+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Fotoaparatų baterijos

Fotoaparatas.lt žema kaina siūlo didžiulį asortimentą baterijų įvairiems įrenginiams: fotoaparatams, vaizdo kameroms, mobiliesiems telefonams, foto/video apšvietimui, stabilizatoriams, dronams ir t.t Galima įsigyti ir originalaus gamintojo elementų ir trečiųjų šalių gaminių. Nuo gamintojo priklauso baterijos tarnavimo laikas ir pakrovimo ciklų skaičius.

Rodoma: 24 1980
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 83 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 83
  7. 24 1980 prekių
  8. Toliau

BATERIJOS yra įrenginiai, kurie priima, kaupia ir išleidžia elektros energiją pagal poreikį. BATERIJOS skirtos sisteminiams ir veidrodiniams fotoaparatams, veiksmo kameroms, blykstėms ir kitiems prietaisams. Skirtingiems fotoaparatų modeliams reikalingos skirtingos baterijos.

 

KAS YRA FOTOAPARATO BATERIJA?

FOTOAPARATO BATERIJA - tai įkraunama arba vienkartinė baterija, maitinantis fotoaparatą. Ji specialiai sukurtas tiekti reikiamą įtampą ir srovę įvairioms fotoaparato funkcijoms, įskaitant objektyvą, blykstę, LCD ekraną ir vaizdo jutiklį, valdyti.

 

LIČIO JONŲ BATERIJOS NAUDOJAMOS DAŽNIAUSIAI

Dažniausiai naudojamos – ličio jonų baterijos. Ličio jonų baterų technologija - tai įkraunamų baterijų tipas, dažniausiai naudojamas elektroniniuose prietaisuose, pvz., fotoaparatuose. Tai populiarus fotoaparatų baterijų pasirinkimas dėl didelio energijos tankio, kuris leidžia sukaupti didelį energijos kiekį mažoje ir lengvoje pakuotėje. Ličio jonų baterijas sudaro katodas, anodas ir elektrolitas.

 

TALPA IR ĮTAMPA - SVARBIOS BATERIJŲ YPATYBĖS

Talpa ir įtampa yra du svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis fotoaparato bateriją. Talpa reiškia energijos kiekį, kurį baterija gali sukaupti, o įtampa - elektrinį potencialą, kurį baterija gali suteikti. Paprastai didesnės talpos ir įtampos baterijos užtikrina ilgesnį baterijos veikimo laiką ir greitesnį įkrovimą.

Pastaraisiais metais pastebima tendencija fotoaparatuose naudoti ličio jonų baterijas. Šios baterijos pasižymi didesniu energijos tankiu nei tradiciniai nikelio-metalo hidrido akumuliatoriai, todėl juose galima sukaupti daugiau energijos mažesniame plote. Be to, ličio jonų baterijos yra ilgaamžiškesnės ir mažiau linkusios į atminties efektą, dėl kurio laikui bėgant gali sumažėti bendra baterijos talpa.

 

SVARBU BATERIJOS SUDERINAMUMAS SU FOTOAPARATU

Kitas svarbus aspektas - baterijos suderinamumas su fotoaparatu. Kai kuriems fotoaparatams reikalingos tam tikrų tipų baterijos, o naudojant nesuderinamą bateriją galima sugadinti fotoaparatą. Svarbu patikrinti fotoaparato naudojimo instrukciją arba gamintojo svetainę ir įsitikinti, kad naudojama baterija yra suderinama.

 

ORIGINALIOS IR PAKAITINĖS BATERIJOS

Fototechnikos gamintojai užsiima ne tik fotoaparatų, objektyvų, blykščių gamyba, bet ir baterijų kūrimu. Tokie žymūs gamintojai kaip Canon, Nikon arba Sony komplektuoja savo fototechniką būtent su savo gamintais ir prekiniu ženklu pažymėtais akumuliatoriais. Tačiau jie ne vieninteliai gamintojai rinkoje. Yra daugybė specializuotų akumuliatorių, baterijų ir elementų gamintojų visame pasaulyje. Jie taip pat gamina lygiai tokių pat išmatavimų, tokios pat arba labai panašios galios akumuliatorius, kurie yra žymiai pigesni. Tokie akumuliatoriai vadinami analogais.
 

 

AR BATERIJOS TURI GALIOJIMO DATĄ?

Taip, dažniausiai gamintojai pažymi galiojimo datą ant baterij. Dažniausiai garantija būna 1 arba retai 2 metams. Tačiau tai nereiškia, kad tiesiogiai po šio laiko arba po ant baterijos nurodytos datos ji staiga nustoja krautis ir veikti. Įprastai ličio jonų baterijos tarnauja maždaug 3 metus arba išlaiko efektyvumą iki 300-500 įkrovimų ciklų, priklausomai nuo naudojimo sąlygų.

 

KĄ DAR SVARBU ŽINOTI APIE BATERIJAS?

Pirma, jei dažnai fotografuojate ir dažnai esate vietose, kur nėra galimybės nuolat krauti baterijas, tada protinga apsvarstyti galimybę įsigyti papildomą vieną ar net dvi baterijas.

Kai jūsų baterijos pasensta ir nebegalima jų pakrauti, neskubėkite jų išmesti kur tik papuola arba į buitinių atliekų konteinerius! Baterijos, panašiai kaip elektros lemputės, turi būti atiduodamos specializuotose rinkimo vietose. Paprasčiausiai tariant, jas reikėtų išmesti į specialiai pažymėtas dėžes, kurias galima rasti praktiškai visuose didesniuose prekybos centruose.