+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Veidrodiniai fotoaparatai

Fotoaparatas.lt siūlo populiariausius veidrodinių fotoaparatų gamintojus ir modelius: Canon, Panasonic, Olympus, Nikon, Sony, Fujifilm. Veidrodiniai fotoaparatai išplečia fotografo galimybes. Galimybė keisti optiką suteikia galimybę priartinti vaizdą, nufotografuoti makro nuotrauką arba peizažą. Veidrodinių fotoaparatų baterijų darbo laikas ilgesnis. Pentaprizmė projektuoja vaizdą i vaizdo ieškiklį. Nuotraukos įrašomos į atminties kortelę. LCD ekrane matomas nufotografuotas vaizdas. Populiariausi veidrodiniai fotoaparatai yra pilno kadro. Šiuo metu rinkoje dalyvauja tik Canon, Nikon ir Pentax veidrodiniai fotoaparatai.

Rodoma: 24 41
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 2 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 24 41 prekių
  5. Toliau

VEIDRODINIAI FOTOAPARATAI yra skirti profesionaliems fotografams ir mėgėjams, siekiantiems gauti aukštos kokybės nuotraukas. Vienas svarbiausių veidrodinių fotoaparatų privalumų yra tai, kad yra galimybė keisti šių fotoaparatų objektyvus. Tai reiškia, kad jei nusprendžiate atnaujinti savo fotoaparato objektyvą, nereikės pakeisti viso fotoaparato. Užtenka tiesiog įsigyti naują objektyvą ir naudoti jį su savo esamu fotoaparatu.

 

VEIDRODINIAI FOTOAPARATAI KONSTRUKCIJOJE TURI MAŽĄ VEIDRODĖLĮ

Šie fotoaparatai yra vadinami "veidrodiniais" dėl to, kad jie savo konstrukcijoje turi mažą veidrodėlį, kuris nukreipia šviesą nuo objektyvo į fotoaparato ieškiklį, vadinamą "akute". Fotografuojant, veidrodėlis nuleidžiamas, o visa šviesa nukeliauja tiesiai į fotoaparato jutiklį. Jutiklis šią šviesą paverčia elektriniais signalais, iš kurių sukuriamas skaitmeninis vaizdas. Šis procesas taip pat vyksta, kai peržiūrite vaizdą ekrane. Šis principas yra labai panašus į pirmuosius veidrodinius fotoaparatus (SLR), kurie buvo sukurti daugiau nei prieš šimtą metų, išskyrus tai, tiesiog vietoj fotoaparato sensoriaus juose būdavo foto juostelė.

Viena iš pagrindinių veidrodinio fotoaparato privalumų yra didelė matrica, leidžianti valdyti ISO jautrumą ir gylį ryškumo (DOF). Daug funkcijų ir nustatymų yra pasiekiami tiesiogiai ant fotoaparato korpuso (body), todėl fotografuoti tampa greitesne ir patogesne užduotimi, be jokio poreikio naršyti per meniu.

 

DSLR FOTOAPARATŲ VEIKIMO PRINCIPAI

DSLR fotoaparato fotografavimo procesas yra itin paprastas. Jis sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių: objektyvo ir fotoaparato korpuso. Objektyvas nukreipia šviesą į skaitmeninį vaizdo jutiklį, kad galėtų būti užfiksuotas vaizdas. Kai fotografuojate, jutiklis užfiksuoja šią šviesą ir konvertuoja ją į skaitmeninį vaizdą. Įdomu tai, kad šviesa, pasiekusi jutiklį, yra iškrypinta, bet fotoaparatas turi programinę įrangą, kuri tai automatiškai koreguoja.

Daugelis DSLR fotoaparatų turi papildomus funkcinius elementus, tokius kaip automatinio fokusavimo jutikliai. Nepaisant to, pateikti pagrindai turėtų padėti suprasti, kaip visa tai vyksta vidaus procese.
 

KUO IŠSKIRTINIAI DSLR FOTOAPARATAI?

DSLR fotoaparatai yra išskirtiniai savo konstrukcija. Jie derina aukštą vaizdo kokybę, greitą vaizdo užfiksavimą ir didelį pritaikymo lankstumą.

Atskirtis tarp objektyvo ir korpuso leidžia jums keisti objektyvus ir fotografuoti nuotrauką pagal savo pageidavimus. Galite pasirinkti platų kampą ar kitus objektyvus, atitinkamai keisdami savo vaizdo kompoziciją.

Be to, veidrodiniai fotoaparatai pasižymi greitu veikimu. Vaizdas, kurį matote per vaizdo ieškiklį, yra tikslus ir atitinka galutinį nuotraukos rezultatą.

Svarbu tai, kad DSLR yra labai populiarūs tarp profesionalių fotografų, todėl yra daugybė pasirinkimų objektyvų ir priedų.

DSLR fotoaparatuose galima keisti objektyvus, suteikiant dar daugiau lankstumo fokusuojant šviesą. Objektyvai gali suteikti daugybę papildomų galimybių, pvz., priartinimą, platesnį kampą, geresnį apšvietimą ir kt.

 

Reikėtų pažymėti, kad, nors rinkoje vis dar yra daug DSLR modelių, pagrindiniai gamintojai planuoja nutraukti jų gamybą apie 2025 metus ir pereiti prie sisteminių fotoaparatų.