+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Panasonic Lumix 25mm F/1.7 G (white box)

Panasonic Lumix 25mm F/1.7 G (white box)
Kodas: 10720KVG
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
155.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Gegužės 29 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Gegužės 29 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Gegužės 31 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasPanasonic Lumix 25mm F/1.7 G (white box) aprašymas

"Panasonic Lumix 25mm F/1.7 G (white box)" yra kompaktiškas ir lengvas objektyvas, skirtas "Micro Four Thirds" fotoaparatų korpusams. Šis objektyvas yra puikus pasirinkimas bendrosios paskirties fotografijai, įskaitant darbą esant silpnam apšvietimui. Šis objektyvas yra geras pasirinkimas, jei ieškote papildomo priartinančio objektyvo prie savo "rinkinio" priartinančio objektyvo arba jei tiesiog norite ko nors mažo ir greito, su kuo galėtumėte fotografuoti. Šis objektyvas yra greitas, įprastas objektyvas, skirtas "Micro Four Thirds" sisteminiams fotoaparatams, 50 mm ekvivalento objektyvas su ryškia f/1.7 maksimalia diafragma, užtikrinančia geresnį fotografavimą esant silpnam apšvietimui ir lauko gylio valdymą.










 

PATIKIMAS IR FUNKCIONALUS

Greita f/1.7 maksimali diafragma padeda dirbti esant sudėtingam apšvietimui ir leidžia plačiai kontroliuoti fokusavimo vietą, kai reikia naudoti selektyvų fokusavimą. Vienas UHR elementas ir pora asferinių elementų padeda pasiekti tolygų apšvietimą ir ryškumą, kad būtų užtikrintas nuoseklus veikimas visame diafragmos diapazone. Optinė konstrukcija taip pat padeda užtikrinti kompaktišką bendrą formą. Atskiri elementai padengti nanopaviršiaus danga, kuri pastebimai sumažina objektyvo blyksnius ir vaiduokliškumą, kad būtų užtikrintas didesnis kontrastas ir spalvų ištikimybė dirbant stipraus apšvietimo sąlygomis. Žingsninis variklis užtikrina greitą, sklandų ir beveik begarsį automatinį fokusavimą, kuris naudingas tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Suapvalinta septynių plokštelių diafragma užtikrina sklandų išfokusavimą, kai dirbama su mažo lauko gylio technika.


 

ITIN MAŽAS IR LENGVAS

Šis 25 mm F1.7 objektyvas yra vienas mažiausių ir lengviausių "Panasonic" pagrindinių objektyvų, nes sveria 125 g ir yra vos 52 mm ilgio. Laikiklis yra metalinis, o korpusas pagamintas iš plastiko. Nepaisant nuostabiai lengvos konstrukcijos, jis atrodo ir jaučiasi gerai surinktas. Šis 25 mm objektyvas turi tik minimalų funkcijų rinkinį. Nėra optinio stabilizavimo, nors daugumai fotografų tai neturėtų būti svarbu, nes beveik visi šiuolaikiniai "Micro Four Thirds" korpusai turi vidinį IS. Taip pat nėra diafragmos žiedo ar pasirinktinių mygtukų. Tačiau objektyvas turi didelį fokusavimo žiedą. Priekyje galima naudoti 46 mm filtrus. "Panasonic" 25 mm F1,7 yra pakankamai greitas fokusavimas "Lumix" korpuse; be to, fotografuojant AF-S režimu, AF įjungiamas greičiau nei naudojant AF-C. Mažiausias fokusavimo atstumas - 0,25 m - yra solidus. Naudotojai galės gana arti ir asmeniškai fotografuoti savo objektus. O fokusavimas yra vidinis, t. y. objektyvas nedidėja, kai jis stovi.





 

MALONUS BOKEH

Bokeh - arba šio 25 mm objektyvo sukuriamų nefokusuotų sričių kokybė - yra gana maloni. "Panasonic" didžiuojasi savo asferinių paviršių / formų glotnumu ir (arba) poliravimu, ir tai čia matyti. Nefokusuotų išryškinimų perteikiami diskai yra gana tolygūs ir juose nėra dėmesį blaškančių raštų, pavyzdžiui, "svogūnų žiedų". Tik retkarčiais juose matyti menkiausia užuomina į kietą kraštą (labiau pastebima mažinant intervalą), bet ne tiek, kad keltų susirūpinimą. "Katės akių" bokeh efektas dažniausiai išnyksta iki F4. Tačiau bokeh diskai tampa mažiau apvalūs. Tiksliau tariant, objektyvo 7 plokštelių diafragmos daugiakampė forma tampa ryškesnė nefokusuotuose ryškiausiuose taškuose, kai sustabdoma daugiau nei F2.8.




 

SPECIFIKACIJOS

Židinio nuotolis: 25 mm (35 mm atitikmuo: 50 mm)
Didžiausia diafragma: f/1.7
Mažiausia diafragma: f/22
Objektyvo formato aprėptis: Micro Four Thirds
Matymo kampas: 47°
Mažiausias fokusavimo atstumas: 25 cm
Didžiausias didinimas: 0.14x
Optinė konstrukcija: 8 elementai 7 grupėse
Diafragmos plokštelių skaičius: 7, suapvalintos
Fokusavimo tipas: automatinis fokusavimas
Vaizdo stabilizavimas: nėra
Filtro dydis: 46 mm (priekinis)
Matmenys: 60,8 x 52 mm
Svoris: 125 g
Gamintojas: Panasonic
Spalva: juoda


Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Tipas
Stabilizavimas
Kadro dydis
Prekės kodai

10720KVG 502523283727

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui?

Pasirinkdami tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui, svarbu atsižvelgti į savo fotografavimo poreikius ir stilių. Pirma, nuspręskite, kokios raiškos ir fokusavimo atstumo jums reikia. Portretams dažnai pasirenkami objektyvai su dideliu diafragmos skaičiumi, pavyzdžiui, 50mm f/1.8. Jei mėgstate peizažus, rinkitės platų kampą (pvz., 24mm). Norint užfiksuoti tolimus objektus, naudingi teleobjektyvai (pvz., 70-200mm). Kitas svarbus aspektas yra objektyvo šviesos stiprumas, kuris daro įtaką našumui prastomis apšvietimo sąlygomis. Stabilizavimo sistema taip pat gali būti svarbi, ypač ilgesniems objektyvams. Svarbu įvertinti objektyvo konstrukcijos kokybę ir gamintojo reputaciją. Išbandykite kelis objektyvus ir apsvarstykite ateities poreikius, kad pasirinktumėte tinkamą ir ilgalaikę investiciją į savo fotografiją.

2. Ar visi objektyvai tinka visiems sisteminiams fotoaparatams?

Ne visi objektyvai yra universalūs visiems sisteminiams fotoaparatams. Skirtingų gamintojų sistema gali turėti skirtingas sąsajas, todėl svarbu patikrinti objektyvo suderinamumą su jūsų fotoaparatu. Pavyzdžiui, Canon, Nikon, Sony ir kitų gamintojų sisteminių fotoaparatų objektyvai gali būti nekeičiami tarpusavyje be adapterių. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sensoriaus dydį. APS-C formato objektyvai gali būti neproporcingai dideli ant pilno kadrą turinčių fotoaparatų. Prieš įsigydami objektyvą, patariama tikrinti gamintojo suderinamumo lentelę ir atsižvelgti į specifinius savo fotoaparato reikalavimus. Adapteriai gali leisti naudoti neoriginalius objektyvus, tačiau gali būti šiek tiek prarandama funkcionalumo arba kokybės atžvilgiu.