir 1390 g svorio, todėl "Nikon" taip pat teigia, kad tai lengviausias ir mažiausias 600 mm objektyvas savo klasėje. "Nikon" sėkmingai naudojo ankstesnius fazinio fresnelio (PF) objektyvus, todėl nenuostabu, kad jie vėl grįžo prie šio metodo. Trumpai tariant, šis objektyvas yra lengvesnis, mažesnis ir pigesnis, o tai lemia plonesni ir lengvesni objektyvo stiklo elementai bei jų gamybos sąnaudas mažinantys privalumai, pavyzdžiui, galimybė naudoti vieną STM variklį AF valdymui.
 















 

PAŽANGI OPTINĖ KONSTRUKCIJA IR PATIKIMA DANGA

"Nikon Nikkor Z 600mm F6.3 VR S" objektyve yra 21 elementas, suskirstytas į 14 grupių, įskaitant du itin mažos dispersijos (ED) elementus ir vieną trumpo bangos ilgio laužiamąjį (SR) elementą išilginei chromatinei aberacijai ištaisyti. Taip pat yra fluoro danga (nuo dulkių) ir nanokristalų danga (nuo blyksnių), 6 pakopų VR, o mažiausias objektyvo fokusavimo atstumas yra 4 m.


 

 

STULBINANTIS AŠKUMAS IKI SMULKIAUSIŲ DETALIŲ

Specialūs ED ir SR objektyvo elementai veikia kartu, kad būtų išvengta šviesos sklaidos ir vaizdas būtų ryškiausias, kokį tik galima įsivaizduoti. Smulkios detalės ir sudėtingi raštai, pavyzdžiui, paukščių plunksnų, perteikiami tikroviškai tiksliai.


 

 

 

 

 

SUDERINAMAS SU NIKON TELEKONVERTERIAIS

Objektyvas suderinamas su "Nikon" telekonverteriais, o tai atveria galimybę turėti labai lengvus superteleobjektyvus, kurie neapsunkins jūsų peties, nugaros arba rankinės, kai sportuojate nuošalyje arba kalnuose fotografuojate laukinę gamtą, nors su 1,4x TC jis bus F9, o su 2x - F13. Vis dėlto jame yra trikojo kojelė, kuri padės išlaikyti stabilumą ir lengvumą ilgesnių fotografavimų metu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTOGRAFUOKITE AUTOMOBILŲ SPORTĄ, PAUKŠČIUS, LAUKINĘ GAMTA

600 mm židinio nuotolis yra būtinas fotografuojant automobilių sporto varžybas, paukščius ir laukinę gamtą. 600 mm židinio nuotolis sumažina didelius atstumus ir perkelia istorijos esmę į vaizdo ieškiklį.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUMAŽINKITE FONINĮ APŠVIETIMĄ IR ATSPINDŽIUS

Nikon antirefleksinė danga "Nano Crystal Coat" (N) labai sumažina vaiduokliškumą ir blyksnių atsiradimą, net ir ryškiuose fonuose, esant tiesioginiams saulės spinduliams.

 

 

 

 

 

 

 

 

SKLANDUS IR PATIKIMAS FILMAVIMAS

Nikon NIKKOR Z 600 mm f/6.3 VR S objektyvas veikia beveik be mechaninio triukšmo, todėl galite drąsiai naudoti nepertraukiamąjį AF ir stebėti objektus. Fokusavimo dvelksmas labai slopinamas, todėl keičiantis fokusavimo padėčiai išlaikomas kadras. O tiksli elektromagnetinė diafragma leidžia sklandžiai, be žingsnių reguliuoti diafragmą filmuojant.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPECIFIKACIJOS

Objektyvo jungtis: Nikon Z Mount
Židinio nuotolis: 600mm
Diafragma: f/6.3
Formatas: FX
Didžiausias matymo kampas (DX formatas): 2°40'
Didžiausias matymo kampas (FX formatas): 4°10'
Didžiausias padidinimas: 0.15x
Objektyvo konstrukcija: 21 elementas, 14 grupių
VR (virpesių mažinimo) vaizdo stabilizavimas: yra
Diafragmos plokštelių skaičius: 9
ED stiklo elementai: 2
SR (trumpojo bangos ilgio lūžio) stiklo elementai: 1
Danga: fluoro danga
Automatinis fokusavimas: yra
AF pavara: STM (žingsninis variklis)
Vidinis fokusavimas: yra
Mažiausias fokusavimo atstumas: 4 m nuo židinio plokštumos
Fokusavimo režimai: automatinis / rankinis
Filtro skersmuo: 95 mm
Spalva: juoda
Svoris: 1390 g
Matmenys: skersmuo 107 mm, ilgis 278 mm


 

 

 

 

 

 

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Tipas
Stabilizavimas
Kadro dydis
Prekės kodai

10784KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui?

Pasirinkdami tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui, svarbu atsižvelgti į savo fotografavimo poreikius ir stilių. Pirma, nuspręskite, kokios raiškos ir fokusavimo atstumo jums reikia. Portretams dažnai pasirenkami objektyvai su dideliu diafragmos skaičiumi, pavyzdžiui, 50mm f/1.8. Jei mėgstate peizažus, rinkitės platų kampą (pvz., 24mm). Norint užfiksuoti tolimus objektus, naudingi teleobjektyvai (pvz., 70-200mm). Kitas svarbus aspektas yra objektyvo šviesos stiprumas, kuris daro įtaką našumui prastomis apšvietimo sąlygomis. Stabilizavimo sistema taip pat gali būti svarbi, ypač ilgesniems objektyvams. Svarbu įvertinti objektyvo konstrukcijos kokybę ir gamintojo reputaciją. Išbandykite kelis objektyvus ir apsvarstykite ateities poreikius, kad pasirinktumėte tinkamą ir ilgalaikę investiciją į savo fotografiją.

2. Ar visi objektyvai tinka visiems sisteminiams fotoaparatams?

Ne visi objektyvai yra universalūs visiems sisteminiams fotoaparatams. Skirtingų gamintojų sistema gali turėti skirtingas sąsajas, todėl svarbu patikrinti objektyvo suderinamumą su jūsų fotoaparatu. Pavyzdžiui, Canon, Nikon, Sony ir kitų gamintojų sisteminių fotoaparatų objektyvai gali būti nekeičiami tarpusavyje be adapterių. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sensoriaus dydį. APS-C formato objektyvai gali būti neproporcingai dideli ant pilno kadrą turinčių fotoaparatų. Prieš įsigydami objektyvą, patariama tikrinti gamintojo suderinamumo lentelę ir atsižvelgti į specifinius savo fotoaparato reikalavimus. Adapteriai gali leisti naudoti neoriginalius objektyvus, tačiau gali būti šiek tiek prarandama funkcionalumo arba kokybės atžvilgiu.