+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Teleskopas Skywatcher Evostar 80ED DS-PRO Black Diamond

Teleskopas Skywatcher Evostar 80ED DS-PRO Black Diamond
Kodas: 00215SLT
Gamintojo kodas: -
Pranešti atsiradus prekyboj
EU sandėlyje
Pristatymas 1-4 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Balandžio 30 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Balandžio 30 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Gegužės 02 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasTeleskopas Skywatcher Evostar 80ED DS-PRO Black Diamond aprašymas

SkyWatcher 80 ED Pro Black Diamond serijos refraktorius - puikus 'HI-END' klasės apochromatinis teleskopas. Šis instrumentas tiks planetų, giliojo dangaus stebėjimams bei astrofotografijai CCD bei SLR kameromis. Dviejų elementų, kokybiško objektyvo konstrukcijoje naudojamas itin mažą lūžio rodiklį turinti FPL-53 fluorito stiklas, chromatinės aberacijos beveik nepastebimos. Šiuos teleskopus galima lyginti su keliskart brangiau kainuojančiais apochromatais. Kaip ir kiekvieno refraktoriaus, šio teleskopo “širdis” – objektyvas, kurio gamyboje naudojamas ED stiklas. Todėl vaizdas ryškus bei kontrastingas be pašalinių spalvų, kurios riboja achromatinių refraktorių skiriamąją gebą. Pro serijos ED refraktorių objektyvas sudarytas iš dviejų optinių elementų, įš kurių vienas pagamintas FPL-53 stiklo., o kitas "Crown" elementas tiekiamas garsaus Schott stiklo gamintojo.
Kiekvienas 'stiklas-oras' paviršius dengtas antirefleksine metalų plėvele , kuri pagerina šviesos laidumą iki 99,5% ! Ši SkyWatcher 'Metallic High-Transmission Coatings' (MHC) antirefleksinė danga yra viena geriausių savo klasėje.

Tai puikus, nebrangus bei unversalus prietaisas astronomui mėgėjui.

Rekomenduojama rinktis kompiuterizuotą GoTo tipo montuotę.


Techninės charakteristikos:


Skersmuo - 80mm
Židinio nuotolis - 600mm
Židinio santykis – F/7,5
Maksimalus teorinis didinimas 160x 
Pilnai padengti optiniai paviršiai MHC dangomis
Objektyvas – dubletas, vienas elementas pagamintas iš Ohara FPL-53 stiklo, kitas iš Scott Crown stiklo.
Dviejų greičių, 2'' Kreifordo fokusatorius
Komplekte: 2'' 28mm okuliaras,
2'' dielektrinis diagonalas,
Optinis ieškiklis 9x50,
Žiedai,
Aliuminio lagaminas.





The schott logo   Highly commended


 

Pristatymo laikas 1-4 d.d.

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Pristatymo laikas 1-4 d.d.
Prekės kodai

00215SLT 6930096610224

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti teleskopą pagal stebėjimo poreikius?

Pasirinkdami teleskopą, svarbu atsižvelgti į stebėjimo poreikius. Pirmiausia, nuspręskite, ką planuojate stebėti – planetas, mėnulį, žvaigždynus arba kitus kosminius objektus. Didinimo galia yra svarbus faktorius, bet didelis didinimas ne visada reiškia geresnį vaizdą. Skersmuo ir fokuso atstumas lemia, kiek šviesos teleskopas surenka ir kaip ryškus bus vaizdas. Taip pat verta atsižvelgti į teleskopo tipą (refraktorinis teleskopas arba reflektorinis teleskopas). Refraktoriai turi optinius lęšius, o reflektoriai – veidrodį. Refraktoriai yra kompaktiški ir gerai tinka planetų stebėjimui, o reflektoriai gali būti geresni žvaigždžių stebėjimui. Mobilumas, montavimo patogumas ir transportavimo galimybės taip pat svarbu. Įvertinkite savo patirties lygį – pradedantieji gali pageidauti paprastesnių modelių, o patyrę astronomai gali ieškoti profesionalių teleskopų su daugiau funkcijų. Pasirinkite teleskopą, kuris atitinka jūsų stebėjimo poreikius ir suteiks geriausią vaizdą.

2. Kokie yra pagrindiniai teleskopų tipai ir kada reikėtų rinktis kiekvieną iš jų?

Teleskopai skirstomi į kelias kategorijas: refraktoriai, reflektoriai ir sudėtiniai teleskopai. Refraktoriai naudoja lęšius, reflektoriai – veidrodžius, o sudėtiniai teleskopai jungia abu šiuos elementus. Refraktoriai yra idealūs stebint detalias planetų struktūras ir tinkami žvaigždynų stebėjimui dėl jų aiškumo. Reflektoriai, su veidrodžiais, dažnai naudojami gilesnių kosmoso objektų stebėjimui ir jie dažnai yra ekonomiškesni. Sudėtiniai teleskopai, kombinuojantys abu principus, tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems astronomams. Pasirinkimas priklauso nuo paskirties – refraktoriai dažniausiai naudojami planetų stebėjimui, reflektoriai - žvaigždynams ir galaktikoms, o sudėtiniai teleskopai teikia lankstumą ir universalumą. Mobilumas, stebėjimo vietos ir biudžetas yra svarbūs veiksniai, kurie turėtų būti vertinami pasirinkiant tinkamą teleskopą.