+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Canon pinigų susigrąžinimo akcija

 

PIRKITE NURODYTUS CANON OBJEKTYVUS IR SUSIGRĄŽINKITE IKI 250 € !!!

Akcijos laikotarpis: nuo 2024 m. balandžio 1 d. iki 2024 m. liepos 31 d. imtinai.

Prašymai turi būti teikiami išsamiai ir teisingai užpildant (nurodant galiojantį gaminio serijos numerį) formą internete, adresu https://canon-dream-big-nordic.sales-promotions.com/lt/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=32. Turite nuskenuoti, įkelti ir prie internetinės prašymo formos pridėti čekio kopiją arba užsakymo internetu patvirtinimo kopiją. Tada gausite el. laišką, patvirtinantį, kad jūsų prašymas gautas.

 

AKCIJOJE DALYVAUJANTYS OBJEKTYVAI:

RF 85mm F1.2 L USM + SUSIGRĄŽINK 250 €

RF 28-70mm F/2 L USM + SUSIGRĄŽINK 250 €

RF 70-200mm F/2.8L IS USM + SUSIGRĄŽINK 250 €

RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM + SUSIGRĄŽINK 250 €

RF 135mm F1.8L IS USM + SUSIGRĄŽINK 250 €

RF 100mm F2.8 L MACRO IS USM + SUSIGRĄŽINK 125 €

RF 14-35mm F4L IS USM + SUSIGRĄŽINK 125 €

RF 24-105mm F/4 L IS USM + SUSIGRĄŽINK 100 €

RF 600mm F11 IS STM + SUSIGRĄŽINK 100 €

RF 800mm F11 IS STM + SUSIGRĄŽINK 100 €

RF 24mm F1.8 MACRO IS STM + SUSIGRĄŽINK 50 €

RF 85mm F2 MACRO IS STM + SUSIGRĄŽINK 50 €

RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM + SUSIGRĄŽINK 50 €

RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM + SUSIGRĄŽINK 50 €

RF 24-240mm F4-6.3 IS USM + SUSIGRĄŽINK 50 €

RF 100-400mm F5.6-8 IS USM + SUSIGRĄŽINK 50 €

 

AKCIJOS SĄLYGOS

 

1. AKCIJOS GAMINIAI, AKCIJOS LAIKOTARPIS IR DALYVIAI


1.1. Ši akcija taikoma tik dalyviams (toliau - dalyviai), perkantiems bet kurį iš toliau išvardytų produktų (toliau - akcijos produktai) iš dalyvaujančių partnerių Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Islandijoje (toliau - akcijos teritorija) arba internete, turintį registruotą adresą arba domeno vardą bet kurioje iš šių šalių (dalyvaujančių partnerių, su kuriais "Canon" oficialiai bendradarbiauja vykdant šią akciją, kaip nurodyta 1.2 skirsnyje (toliau - partneriai), sąrašas pateikiamas 1.2 skirsnyje). Akcijos laikotarpis trunka nuo 2024 m. balandžio 1 d. iki 2024 m. liepos 31 d. imtinai ("Akcijos laikotarpis"). Visiems kitiems produktams akcija netaikoma.  Kainos nurodytos su PVM.

1.2. Visi Dalyviai turi būti 18 metų ir vyresni fiziniai asmenys, gyvenantys Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje arba Islandijoje.

1.3. Laikoma, kad visi dalyviai sutinka laikytis šių sąlygų.

1.4. Siekiant užtikrinti, kad "Canon" gaminiai, kuriems taikoma ši reklaminė kampanija, būtų autentiški "Canon" gaminiai, techniškai suderinami su "Canon" gaminiais reklaminėje teritorijoje ir pan. "Canon" vykdo akciją tik su produktais, kuriuos parduoda akcijoje dalyvaujantys partneriai. Ši akcija netaikoma perkant naudotus, atnaujintus, suremontuotus, grąžintus gaminius arba gaminius, kurie yra suklastoti arba kokiu nors būdu pažeidžia „Canon“ įmonių grupės intelektinės nuosavybės teises (pvz., įskaitant lygiagrečius arba „pilkuosius“ gaminius, bet jais neapsiribojant). Norėdami sužinoti daugiau apie lygiagrečius gaminius, žr. https://www.canon.lt/about_us/legal-compliance/

 

2. KAIP DALYVAUTI

2.1. Dalyvis, norėdamas dalyvauti pinigų grąžinimo akcijoje, turi įsigyti Akcijos prekę Akcijos laikotarpiu IR nuo 2024 m. balandžio 1 d. 00.00 val. iki 2024 m. rugpjūčio 14 d. vidurnakčio pateikite galiojantį prašymą grąžinti pinigus internetu.

2.2. Prašymai turi būti teikiami išsamiai ir teisingai užpildant (nurodant galiojantį gaminio serijos numerį) formą internete, adresu https://canon-dream-big-nordic.sales-promotions.com/lt/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=32. Dalyviai turės nuskenuoti, įkelti ir prie internetinės prašymo formos pridėti čekio kopiją arba užsakymo internetu patvirtinimo kopiją. Tada dalyviai gaus el. laišką, patvirtinantį, kad jų prašymas gautas.

2.3. Akcijos produktai bus prieinami, kol bus atsargų. „Canon“ nebus atsakinga už tai, kad mažmenininkai neįvykdys Akcijos gaminių užsakymų Akcijos laikotarpiu.

2.4. „Canon“ nesvarstys paraiškų po 2024 m. Rugpjūtis 14 d., vidurnakčio. „Canon“ nelaikys programų, kurios, jos nuomone, yra neišsamios arba neįskaitomos. „Canon“ neatsako už pavėluotas arba nepristatytas programas.

2.5. Vienam įsigytam Akcijos gaminiui galima pateikti tik vieną prašymą.

2.6. Akcijos laikotarpiu, kelis kartus perkant tą patį reklaminį produktą vienam dalyviui leidžiama pateikti ne daugiau kaip 5 prašymus.

2.7. Akcijoje dalyvauja tik originalioje "Canon" pakuotėje esantys produktai. Akcijoje gali dalyvauti produktai iš birių pakuočių. Jei produktas pateikiamas kaip rinkinys (t. y. kartu su kitu "Canon" produktu toje pačioje pakuotės dėžutėje), produktas akcijoje nedalyvauja.

2.8. Ši akcija negalioja kartu su kitomis "Canon" akcijomis, įskaitant nuolaidų pasiūlymus.

 


3. PINIGŲ GRĄŽINIMAS


3.1. Už įsigytus reklaminius produktus dalyviai gaus pinigų grąžinimo sumas, nurodytas aukščiau sąraše "AKCIJOJE DALYVAUJANTYS OBJEKTYVAI".

3.2. Gavusi ir patikrinusi prašymą, "Canon" pasirūpins tiesioginiu BACS pavedimu į dalyvio banko sąskaitą. Jokie alternatyvūs finansiniai susitarimai dėl grynųjų pinigų grąžinimo mokėjimų nebus leidžiami (siekiant išvengti abejonių, nei pinigų grąžinimas grynaisiais pinigais, nei čekių išrašymas nebus teikiamas).

3.3. „Canon“ stengsis atlikti pervedimą BACS per 4–6 savaites nuo išsamaus ir galiojančio prašymo gavimo.

3.4. Vienam galiojančiam prašymui bus atliekamas tik vienas BACS mokėjimas.

3.5. Jei PVM mokėtoju registruotas Dalyvis gauna grynųjų pinigų grąžinimą, jo atsakomybė yra atitinkamai susitvarkyti su mokestiniais klausimais.

 

4. ORGANIZATORIUS

4.1. Organizatorius yra „Canon Oy“, Huopalahdentie 24, 00350 Helsinkis, Suomija

 


5. ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

5.1. „Canon“ pasilieka teisę bet kuriuo metu panaikinti, papildyti ir (arba) pakeisti šią akciją, neprisiimdama už tai jokios atsakomybės.

5.2. „Canon“ pasilieka teisę tikrinti visus prašymus, kad įsitikintų, jog laikomasi šių sąlygų, ir prašyti papildomos informacijos bei patvirtinamųjų dokumentų. „Canon“ pasilieka teisę pašalinti prašymus ir (arba) dalyvius, jei įtaria, kad šia akcija kaip nors piktnaudžiaujama. „Canon“ sprendimai, susiję su akcija, yra galutiniai ir dėl jų nebus deramasi.

 


6. DUOMENYS

6.1. Visus mums pateiktus asmens duomenis „Canon“, jos atstovai ar susijusios grupės įmonės tvarkys šios Akcijos administravimo ir, jei taikoma, rinkodaros tikslais – tais atvejais, kai Dalyviai pasirinko gauti rinkodaros pranešimus iš „Canon“. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame jūsų duomenis, įskaitant atvejus, kai sutinkate, kad juos naudotume rinkodaros tikslais, rasite mūsų Vartotojų privatumo politikoje, adresu http://www.canon.lt/privacy-policy/

6.2. Jei Dalyviai nepageidauja, kad jų kontaktinė informacija būtų naudojama rinkodaros tikslais arba kad „Canon“ ateityje galėtų su jais susisiekti dėl panašių akcijų, pildydami prašymo formą jie NEGALI pažymėti atitinkamo sutikimo langelio.

 6.3. Pateikti asmens duomenys saugomi patikimai ir gali būti perduodami saugiame serveryje už EEE ribų. Daugiau informacijos apie tai, kaip saugome jūsų duomenis, rasite mūsų Vartotojų privatumo politikoje, adresu http://www.canon.lt/privacy-policy/

6.4. Šios kampanijos duomenų tvarkytojas yra Benamic Unlimited.

 


7. ĮSTATYMAI IR JURISDIKCIJA

Jei esate vartotojas, mūsų akcijoms galioja jūsų gyvenamosios vietos šalies įstatymai ir pagal juos galite turėti teisę iškelti bylą savo kalba ir savo vietos teismuose. Vietos vartotojų konsultavimo organizacija suteiks jums informacijos apie jūsų teises. Šiomis Nuostatomis ir sąlygomis neribojamos jokios įstatyminės teisės, kurios gali būti taikomos.

Senesnės naujienos
NAUJIENA: Aputure Sidus One

NAUJIENA: Aputure Sidus One

    ĮSIGYKITE JAU DABAR! Prekės nuoroda: https://www.fotoaparatas.lt/aputure-sidus-one ...
Daugiau
SIGMA pavasarinė PINIGŲ SUSIGRĄŽINIMO akcija

SIGMA pavasarinė PINIGŲ SUSIGRĄŽINIMO akcija

  SIGMA PINIGŲ SUSIGRĄŽINIMO (CASHBACK) AKCIJA: SUSIGRĄŽINKITE IKI 200 €   Sąl...
Daugiau
SUTAUPYKITE IKI 1000 € pirkdami "Panasonic Lumix S5IIX" arba "Panasonic Lumix S5II" su papildomu objektyvu

SUTAUPYKITE IKI 1000 € pirkdami "Panasonic Lumix S5IIX" arba "Panasonic Lumix S5II" su papildomu objektyvu

  SUTAUPYKITE IKI 1000 € pirkdami "Panasonic Lumix S5IIX" arba "Panasonic Lumix S5II" s...
Daugiau
Įsigykite puikius Irix Macro objektyvus už super mažą kainą!

Įsigykite puikius Irix Macro objektyvus už super mažą kainą!

  BALANDIS - IRIX MACRO MĖNUO! Nepraleiskite progos įsigyti puikius Irix Macro objektyvus už super ...
Daugiau
INBANK: turėk dabar - mokėk dalimis!

INBANK: turėk dabar - mokėk dalimis!

  PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI PAPRASTA!   Neatidėliokite pirkimo, iš karto įsigykite prekes ...
Daugiau
NUOLAIDOS Irix 45mm f/1.4 objektyvams

NUOLAIDOS Irix 45mm f/1.4 objektyvams

  GALINGA BALANDŽIO MĖNESIO AKCIJA! NUOLAIDOS Irix 45mm f/1.4 objektyvams (Nikon F, Canon EF, Pent...
Daugiau
  1. 1 iš 5 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 5
  7. 6 29 Rezultatų
  8. Toliau