Basket Items; 0

Blackmagic ATEM Mini Pro

(Item number: IKZ-7925)
  • Measurements: 23.75 x 10.34 x 3.51 cm
  • Weight: 550 g
  • Inputs: 4 x HDMI Female
  • Outputs: 1 x HDMI
  • Format Support: HDMI (10-Bit 4:2:2 YUV) 1080p: 23.98/24/25/29.97/30/50/59.94/60 fps 1080i: 50/59.94/60 fps 720p: 50/59.94/60 fps
More
Price:
522.99 €
699.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ )
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

Prijunkite 4 nepriklausomas vaizdo kameras

Turėdami 4 nepriklausomas HDMI įvestis, galite prijungti iki 4 aukštos kokybės vaizdo kameras. Vaizdo kameros su HDMI išvestimi yra žymiai geresnės kokybės nei paprastos kameros, nes jose naudojami aukštesnės kokybės objektyvai ir geresnis silpnos šviesos jautrumas. Visi vaizdo šaltiniai bus sinchronizuojami su perjungikliu, jei jie veikia skirtingais vaizdo standartais, todėl jums nereikės nerimauti dėl vaizdo įrenginių prijungimo, nes jie visi tiesiog veikia! Kameros su HDMI dažnai palaiko keičiamus objektyvus, todėl galite pakeisti į plačiakampius objektyvus, jei norite plačių kadrų, ir pritraukiančius objektyvus, jei norite fotografuoti iš arti. Įsivaizduokite, kad kurdami vestuvių, mokyklinių koncertų ir muzikinių vaizdo įrašų transliacijas galėsite naudoti geresnius fotoaparatus ar vaizdo kameras prie silpno apšvietimo! 

Išvestys į HDMI ir USB kamerą! 

Norėdami užtikrinti maksimalų suderinamumą, „ATEM Mini“ turi USB jungtį, veikiančią kaip paprastas internetinės kameros šaltinis. Tai reiškia, kad galite prisijungti ir iškart dirbti su bet kuria vaizdo įrašų programine įranga. Programinė įranga supranta, kad „ATEM Mini PRO“ yra įprasta internetinė kamera, tačiau tai tikrai yra tiesioginės produkcijos perjungiklis! Tai garantuoja visišką suderinamumą su bet kokia vaizdo įrašų programine įranga ir 1080HD raiška. Pasirinkite bet kurią jums patinkančią programinę įrangą, pvz., „Open Broadcaster“ tiesioginiam transliavimui arba „Skype“ „Powerpoint“ pristatymams. „ATEM Mini PRO“ dirba su programine įranga ir platformomis, tokiomis kaip „Open Broadcaster“, „XSplit Broadcaster“, „YouTube Live“, „Facebook Live“, „Skype“, „Zoom“, „Twitch“, „Periscope“, „Live stream“, „Wirecast“ ir dar daugiau! 

 

Tiesioginė transliacija per Ethernet su „ATEM Mini Pro“ 

„ATEM Mini Pro“ modelyje yra įmontuotas aparatūros srautinio perdavimo variklis, skirtas tiesioginiam srautiniam perdavimui per įmontuotą Ethernet jungtį. Tai reiškia, kad galite tiesiogiai transliuoti „YouTube“, „Facebook“ ir „Twitch“ kokybę, be prarastų kadrų ir su daug paprastesniais nustatymais. Tiesiog pasirinkite transliacijos paslaugą ir įveskite srautinio perdavimo raktą (streaming key)! „ATEM“ programinės įrangos valdyme yra paletės, skirtos srautinio perdavimo sąrankai ir būsenai, taip pat srautinio perdavimo būsena taip pat rodoma daugialypėje peržiūroje. Srautinės transliacijos būseną lengva suprasti, nes duomenų perdavimo spartos indikatorius rodo interneto greitį, reikalingą jūsų naudojamam vaizdo įrašo formatui. Jei esate techniškai nusiteikęs, netgi galite nulaužti išsamius srautinio perdavimo profilius XML nuostatų faile ir įkelti naujas paslaugas. 

Įrašykite tiesiai į USB „Flash“ diskus naudodami „ATEM Mini Pro“

„ATEM Mini Pro“ modelis taip pat palaiko tiesioginį jūsų srautinių duomenų įrašymą į USB atmintines! Tai reiškia, kad jūs gaunate labai ilgus įrašus tuose pačiuose H.264 vaizdo failuose su AAC garso įrašu, kuriuos transliavote, taigi galite tiesiogiai nusiųsti į bet kurią internetinę vaizdo įrašų svetainę, pvz., „YouTube“ ir „Vimeo“. 

 

Darbas su profesionaliais mikrofonais 

Su dviem nepriklausomomis 3,5 mm stereo garso įvestimis galite prijungti darbastalio arba išorinius mikrofonus. Jūs netgi galite prijungti muzikos grotuvą, kad sukurtumėte įvadinę muziką, kai tiesioginė transliacija prasideda, dar neprasidėjus programai. Naudodamiesi 2 papildomais stereo garso įvestimis, pokalbių metu galite užtikrinti, kad tiek šeimininkas, tiek svečias turi mikrofonus. Visuose „ATEM Mini PRO“ garso įėjimuose yra mygtukai skydelyje garso lygiui reguliuoti ir įvestims į garso maišytuvą įjungti. „ATEM Mini PRO“ yra visas „Fairlight“ garso maišytuvas ir visos HDMI garso įvestys bei abu mikrofono įėjimai yra atskirai prijungti prie garso maišytuvo, kad galėtumėte tiesiogiai naudotis mikroschema iš visų garso šaltinių. 

 

 

 

Nemokamas ATEM programinės įrangos valdymo pultas 

„ATEM“ programinės įrangos valdymo programa atrakina paslėptą „ATEM Mini PRO“ galią ir suteikia prieigą prie visų komutatoriaus funkcijų. ATEM programinės įrangos valdyme yra vaizdinė komutatoriaus vartotojo sąsaja su parametrų paletėmis, leidžiančiomis greitai atlikti pakeitimus. Nors paprastai galite prisijungti per USB, jei prisijungiate naudodami Ethernet, keli vartotojai gali prisijungti prie ATEM Mini naudodami atskiras ATEM programinės įrangos valdymo kopijas skirtinguose kompiuteriuose! Programinė įranga suteikia galimybę pasiekti visišką garso maišymą su efektais, įkelti nejudančius kadrus ir netgi atlikti patobulintą makrokomandų programavimą! Jūs netgi galite išsaugoti perjungiklio būseną kaip XML failą! Jei jums reikia vaizdo klipo atkūrimo, netgi naudodami „Ethernet“ galite valdyti „HyperDeck“ diskų grotuvus. 

Profesionalios transliacijos perėjimai!

 

Stebėkite vaizdo šaltinius ir būseną su ATEM Mini Pro Multiview! 

 

Integruotas garso maišytuvas su 6 juotų EQ, Kompresorius ir ribotuvas 

 

Naudokite eterneto valdymą belaidžiam interneto srautui perduoti

 

 

Specifications
Measurements: 23.75 x 10.34 x 3.51 cm
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
550 g
Inputs: 4 x HDMI Female
Outputs: 1 x HDMI
Format Support: HDMI (10-Bit 4:2:2 YUV) 1080p: 23.98/24/25/29.97/30/50/59.94/60 fps 1080i: 50/59.94/60 fps 720p: 50/59.94/60 fps
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Measurements: 23.75 x 10.34 x 3.51 cm
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
550 g
Inputs: 4 x HDMI Female
Outputs: 1 x HDMI
Format Support: HDMI (10-Bit 4:2:2 YUV) 1080p: 23.98/24/25/29.97/30/50/59.94/60 fps 1080i: 50/59.94/60 fps 720p: 50/59.94/60 fps
Customers reviews
Komentatorius
Best product characteristics Labai rimtas pultas - live striminu / issikerpu fona / dziaugiuosi
Product drawbacks Nematau didelio skirtumo nuo ATEM MINI
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2021 All rights reserved. Fotoaparatas.lt