+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM

Rekomenduojame
Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM
Kodas: 10345KVG
Gamintojo kodas: 5811C013
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
697.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Birželio 14 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Birželio 14 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 16 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasCanon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM aprašymas

 

Padarykite savo turinį išskirtinį ir pažabokite kūrybiškumą naudodami fotoaparatą Canon EOS R50. Profesionaliai atrodantiems kadrams ir 4K vaizdo įrašams, kurie įkvepia kurti daugiau.

g


 

AUKŠTA KOKYBĖ

Kompaktiškas ir lengvas, juodas „Canon EOS R50“ yra itin universalus beveidrodinis fotoaparatas. Didelis 24,2 megapikselių APS-C dydžio jutiklis, turintis EOS R sisteminį įrenginį, sukuria aukštos kokybės kadrus. Dėl lankstaus keičiamo kampo jutiklinio ekrano užfiksuokite kur kas daugiau detalių, nei manėte. Elektroninis vaizdo ieškiklį padės lengviau sufokusuoti vaizdą į norimą objektą. EOS R50 turi įmontuotą Dual Pixel CMOS AF II sistemą, kuri automatiškai atpažįsta, sufokusuoja ir seka judantį objektą, todėl nepraleisite nė vieno kadro. Šis fotoaparatas, skirtas turinio kūrėjams ir vaizdo įrašų kūrėjams, yra šiek tiek mažesnis ir lengvesnis nei EOS M50 Mark II ir turi patobulintą 24,2 MP APS-C CMOS jutiklį ir DIGIC X vaizdo procesorių, užtikrinantį didelės raiškos nuotraukas ir UHD 4K vaizdo įrašus.
 

  g

 

24,2 MP APS-C CMOS JUTIKLIS IR DIGIC X APDOROJIMAS

Sujungęs galingą 24,2 MP APS-C CMOS jutiklį ir DIGIC X vaizdo procesorių, R50 užtikrina didelės raiškos vaizdus su ryškiomis ir tiksliomis spalvomis. Šis fotoaparatas, sukurtas dirbti įvairiomis apšvietimo sąlygomis, siūlo lankstų ISO 100–32 000 diapazoną, kurį galima išplėsti iki ISO 51 200, kad būtų galima dirbti sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. Naudojant visą jutiklio plotį, palaikomas 6K padidinto UHD 4K 30p vaizdo įrašymas, kaip ir Full HD 1080 120p, skirtas sulėtintam atkūrimui. Be to, dabar galima filmuoti 1 valandą. DIGIC X vaizdo procesorius, galintis apdoroti didelės spartos serijas ir didelės raiškos 4K vaizdo įrašus, taip pat palaiko iki 15 kadrų per sekundę nepertraukiamą fotografavimą per tylų elektroninį užraktą.

 

PATOBULINTA DVIEJŲ PIKSELIŲ CMOS AF II

Pažangioji Dual Pixel CMOS AF II sistema, turinti 651 didelio tikslumo automatinio fokusavimo zoną, užtikrina greitą ir tikslų fokusavimą. Ši fazės aptikimo fokusavimo sistema siūlo patobulintą objekto aptikimą ir sekimą, gebėjimą išmaniai atpažinti žmones, gyvūnus ir transporto priemones, taip pat automatiškai užsifiksuojant šiuos objektus ir išlaikant ryškų fokusavimą per serijas ir vaizdo įrašus.
 

 

 

KINTAMO KAMPO JUTIKLINIS LCD EKRANAS

Didelės skiriamosios gebos vaizdas akių lygyje, R50 sukurtas su ryškiu ir aiškiu 2,36 m taško OLED EVF, kad galėtumėte mėgautis elektroniniu vaizdo ieškikliu. Be to, didelis 3,0" 1,62 m taško keičiamo kampo jutiklinis ekranas suteikia intuityvią sąsają, leidžiančią valdyti fokusavimo taškus, naršyti meniu ir peržiūrėti vaizdus. Šis ekranas taip pat turi kintamo kampo dizainą, kad būtų patogu naudoti dirbant iš aukštai ir žemi žemi kampai.

g

 

PAPRASTUMAS, PATOGUMAS IR FUNKCIJŲ GAUSA

R50 fotoaparatas su vaizdo įrašymo funkcijomis, tokiomis kaip neapkarpytų UHD 4K filmų įrašymas iki 30 kadrų per sekundę greičiu, „Full HD“ didelio kadrų dažnio filmavimas iki 120 kadrų per sekundę greičiu, „Dual Pixel CMOS AF“ stebėjimas ir „Movie for Close-up Demo“ režimas, leidžia kurti vaizdo įrašus ir vaizdo įrašų turinį paprastai ir patogiai. Kamera taip pat leidžia nepertraukiamai įrašyti vaizdo įrašą iki 1 valandos, todėl galite nustatyti vaizdo įrašą ir tęsti vaizdo įrašų žurnalą, podcast'ą ar kitą vaizdo įrašo projektą, nesijaudindami, kad jis sustos. Patirkite kūrybinės fotografijos džiaugsmą naudodami išplėstą automatiškai suderinamų scenų asortimentą. Išplėstinė „A+ Assist“ suteikia puikių vaizdų net esant sudėtingoms sąlygoms, pvz., naktiniam vaizdui ir foninio apšvietimo scenarijams. Per didelė ekspozicija automatiškai sumažinama, kad galėtumėte užfiksuoti dinamines scenas ar ryškius portretus, taip pat daromi keli nepertraukiami kadrai, kad būtų sukurti gražūs naktiniai vaizdai arba makrofotografija su didesniu lauko gyliu. Įsitikinkite, kad tinkamas objektas yra sufokusuotas, naudodamiesi „Movie for Close-up Demos“ režimu R50 beveidrodiniame fotoaparate. Šis režimas greitai perjungia židinį nuo fotoaparate esančio objekto į objektą, nukreiptą į fotoaparato objektyvą, idealiai tinka filmams, kai reikia rodyti produktą žiūrovams, pvz., makiažo demonstracinėse ar gaminimo vaizdo įrašuose.

 
 
 

 

VERTIKALUS FILMO REŽIMAS IR ASPEKTŲ ŽYMEKLIAI

Filmo pasukimo informaciją galima nustatyti filmavimo metu arba po jo, todėl vaizdo įrašus galima leisti vertikaliai, kai žiūrima išmaniajame telefone. Funkcija „Aspect Markers“ rodo vaizdinius žymeklius skirtingiems formato santykiams, kurių gali prireikti paskelbiant tą patį failą įvairiose socialinės žiniasklaidos svetainėse. Šiame ekrane atsižvelgiama į tinkamą įvairių pateikiamų failų, kuriuos galima sukurti redaguojant, sudėtį. 

g


 

LANKSTUS RYŠYS

Laidinio ir belaidžio ryšio parinktys leidžia įvairiais būdais perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus, tiesiogiai transliuoti, taip pat nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą. Fiziškai fotoaparatas turi USB-C prievadą, mikro-HDMI prievadą ir mikrofono prievadą vaizdo įrašymui. Suderinamumas su UVC/UAC leidžia R50 kamerą naudoti kaip žiniatinklio kamerą tiesioginiam vaizdo įrašui transliuoti Full HD raiška be papildomos kompiuterio programinės įrangos. Suderinamos programos apima Zoom, Microsoft Teams, Skype ir panašią internetinių konferencijų programinę įrangą. Integruotas Bluetooth susiejimas leidžia lengvai prijungti fotoaparatą prie suderinamų išmaniųjų įrenginių naudojant nemokamą „Canon Camera Connect“ programėlę. Šis mažai energijos sunaudojantis belaidis ryšys padeda taupyti bateriją ir kartu valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu. Jis taip pat siunčia nuolat atnaujinamus GPS vietos duomenis iš jūsų telefono, kad galėtumėte pažymėti tai, ką užfiksavote, kad tiksliai žinotumėte, kur padarėte nuotrauką. Integruotas „Wi-Fi“ ryšys leidžia greitai ir sklandžiai atlikti belaidžio ryšio funkcijas, tokias kaip nuotolinis tiesioginis vaizdas, failų peržiūra ir perkėlimas. Naudodami „Canon Camera Connect“ programą taip pat galite perkelti failus į savo mobilųjį įrenginį, kad galėtumėte naršyti ir bendrinti socialiniuose tinkluose. Integruotas USB-C leidžia prijungti fotoaparatą prie išmaniojo telefono ar kompiuterio. Visos „Canon Camera Connect“ programos funkcijos, kurias galima naudoti su „Wi-Fi“, dabar pasiekiamos, kai fotoaparatas ir išmanusis telefonas yra prijungti per USB, naudojant suderinamą jūsų įrenginio laidą. Integruota iššokanti blykstė suteikia papildomą apšvietimą dirbant prasto apšvietimo sąlygomis, o fotoaparato daugiafunkcinis batelis dizaino priekyje prideda smeigtukų eilę, kad būtų galima naudoti daugiau priedų. Šie naujos kartos batai taip pat suteikia galios pasirinkti priedų tipus, kurie tradiciškai priklauso nuo atskirų baterijų.

 

 

OBJEKTYVAS RF-S 18-45MM F4.5-6.3 IS STM

Pradėkite savo EOS R APS-C beveidrodinę kelionę su objektyvu, kuris patenkins jūsų nuotraukų ir vaizdo įrašų poreikius. RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM objektyvas yra lengvas ir kompaktiškas, siūlo 4 žingsnių optinį vaizdo stabilizatorių ir naudingą 18-45 mm priartinimo diapazoną puikiems rezultatams kiekvieną dieną. Įamžinkite kasdienes akimirkas naudodami objektyvą, kuris puikiai tinka stulbinančioms nuotraukoms ir vaizdo įrašams. Naudingas priartinimo diapazonas ir artimas fokusavimas – šis EOS R serijos APS-C objektyvas puikiai tinka gyvenimiškoms situacijoms. Objektyvas pasižymo kompaktiškumu, lengvumu ir tylumu, o 4 žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius suteikia daugiau universalumo ir padeda įveikti fotoaparato drebėjimą, net ir esant prastam apšvietimui. Užfiksuokite įsimintinas akimirkas su kompaktišku APS-C priartinimu, skirtu EOS R serijai, kurio priartinimo diapazonas 29-72 mm (35 mm ekvivalentas). Šis objektyvas idealiai tinka kelionėms ar net vlogams ir gali būti lengvai sutalpintas į krepšį. Nesijaudinsite, kad reikės naudoti blykstę, kai po ranka turėsite 4 žingsnių vaizdo stabilizavimo funkciją. STM variklis užtikrina sklandų, tylų ir tikslų fokusavimą, o žiedinė f/4,5-6,3 septynių menčių diafragma puikiai tinka meniškiems išryškintiems fokusavimo taškams arba „bokeh“ efektui sukurti. Naudokite rankinį fotografavimą ir priartinkite vaizdą pasitelkę didesnį didinimą MF režime. Tai geras sprendimas, leidžiantis užfiksuoti nuostabias objektų detales ir priartėti iki 15 cm atstumu, naudojant 0,25x padidinimą. Bendras RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM ir EOS R50 APS-C beveidrodinio fotoaparato svoris yra gerokai mažesnis, palyginti su DSLR atitikmeniu. Mažesnis svoris reiškia, kad galite fotoaparatą naudoti ilgiau ir nepraleisti nė vienos svarbios akimirkos.

g
 

 

 

YPATYBĖS

- Turi patobulintą, didelį 24,2 megapikselių APS-C dydžio CMOS jutiklį ir DIGIC X vaizdo procesorių, užtikrinantį didelės raiškos nuotraukas ir UHD 4K vaizdo įrašus.
- Elektroninis vaizdo ieškiklį padeda lengviau sufokusuoti vaizdą į objektą.
- Turi įmontuotą Dual Pixel CMOS AF II sistemą, kuri automatiškai atpažįsta, sufokusuoja ir seka judantį objektą.
- Lankstus ISO 100–32 000 diapazonas, kurį galima išplėsti iki ISO 51 200, kad būtų galima dirbti sudėtingomis apšvietimo sąlygomis.
- Dual Pixel CMOS AF II sistema, turinti 651 didelio tikslumo automatinio fokusavimo zoną, užtikrina greitą ir tikslų fokusavimą.
- Įvairios vaizdo įrašymo funkcijos: neapkarpytų UHD 4K filmų įrašymas iki 30 kadrų per sekundę greičiu, „Full HD“ didelio kadrų dažnio filmavimas iki 120 kadrų per sekundę greičiu, „Dual Pixel CMOS AF“ stebėjimas ir „Movie for Close-up Demo“ režimas.
- Leidžia nepertraukiamai įrašyti vaizdo įrašą iki 1 valandos.
- Integruotas Bluetooth susiejimas leidžia prijungti fotoaparatą prie suderinamų išmaniųjų įrenginių naudojant nemokamą „Canon Camera Connect“ programėlę.
- Į komplektą įeinantis objektyvas RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM yra lengvas ir kompaktiškas, siūlo 4 žingsnių optinį vaizdo stabilizatorių ir naudingą 18-45 mm priartinimo diapazoną puikiems rezultatams kiekvieną dieną.
 

 

SPECIFIKACIJOS

Objektyvo laikiklis: Canon RF
Sensoriaus skiriamoji geba: 24,2 megapikselių
Sensoriaus dydis: 22.3 x 14.9 mm (APS-C) CMOS
Vaizdo stabilizavimas: nėra
Užrakto tipas: elektroninis užraktas
Užrakto greitis: elektroninis užraktas 1/8000 iki 30 sek.; elektroninis priekinės užuolaidos užraktas 1/4000 iki 30 sek,
ISO jautrumas (nuotrauka/vaizdo įrašas): 100–32 000 (išplėstas: 51 200)
Ekspozicijos režimai: diafragmos prioritetas, rankinis, programa, užrakto prioritetas
Ekspozicijos kompensavimas: Nuo 3 iki +3 EV (1/3 EV žingsnių)
Baltos spalvos balansas (išankstiniai nustatymai): automatinis, debesuota, spalvų temperatūra, pasirinktinis, dienos šviesa, blykstė, fluorescencinė (balta), atspalvis, volframas
Nepertraukiamas fotografavimas (elektroninis užraktas): iki 15 kadrų per sekundę iki 28 kadrų (JPEG) / 7 kadrų (neapdorotas)
Intervalinis įrašymas: yra
Laikmatis: 2/10 sekundės vėlavimas
Nejudančio vaizdo fiksavimo krašto santykis: 3:2
Vaizdo failo formatai: C-RAW, HEIF, JPEG, Raw
Vaizdo įrašo vidiniai įrašymo režimai: H.264/H.265/MPEG-4; UHD 4K (3840 x 2160) at 23.98/25/29.97 fps; 1920 x 1080 at 23.98/25/29.97/50/59.94/100/120 fps
Vaizdo įrašo transliacijos išvestis: NTSC/PAL
Integruoto mikrofono tipas: Stereo
Laikmenos / atminties kortelės lizdas: vienas lizdas - SD/SDHC/SDXC
Vaizdo įrašo įvestis/išvestis: 1 x Micro-HDMI išvestis
Garso įvestis/išvestis: 1 x 1/8" / 3,5 mm TRS stereo mikrofono įvestis ant fotoaparato korpuso
Kita įvestis/išvestis: 1 x USB-C įvestis / išvestis
Belaidė sąsaja: 2,4 / 5 GHz Bluetooth 4.2 valdymas; Wi-Fi
Ekranas: 3", 1 062 000 taškų rezuliucijos jutiklinis LCD ekranas
Vaizdo ieškiklis: integruota elektronika (OLED), 0.39", 2 360 000 taškų rezuliucija, akių taškas 22 mm, 100% aprėptis, apytiksliai 96x padidinimas, nuo -3 iki +1 dioptrijų reguliavimas
Fokusavimo tipas: automatinis ir rankinis fokusavimas
Fokusavimo režimai: nepertraukiamas servo AF, rankinis fokusavimas, vieno servo AF
Automatinio fokusavimo taškai: fazės aptikimas: nuotrauka - 4503, vaizdo įrašas - 3713
Integruota blykstė: yra
Darbinė temperatūra: nuo 0 °C iki 40 °C
Baterijos tipas: 1 x LP-E17 įkraunamas ličio polimeras, 7,2 VDC, 1040 mAh
Objektyvo sensoriaus dydis: APS-C
Objektyvo 35 mm juostos židinio nuotolio atitikmuo (mm): 29-72 mm
Objektyvo regos kampas (horiz., vert., įstriž.): 64° 30' – 28° 20',; 45° 30' - 19° 05',; 74° 20'- 33° 40'
Objektyvo konstrukcija (elementai / grupės): 7 / 7
Specialūs objektyvo optiniai elementai: 2 x PMo Aspherical
Objektyvo diafragmos plokštelių skaičius: 7
Minimali objektyvo diafragma: 22 @ 18 mm / 32 @ 45 mm
Minimalus objektyvo fokusavimo atstumas (m): 0.2 (18 mm) (Rankinis fokusavimas: 0.15); 0.3 (35 mm) (Rankinis fokusavimas: 0.24); 0.35 (45mm) (Rankinis fokusavimas: 0.25)
Maksimalus objektyvo priartinimas (x): 0.14 (18mm) (Rankinis fokusavimas: 0.25); 0.15 (35 mm) (Rankinis fokusavimas: 0.21); 0.16 (45 mm) (Rankinis fokusavimas: 0.26)
Objektyvo vaizdo stabilizatorius OIS: 4
Objektyvo vaizdo stabilizatorius IBIS x OIS: 6,5
Objektyvo AF variklis: STM
Objektyvo svoris (g): 130 g

 

Canon

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Gamintojas(?) Canon
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Objektyvo jungtis (bajonetas)
Vaizdo sensorius
  Vaizdo jutiklio dydis
  Sensoriaus tipas
  Fotografavimo formatai
  Įmontuota blykstė
Video įrašas
  Filmavimo raiška
  Filmavimo formatai
Įrašymas
  Atminties laikmenos
Jungtys
  USB
  Krovimas per USB
  HDMI
  Mikrofono jungtis
  Ausinių jungtis
  Wireless
  Bluetooth
Korpusas
  Konstrukcija
  Ekrano tipas
  Liečiamas ekranas
  Maitinimas
Kitos funkcijos
  GPS
Prekės kodai

10345KVG 5811C013 4549292205046 454929220504

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kokį sisteminį fotoaparatą pasirinkti, siekiant geresnių nuotraukų rezultatų?

Pasirinkti tinkamą sisteminį fotoaparatą siekiant geresnių nuotraukų rezultatų priklauso nuo individualių poreikių ir biudžeto. "Sony Alpha a7 III" yra populiarus pasirinkimas, siūlantis puikų dinaminį diapazoną ir efektyvų automatinį fokusavimą. "Canon EOS R6" taip pat pasižymi aukštais techniniais rodikliais, įskaitant galingą vaizdo stabilizavimą. "Nikon Z6 II" yra kitas patrauklus pasirinkimas su puikia dinamine savybe ir aukšta ISO jautrumo galimybe. Svarbu apsvarstyti kiekvieno modelio funkcijas, objektyvų pasirinkimą ir galimybes tinkamai atitikti savo fotografavimo stilių. Prieš perkant, rekomenduojama pasiskaityti atsiliepimus ir išbandyti įrangą, jei tai įmanoma.

2. Kokie yra sisteminių fotoaparatų privalumai palyginti su veidrodiniais?

Sisteminių fotoaparatų privalumai palyginti su veidrodiniais apima modernias technologijas ir lengvumą. Sisteminiai fotoaparatai yra kompaktiškesni ir lengvesni, todėl patogiau nešioti. Jie dažnai turi mažesnį korpusą, nes neturi veidrodžių sistemos, o tai leidžia mažinti bendrą svorį. Elektroninio ieškiklio naudojimas suteikia galimybę matyti realų kadrą prieš užfiksuojant nuotrauką, taip optimizuojant kompoziciją ir ekspoziciją. Sisteminiai fotoaparatai turi greitą automatinį fokusavimą, o kai kurie modeliai gali būti geresni mažo apšvietimo sąlygomis. Jie taip pat siūlo daugiau kūrybinių galimybių, įskaitant įvairius filtrus ir efektus. Naujos kartos objektyvai yra didesnio našumo ir efektyvumo, prisidedantys prie aukštesnės kokybės nuotraukų. Vis dėlto, kiekvieno fotografo poreikiai skiriasi, todėl svarbu atidžiai apsvarstyti savo pageidavimus prieš renkantis fotoaparatą.