AprašymasYOLOLIV YOLOBOX PORTABLE LIVE STREAM STUDIO aprašymas
Įrenginys vienu metu gali transliuoti į 3 platformas. Tiesiog prijunkite iki 5 vaizdo šaltinių, tada prisijunkite prie vietinio tinklo per „Wi-Fi“, „Ethernet“ ar „4G“ ir nustatykite savo srautą. Didelis jutiklinis ekranas rodo srautinį vaizdą, taip pat įvesties srautus; skystųjų kristalų ekrane taip pat rodoma valdymo sąsaja, leidžianti perjungti informacijos šaltinius vienu palietimu.
Jutiklinio ekrano valdymas „Yolo Box“ suteikia didelę jutiklinio ekrano sąsają, leidžiančią lengvai transliuoti ir valdyti.
Prietaisas veikia kaip perjungiklis, turintis daugybę paveikslėlių paveikslėlyje šablonų, taip pat grafinių sluoksnių. Jis turi įmontuotą kodavimo įrenginį, leidžiantį tiesiogiai transliuoti, ir įrašyti į pasirinktines SD korteles.
Nuolat atnaujinama įranga
Tai vienas įrenginys, kurio visiškai pakanka, kad galėtumėte transliuoti į Facebook, Youtube, Twitch ir kt. Net iš 3-4 šaltinių! Nereikia PC ar kt. Workstation.
Kaip jau pastebėjote, vienas didžiausių „YoloBox“ pranašumų yra programinės įrangos pobūdis. „YoloBox“ nuolat tobulėja ir tampa vis galingesnė naudodama papildomas funkcijas per nemokamą programinės įrangos atnaujinimą. Kiekviename naujinime yra klaidų taisymų ir keli našumo patobulinimai - vieni dideli, kiti maži. Štai keletas naujai pridėtų funkcijų, kurių nenorite praleisti!
Pagrindiniai programinės įrangos atnaujinimai 2021 m. Birželio mėn.
Pagrindinis UI ir UX pertvarkymas
„UI & UX“ pertvarkymas neabejotinai padarė „YoloBox“ dar aukštesnį, kalbant apie patogumą naudoti. Dabar tai yra intuityvesnis ir patogesnis pradedantiesiems profesionalus kelių kamerų tiesioginis srautas.
Būsimi srauto komentarai
„YoloBox“ dabar nemokama aukščiausios kokybės funkcija, kuriai paprastai reikia prenumeratos. Ši funkcija padarė „YoloBox“ visiškai nemokamą nešiojamiems kompiuteriams, kad būtų galima bendrauti ir įsitraukti į auditoriją.
Šoninis ir padalintas vaizdas
Bet kuris kitas įrenginys, turintis „Side-by-Side“ arba „Split“ vaizdą, papildomai kainuoja, o „YoloBox“ tai paprasčiausias jutiklinio ekrano valdymas, kuris išskiria jį iš kitų rinkoje esančių sprendimų.
Įkelkite PDF kaip vaizdo įrašo šaltinį
Dabar vartotojai gali tiesiogiai importuoti PDF failą iš SD kortelės, nereikalaudami kompiuterio ar didelės apimties kompiuterio programinės įrangos. Tai ypač tinka konferencijų ir švietimo / mokymo klientams.
Funkcijos
Jutiklinio ekrano valdymo srautinis kodavimo įrenginys
Vienu metu transliacija per kelias platformas
Enkoderis, monitorius, komutatorius ir įrašytuvas
2 x HDMI, 1 x USB įvestis; 1 x HDMI išvestis
1 x HDMI patikimumo monitoriaus išėjimas
Srautinis perdavimas per „Ethernet“, „Wi-Fi“ arba LTE
Palaiko 1080p ir 720p raiškas
H.264 srautinio perdavimo formatas
Prisijunkite prie „YouTube“ naudodami tinkintą RTMP
Įrašoma į SD kortelę
Specifikacijos
Dimensions: 185mm x 107mm x 19.5mm
Weight: 480g
Video Encoded Format: H.264
Audio Encoded Format: AAC (48k)
Video Recorded Format: MP4
Audio Input Format: 32kHz, 44.1kHz, 48kHz, 16-bit
Video Input Format: 1080i/ 720p/ 1080p
Video Recorded Resolution Up to 1080p:60fps
Live Broadcast Resolution: 540P/720P/1080P
Storage Card Type: SD Card
Storage Card Capacity Expanded to 128G
Network Connection WiFi:2.4G/5G, Support 802.11a/b/g/n/ac
Live stream įranga yra technologija, leidžianti realiu laiku transliuoti vaizdą arba garso įrašą internete. Ši įranga apima kameras, mikrofonus ir specialią programinę įrangą, leidžiančią vartotojui tiesiogiai bendrauti su auditorija per internetinę platformą. Veikimas prasideda, kai vartotojas prijungia kamerą ir mikrofoną prie kompiuterio arba mobiliojo įrenginio, tada naudoja specialią programą, pvz., „YouTube Live“ arba „Twitch“, nustato transliacijos parametrus ir pradeda tiesioginę transliaciją. Tai suteikia galimybę žiūrovams stebėti vykstančius įvykius realiu laiku, o vartotojui – bendrauti su auditorija per komentarus. Live stream įranga tampa vis populiaresnė, suteikdama galimybę kurti gyvą ir interaktyvų turinį internete.
2. Kaip pasirinkti tinkamą live stream įrangą?
Svarbiausi veiksniai renkantis live stream įrangą apima reikalingą transliacijos kokybę (HD, 4K), ryšio stabilumą, galimybę prisijungti prie interneto, įrenginio mobilumą ir papildomas funkcijas (pvz., įmontuotas mikrofonas, kamera). Svarbu atsižvelgti ir į transliuojamo turinio pobūdį. Verta apibrėžti savo poreikius, nes skirtingos įrangos galimybės gali atitikti skirtingus transliacijos tikslus. Svarbu, kad įranga būtų suderinama su naudojama transliacijos platforma (pvz., „YouTube Live“ arba „Twitch“). Galų gale įvertinkite mobiliąsias galimybes, jei planuojate judantį transliavimą. Išsamus pasidomėjimas ir vartotojų atsiliepimai gali padėti išsirinkti tinkamą live stream įrangą, atitinkančią jūsų poreikius.
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su fotoaparatas.lt slapukų politika.Sutinku
Atsiliepimai
5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)