+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Leica Summaron-M 28mm f/5.6 Lens

Leica Summaron-M 28mm f/5.6 Lens
Kodas: 10136KVG
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
3199.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Birželio 08 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Birželio 08 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 10 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasLeica Summaron-M 28mm f/5.6 Lens aprašymas

Remiantis klasikine 1955 m. prisukamo objektyvo versija, šis sidabrinis Leica Summaron-M 28 mm f/5.6 objektyvas buvo atnaujintas pagal šiuolaikinius standartus. Objektyvas turi M jungtį ir vis dar pasižymi itin plonu profiliu ir vintažine estetika. Šis plačiakampis objektyvas idealiai tinka naudoti kasdien, o simetriški šeši keturių grupių optinio dizaino elementai suteikia objektams natūralų kontrastą ir savitą vinjetę, kad būtų sukurtas unikalus charakteris ir analoginė kokybė. Rankinio fokusavimo funkcija leidžia dirbti su objektais, esančiais net 3,3 colio atstumu, o integruota lauko gylio skalė padeda iš anksto sufokusuoti, kad būtų galima greičiau ir spontaniškiau fotografuoti. Objektyvą papildo pridedamas objektyvo gaubtas, pagamintas iš kieto žalvario, kad atitiktų klasikines objektyvo linijas, taip pat apsaugotų nuo klaidančios šviesos, kuri pablogintų vaizdo kokybę.
 
 

Pagrindinės savybės

- Šiame atnaujintame leidime, sukurtame pagal originalią 1955 m. versiją su varžtu, naudojamas tas pats klasikinis optinis dizainas, tačiau atnaujintas naudojant šiuolaikines medžiagas ir 6 bitų kodavimą, kad būtų lengviau dirbti su skaitmeniniais nuotolio ieškiklio fotoaparatais.
- Dėl plataus kampo matymo lauko ir diskretiško profilio, kurio ilgis yra mažesnis nei 0,8 colio, šis objektyvas idealiai tinka gatvės fotografijai ir kitoms kasdienėms fotografavimo programoms.
- Klasikinis simetriškas optinis dizainas naudoja šešis į keturias grupes suskirstytus elementus, kad būtų pasiektas aiškiai analogiškas vaizdas su natūraliu kontrastu, puikiu detalių perteikimu ir ryškumu bei pastebimu vinjetavimu ir estetiška, unikalia vaizdo kokybe.
- Rankinio fokusavimo dizainas užtikrina minimalų 3,3 colio fokusavimo atstumą, o maksimalų padidinimo koeficientą – 1:33,4. Integruota lauko gylio skalė padeda naudojant išankstinio fokusavimo metodus, o ilgas židinio metimas leidžia tiksliau atskirti objektus kadre.
- Pridedamas objektyvo gaubtas yra pagamintas iš tvirto žalvario, kad būtų dar labiau primenamas objektyvo istorinis pobūdis.
 
 

Židinio nuotolis 28 mm

Svoris 165 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Gamintojas(?) Leica
Tipas
Židinio nuotolis 28 mm
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 165 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Fokusavimas
Prekės kodai

10136KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui?

Pasirinkdami tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui, svarbu atsižvelgti į savo fotografavimo poreikius ir stilių. Pirma, nuspręskite, kokios raiškos ir fokusavimo atstumo jums reikia. Portretams dažnai pasirenkami objektyvai su dideliu diafragmos skaičiumi, pavyzdžiui, 50mm f/1.8. Jei mėgstate peizažus, rinkitės platų kampą (pvz., 24mm). Norint užfiksuoti tolimus objektus, naudingi teleobjektyvai (pvz., 70-200mm). Kitas svarbus aspektas yra objektyvo šviesos stiprumas, kuris daro įtaką našumui prastomis apšvietimo sąlygomis. Stabilizavimo sistema taip pat gali būti svarbi, ypač ilgesniems objektyvams. Svarbu įvertinti objektyvo konstrukcijos kokybę ir gamintojo reputaciją. Išbandykite kelis objektyvus ir apsvarstykite ateities poreikius, kad pasirinktumėte tinkamą ir ilgalaikę investiciją į savo fotografiją.

2. Ar visi objektyvai tinka visiems sisteminiams fotoaparatams?

Ne visi objektyvai yra universalūs visiems sisteminiams fotoaparatams. Skirtingų gamintojų sistema gali turėti skirtingas sąsajas, todėl svarbu patikrinti objektyvo suderinamumą su jūsų fotoaparatu. Pavyzdžiui, Canon, Nikon, Sony ir kitų gamintojų sisteminių fotoaparatų objektyvai gali būti nekeičiami tarpusavyje be adapterių. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sensoriaus dydį. APS-C formato objektyvai gali būti neproporcingai dideli ant pilno kadrą turinčių fotoaparatų. Prieš įsigydami objektyvą, patariama tikrinti gamintojo suderinamumo lentelę ir atsižvelgti į specifinius savo fotoaparato reikalavimus. Adapteriai gali leisti naudoti neoriginalius objektyvus, tačiau gali būti šiek tiek prarandama funkcionalumo arba kokybės atžvilgiu.