+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Teleskopas SkyWatcher Explorer 130P SynScan AZ GoTo

Teleskopas SkyWatcher Explorer 130P SynScan AZ GoTo
Kodas: 00007SLT
Gamintojo kodas: -
EU sandėlyje
Nebegaminama
Pasirinkite savybes
Spalva
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

AprašymasTeleskopas SkyWatcher Explorer 130P SynScan AZ GoTo aprašymas

Nesitikėkite, kad įsigiję teleskopą ir bet kur pažvelgę, išvysite gausybę kamuolinių spiečių bei galaktikų. Objektų medžiojimas danguje yra pakankamai sudėtingas užsiėmimas, reikalaujantis ilgo pasiruošimo, bei detalaus stebėjimų planavimo. Tamsiame danguje lengvai įžvelgsite galybes žvaigždžių, todėl dažniausiai nepakanka apytiksliai žinoti objekto vietos, teleskopo regėjimo laukas yra pakankamai siauras ir nepatyrusiam stebėtojui orientuotis pakankamai sunku. Astronomija - pakankamai sudėtingas hobis ir dažniausiai didžioji stebėjimų dalis praleidžiama norint surasti objektą, o ne jį stebint.
Jei norite grožėtis dangumi, o ne ieškoti pageidaujamo objekto, nenusiminkite, Jums reikia SkyWatcher Explorer 130P kompiuterizuoto teleskopo.  Tai netik puikus pasirinkimas pradedančiajam, bet ir patyrusiam astronomui ieškančiam kokybiško, nebrangaus bei kompaktiško kompiuterizuoto teleskopo. Juk žymiai lengviau įžvelgti blyškų objektą žinant, kad jis turi būti regėjimo lauke, o ne besiblaškant po žvaigždėtą dangų. Tik pora mygtukų paspaudimų ir grožėkitės mūsų Visatos platybėmis. Tai puikus pasirinkimas tiek mėgėjui tiek profesionalui, ieškančiam portabilaus teleskopo, pasižvalgyti po planetas bei ryškesnius giliojo dangaus objektus.
Teleskopo optika Maksutovo optinė schemos, tinkanti tiek vizualiniams stebėjimams, tiek trumpo išlaikymo fotografavimui. Židinio nuotolis (650 mm) bei santykis F/5 itin tinkamas planetų, mėnulio bei žvaigždžių stebėjimams. Teleskopo pagrindinis veidrodis - parabolinis, todėl šis teleskopas neturės sferinių aberacijų (vaizdas, sufokusavus bus ryškus tiek centre, tiek ir kraštuose). Visi optiniai paviršiai padengti skaidrinančiomis, bei apsauginėms dangomis. Veidrodžiai aliuminiu dengiami vakuuminio išgarinimo spintoje.
Teleskopo montuotė yra stabili ir patogi naudoti. Vienguba montuotės šakutė yra tvirta ir vibracijas greitai slopina tvirtas, plieninis  trikojis. Jo aukštį galima reguliuoti, sumontuota patogi lentynėlė okuliarams susidėti. Montuotė veikia Alt-Az principu ir yra pilnai kompiuterizuota.
Išnešate teleskopą į lauką, įjungiate maitinimą, įvedate stebėjimo vietos koodinates bei laiką ir Jūs jau pasiruošę stebėjimams. Tai tiesiog patogus naudoti bei kokybiškas teleskopas.
Šis teleskopas tinkamas planetų, ryškesnių giliojo dangaus objektų stebėjimams.
 
 

Techninės charakteristikos:

 
 
Optinė konstrukcija: Niutono reflektorius
Pagrindinis veidrodis: Parabolinis
Didžiausias rekomenduojamas didinimas: 254x
Didinimas su esamais okuliarais: x26, x52, x65 ir x130 
Objektyvo skersmuo: 130 mm
Teleskopo židinio ilgis: 650 mm (f/5)
Okuliarai komplekte (1.25"): 10mm ir 25mm
SLR kameros jungtis
Ieškiklis: optinis 6x30
Fokusatorius: 2'' su krumpliastiebine pavara ir 1,25'' adapteriu
Barlow 2x lęšis su T2 sistemos sriegiu
Pilnai dengti visi optiniai paviršiai
Montuotė: Alt-AZ kompiuterizuota
SynScan™ duomenų bazė: viso 42,900+ dangaus objektų, įskaitant pilnus M, NGC, IC & SAO katalogus
Sulygiavimo metodas: pagal 2 žvaigždes arba pagal ryškiausią žvaigždę
Pointing Accuracy Enhancement (PAE) funkcija
Nežinomų objektų indentifikavimo funkcija
Sekimo tikslumas iki 10 kamp.min
Sekimo režimai: Žvaigždžių, Mėnulio, Saulės
Pasukimo greitis: 1.0x, 2.0x, 16x, 32x, 64x, 128x, 400x, 500x, 600x, 800x
Sekimo būdas: Abiejų ašių
Suderinamas su PC: gali būti naudojamas su populiariausiomis Planetariumų programomis
Maitinimas: 12V DC, 1 A teigiamas polius centre arba 8 AA tipo baterijos (į komplektą neįeina)  
Plieninis trikojis su lentynėle priedams
Vamzdžio korpusas: Aliminis
30 % daugiau surenka šviesos nei 114 mm

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

00007SLT 6930096610163

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti teleskopą pagal stebėjimo poreikius?

Pasirinkdami teleskopą, svarbu atsižvelgti į stebėjimo poreikius. Pirmiausia, nuspręskite, ką planuojate stebėti – planetas, mėnulį, žvaigždynus arba kitus kosminius objektus. Didinimo galia yra svarbus faktorius, bet didelis didinimas ne visada reiškia geresnį vaizdą. Skersmuo ir fokuso atstumas lemia, kiek šviesos teleskopas surenka ir kaip ryškus bus vaizdas. Taip pat verta atsižvelgti į teleskopo tipą (refraktorinis teleskopas arba reflektorinis teleskopas). Refraktoriai turi optinius lęšius, o reflektoriai – veidrodį. Refraktoriai yra kompaktiški ir gerai tinka planetų stebėjimui, o reflektoriai gali būti geresni žvaigždžių stebėjimui. Mobilumas, montavimo patogumas ir transportavimo galimybės taip pat svarbu. Įvertinkite savo patirties lygį – pradedantieji gali pageidauti paprastesnių modelių, o patyrę astronomai gali ieškoti profesionalių teleskopų su daugiau funkcijų. Pasirinkite teleskopą, kuris atitinka jūsų stebėjimo poreikius ir suteiks geriausią vaizdą.

2. Kokie yra pagrindiniai teleskopų tipai ir kada reikėtų rinktis kiekvieną iš jų?

Teleskopai skirstomi į kelias kategorijas: refraktoriai, reflektoriai ir sudėtiniai teleskopai. Refraktoriai naudoja lęšius, reflektoriai – veidrodžius, o sudėtiniai teleskopai jungia abu šiuos elementus. Refraktoriai yra idealūs stebint detalias planetų struktūras ir tinkami žvaigždynų stebėjimui dėl jų aiškumo. Reflektoriai, su veidrodžiais, dažnai naudojami gilesnių kosmoso objektų stebėjimui ir jie dažnai yra ekonomiškesni. Sudėtiniai teleskopai, kombinuojantys abu principus, tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems astronomams. Pasirinkimas priklauso nuo paskirties – refraktoriai dažniausiai naudojami planetų stebėjimui, reflektoriai - žvaigždynams ir galaktikoms, o sudėtiniai teleskopai teikia lankstumą ir universalumą. Mobilumas, stebėjimo vietos ir biudžetas yra svarbūs veiksniai, kurie turėtų būti vertinami pasirinkiant tinkamą teleskopą.