+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Mikrofonai

Filmuojant viena iš svarbiausių dalių yra garsas. Stipriai populiarėjant filmavimui – stipriai auga mikrofonų populiarumas. Mikrofonai naudojami prie kamerų, fotoaparatų, išmaniųjų telefonų ar kaip atskiras priedas, norint gauti kokybiškesnį garsą . Siūlome mūsų parduotuvėse rinktis Rode, Boya, Saramonic, Sennheiser, Sure gamintojų mikrofonus. Labai populiarus yra „wireless microphone“ – kai garso šaltinis yra už 100 ir daugiau metrų. Mikrofonai skirstomi į daug rūšių: dinaminiai (dynamic microphones), kondensatoriniai mikrofonai (condenser microphone), belaidžiai (wireless microphone), įvairiakrypčiai mikrofonai, vienakrypčiai mikrofonai, super kardioidiniai mikrofonai.

Rodoma: 24 884
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 37 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 37
  7. 24 884 prekių
  8. Toliau

Mikrofonai yra būtini įrankiai garso įrašams, tiek profesionalioms studijoms, tiek mėgėjiškiems projektams. Geri mikrofonai padeda užtikrinti kokybiškus garso įrašus, nepriklausomai nuo to, ar jie naudojami muzikos įrašymui, podcast'ams, vaizdo įrašams ar kitoms garso kūrybinėms veikloms.

 

KOKIE YRA PAGRINDINIAI MIKROFONŲ PREKIŲ ŽENKLAI?

  1. Boya: Boya yra populiari garso įrangos gamintoja, žinoma dėl kokybiškų mikrofonų, tiek laidinių, tiek belaidžių.

  2. Saramonic: Saramonic yra kompanija, kuri specializuojasi garso įrangos gamyboje, įskaitant laidinius ir belaidžius mikrofonus.

  3. Rode: Rode yra gerai žinoma garso įrangos kompanija, kuri gamina įvairius mikrofonus, pradedant skirtus mėgėjams ir baigiant profesionaliais studijų mikrofonais.



SVARBIAUSIOS MIKROFONŲ KATEGORIJOS

  1. Laidiniai mikrofonai (Wired Microphones): Laidiniai mikrofonai yra tiesiogiai prijungti prie garso įrašymo įrenginio laidais (dažniausiai XLR arba USB). Šie mikrofonai užtikrina stabilų ryšį ir dažniausiai naudojami studijose ir gyvų koncertų metu.

  2. Belaidžiai mikrofonai (Wireless Microphones): Belaidžiai mikrofonai leidžia judėti laisvai ir be laidų su jūsų garso įrašymo įrenginiu. Jie yra plačiai naudojami performansams, pristatymams ir kitoms situacijoms, kuriose reikalinga judrumo laisvė.

     

DAŽNIŲ DIAPAZONAS, JAUTRUMAS, SIGNALO / TRIUKŠMO SANTYKIS

  1. Dažnių diapazonas: Dažnių diapazonas nurodo, kokią garso dažnių juostą mikrofonas gali užfiksuoti. Kuo platesnis dažnių diapazonas, tuo daugiau detalumo ir skirtingų garsų jis gali užfiksuoti. Panašiai kaip žmogus negali girdėti mažesnio dažnio nei 20 Hz bangų ir didesnio nei 20 000 Hz bangų, taip ir mikrofonai negali „girdėti“ tam tikrų dažnių garso bangų svyravimų.

  2. Jautrumas: Jautrumas nurodo, kaip jautrus mikrofonas yra garso signalui. Jautrumas gali būti matuojamas dB arba mV/Pa vienetais. Didelis jautrumas reiškia, kad mikrofonas užfiksuos silpnus garsus.

  3. Signalo / triukšmo santykis: Mikrofonai turi signalo ir triukšmo santykio (S/N ratio) specifikaciją, kuri parodo, kaip gerai mikrofonas atskiria norimą signalą nuo triukšmo. Aukštas S/N santykis reiškia aukštesnį garso kokybės lygį.
     

 

MIKROFONŲ NAUDOJIMO SRITYS

Mikrofonai turi platus naudojimo spektrą, pradedant muzikos įrašymu, podcast'ais, radijo laida, televizijos produkcija ir baigiant gyvų koncertų garso įrašymu, filmavimu ir vlogais. Mikrofonai yra būtini, siekiant užtikrinti garso kokybę ir tinkamą garso įrašymą įvairiose srityse.

Renkantis mikrofoną, svarbu atsižvelgti į jūsų konkretų poreikį, turimas priemones ir projekto pobūdį. Kiekvienas mikrofonas turi savo unikalų pritaikymą, ir svarbu rasti tinkamą variantą, atitinkantį jūsų lūkesčius garso kokybės požiūriu.