+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Nikon NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct

Nikon NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct
1 įvertinimas
Kodas: 07742KVG
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
8999.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Birželio 01 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Birželio 01 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 03 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasNikon NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct aprašymas

Artėjant nakčiai, įleiskite šviesos. Ikoniškas Nikon. Neveidrodinei sistemai.
 
Kai kurie objektyvai nėra sukurti sistemai – jie yra priežastis, kodėl sistema egzistuoja. NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct yra patrauklus dėl visų klasikinių legendinio Nikon Noct objektyvo su F jungtimi savybių. Ir perversmą sukėlusio optinio dizaino suteikiamos laisvės. Dėl itin plačios diafragmos ir neprilygstamo ryškumo atsiveria jaudinančių naujų galimybių. Nikon Z sistema buvo sukurta galvojant apie šį objektyvą.
 
 
 Nepriekaištingai pagamintas NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct yra tikrai išskirtinis rankinio fokusavimo objektyvas. 58 mm židinio nuotolis yra toks pats, kaip garsiojo Nikon Noct objektyvo su F jungtimi. Dėl plačios Z jungties ir didelės f/0,95 diafragmos užtikrinamas puikus veikimas esant prastam apšvietimui. Išgaunamas nepaprastas gylis ir ryškumas tiek fotografuojant portretus ar naktinius kraštovaizdžius, tiek filmuojant.
 

Naktiniai peizažai

Dėl optinio dizaino, kuriame naudojama 17 elementų 10 grupių, taško formos šviesos šaltiniai atkuriami detaliai, net fotografuojant nustačius didžiausią diafragmos reikšmę. Nuo naktinių kraštovaizdžių iki astrofotografijos – rezultatai tiesiog stulbinantys. 
 

Portretai

Objektai atrodo ryškūs net fotografuojant nustačius didžiausią diafragmos reikšmę – f/0,95. Dėl išskirtinių valdymo galimybių galite gauti jūsų estetinį skonį atitinkančius rezultatus esant bet kokiam apšvietimui, o nuostabus suliejimas tolygiai pereina į kadro kraštus. 
 

Filmai

Emocijos. Veikėjai. Atmosfera. Plati didžiausia diafragma jums suteikia daug ryškumo gylio valdymo galimybių, todėl šiuo objektyvu užfiksuosite įtaigią kinematografinę medžiagą. Be to, sumažintas nepageidaujamas kadro judėjimas fokusuojant. 
 
 
 

Nikon

Sensoriaus tipas Full Frame

Stabilizavimo sistema Nėra

Svoris 2000 g

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Gamintojas(?) Nikon
Tipas
Sensoriaus tipas Full Frame
Stabilizavimo sistema Nėra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 2000 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07742KVG

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (1)

  • Bandžiau parodoje, - labai patiko. Tikrai aštrus ir prie F0.95, - fokusą pagauti taip pat nėra sunku.
1 iš 1 puslapių
  1. 1
1 1 atsiliepimai

1. Kaip pasirinkti tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui?

Pasirinkdami tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui, svarbu atsižvelgti į savo fotografavimo poreikius ir stilių. Pirma, nuspręskite, kokios raiškos ir fokusavimo atstumo jums reikia. Portretams dažnai pasirenkami objektyvai su dideliu diafragmos skaičiumi, pavyzdžiui, 50mm f/1.8. Jei mėgstate peizažus, rinkitės platų kampą (pvz., 24mm). Norint užfiksuoti tolimus objektus, naudingi teleobjektyvai (pvz., 70-200mm). Kitas svarbus aspektas yra objektyvo šviesos stiprumas, kuris daro įtaką našumui prastomis apšvietimo sąlygomis. Stabilizavimo sistema taip pat gali būti svarbi, ypač ilgesniems objektyvams. Svarbu įvertinti objektyvo konstrukcijos kokybę ir gamintojo reputaciją. Išbandykite kelis objektyvus ir apsvarstykite ateities poreikius, kad pasirinktumėte tinkamą ir ilgalaikę investiciją į savo fotografiją.

2. Ar visi objektyvai tinka visiems sisteminiams fotoaparatams?

Ne visi objektyvai yra universalūs visiems sisteminiams fotoaparatams. Skirtingų gamintojų sistema gali turėti skirtingas sąsajas, todėl svarbu patikrinti objektyvo suderinamumą su jūsų fotoaparatu. Pavyzdžiui, Canon, Nikon, Sony ir kitų gamintojų sisteminių fotoaparatų objektyvai gali būti nekeičiami tarpusavyje be adapterių. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sensoriaus dydį. APS-C formato objektyvai gali būti neproporcingai dideli ant pilno kadrą turinčių fotoaparatų. Prieš įsigydami objektyvą, patariama tikrinti gamintojo suderinamumo lentelę ir atsižvelgti į specifinius savo fotoaparato reikalavimus. Adapteriai gali leisti naudoti neoriginalius objektyvus, tačiau gali būti šiek tiek prarandama funkcionalumo arba kokybės atžvilgiu.