Basket Items; 0

SARAMONIC BLINK 500 PRO B1 WHITE WIRELESS W/3,5MM

(Item number: IIR-4959)
[Gamintojo kodas:] BLINK 500 PRO B1W
  • Spalva: balta
More
Price:
175.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ )
Pratęsta/Išplėsta garantija
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description
„Saramonic Blink 500 Pro B1“ yra pažangi 2,4 GHz belaidė sistema, užtikrinanti tobulą aukštos kokybės garso signalo perdavimą į fotoaparatus, mobiliuosius įrenginius ir kt. Idealiai tinka transliuotojams, tinklalaidžių kūrėjams, vaizdo tinklaraštininkams, tiesioginiams transliuotojams, „YouTube“ ir filmų kūrėjams. Šis itin mažas ir beveik besvoris komplektas pateikiamas su vienu prisegamu belaidžiu siųstuvu su įmontuotu mikrofonu, profesionaliam naudojimui skirtu „Lavalier“ tipo mikrofonu, dviejų kanalų imtuvu ir nešiojamuoju įkrovimo dėklu. Imtuvas pateikiamas kartu su TRS ir TRRS išėjimo kabeliais. Jį taip pat lengvai galima prijungti prie fotoaparato arba narvo, turinčio „shoe mount“ jungtį. Jis yra toks kompaktiškas ir lengvas, kad jį galite tvirtinti prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar net fotoaparato dirželio. Suteikia galimybę lengvai belaidžiu mikrofonu perduoti savo ar kito asmens kalbą ir, jei reikia dviems asmenims prisegti atskirus mikrofonus, tiesiog naudokite antrą „Blink 500 Pro TX“ belaidį siųstuvą (įsigyjamas atskirai) ir paverskite jį antrajam asmeniui skirtu belaidžiu mikrofonu.

Tikrai profesionali naujos kartos 2,4 GHz belaidė sistema „Blink 500 Pro B1“ yra naujos kartos nepaprastai sėkminga „Blink 500“ sistema. Naudojimo paprastumą ir rinkoje pirmaujantį originalios sistemos universalumą derinome su atnaujintu dizainu, OLED ekranais, ilgesniu akumuliatoriaus veikimo laiku, išplėstu asortimentu, pagerinta garso kokybe ir įspūdingu sąrašu naujų profesionalių funkcijų, kad šis modelis išsiskirtų iš originalios „Blink 500“ sistemos serijos ir konkurentų. Bet pačios sistemos naudojimo paprastumas išliko nepakitęs. Tiesiog įjunkite ir pradėkite įrašymą.
 

Mažas, bet galingas TX siųstuvas „Blink 500 Pro TX“ siųstuvas yra neįtikėtinai kompaktiškas ir lengvas, tačiau jis užtikrina aukštos kokybės profesionalų garsą, todėl norėsite jį naudoti visur ir visada. Siųstuve įmontuotas bekryptis mikrofonas, turintis įspūdingą –39dB jautrumą. Tai užtikrina dinamišką ir išskirtinai švarų garsą siųstuve, kurį lengvai galima prisegti prie marškinių, apykaklės arba įsidėti į kišenę. Be to, jis yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima pastatyti ant stalo. TX siųstuvas su pateikiamu SR-M1 profesionaliu bekrypčiu „Lavalier“ tipo mikrofonu taip pat gali būti naudojamas kaip tradicinis prie diržo tvirtinamas siųstuvas, suteikdamas dar mažiau pastebimą garso signalo perdavimo sprendimą. Jis taip pat gali būti laikomas rankoje, laikant už paties mikrofono arba naudojant papildomai pasirenkamą „Blink500 Pro HM Handheld Mic Holder“ laikiklį (įsigyjamas atskirai).
 

Mikrofono ar linijos signalas – tai ne problema „Blink 500 Pro TX“ siųstuvas turi papildomą ir universalią funkciją – mikrofono arba linijos lygio signalo perdavimą belaidžiu būdu. Taip pat jis užtikrina maitinimą prijungtiems laidiniams mikrofonams. Dėl to sistema tampa neįtikėtinai universalia, todėl galite ją prijungti prie beveik bet kokio garso šaltinio. Galite naudoti pateikiamą SR-M1 „Lavalier“ tipo arba prijungiamą „Mini-Shotgun“ tipo mikrofoną, prijungti ausinių mikrofoną arba pažangesnį „Lavalier“ tipo mikrofoną. Galite prijungti bet kurį 3,5 mm mikrofoną, kurio kištukas atitinka TRS standartą, o reguliuojamas mikrofono stiprinimas suteikia jums galimybę kiekvieną kartą gauti tobulą garso lygį. Perjunkite TX siųstuvą į linijos lygio signalą ir prijunkite jį prie mišrinimo pultų, muzikos leistuvų ar bet kurio įrenginio, užtikrinančio linijos lygio signalą išėjime ir šio signalo perdavimą imtuvui belaidžiu būdu.
 
k 
 
Fotoaparatams, mobiliesiems įrenginiams, kompiuteriams ir kt. „„Blink 500 Pro B1“ sistemos RX dviejų kanalų imtuvas pateikiamas su TRS ir TRRS išėjimo kabeliais. Sistema puikiai veikia su DSLR, beveidrodiniais fotoaparatais ir kitų rūšių fotoaparatais, įrašymo įrenginiais, vaizdo mišrinimo pultais, šiuolaikiniais kompiuteriais ir kt. Taip pat su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais,turinčiais ausinių lizdus. Lengvai prijunkite prie „Lightning“ arba USB-C universaliosios jungties (nepateikiama) mobiliuosiuose įrenginiuose, neturinčiuose 3,5 mm įėjimo. 3,5 mm ausinių išėjimo lizdas su lygio valdymu suteikia galimybę sekti garsą realiu laiku, net jei jūsų fotoaparate ar įrenginyje nėra ausinių išėjimo jungties. RX naudojama itin pageidauta mono arba stereo išėjimo pasirinkimo funkcija, o kai naudojamas papildomas TX siųstuvas (įsigyjamas atskirai), yra galimybė įrašyti priimamą kiekvieno mikrofono signalą į atskirą fotoaparato kanalą. Jame taip pat sumontuotas ryškus OLED ekranas, todėl galite greitai peržiūrėti svarbiausią informaciją, imtuvo ir siųstuvo akumuliatoriaus įkrovos lygį neatverdami meniu.
 
 
Neprilygstama galia ir perdavimo atstumas sujungtas su rafinuotu paprastumu „Blink 500 Pro B1“ galią ir perduodamą atstumą pakėlė į aukštesnį lygmenį. Padidinus signalo perdavimo nuotolį iki 100 m (328 pėdų), o akumuliatoriaus veikimo trukmę iki 8 valandų, naudotojai dabar turi galimybę filmuoti didesniais atstumais, nebijodami, kad gali nutrūkti ryšys, o vieno akumuliatoriaus įkrovos dabar pakanka visai dienai. Pateikiamas įkrovimui skirtas nešiojamasis dėklas suteikia puikią apsaugą saugojimo metu ar pervežant bei užtikrina maitinimą, nes jame įmontuotas įkraunamas 1200 mAh vidinis akumuliatorius, suteikiantis galimybę įkrauti sistemą kad ir kur bebūtumėte. Puikiai tinka kūrėjams, kurie nuolatos keliauja, kad niekada neliktų be įkrovimui reikalingos energijos. Jūs netgi galite prijungti išorinį akumuliatorių su USB jungtimi, kai reikia sistemą įkrauti filmavimo vietoje. O perversmą sukėlęs susiejimo vienu mygtuko paspaudimo funkcijos mygtukas yra įkroviklio korpuse, todėl galite sinchronizuoti siųstuvą ir imtuvą neatverdami meniu, neieškodami kanalų ir net neišimdami jų iš dėklo.
 
 
Puiki belaidė sistema „Blink 500 Pro B1“ – tai daugiausiai funkcijų turinčios, itin kompaktiškos 2,4 GHz belaidės sistemos, kokias galite rasti rinkoje. Ši sistema siūlo novatoriškas funkcijas, efektyvumą ir universalumą, išskiriantį ją iš konkurentų ir tuo pat metu užtikrinantį profesionalaus ir be pašalinių triukšmų garso signalo perdavimą. Todėl ši sistema idealiai tinka reikliems turinio kūrėjams, specialistams ir profesionalams, kuriems reikia pažangios ir tuo pat metu neįtikėtinai paprastai naudojamos belaidės sistemos, kuri nesulėtintų jų darbo tempo. Pakankamai maža, kad galėtumėte įsidėti į fotoaparato dėklą arba kuprinę, todėl galite lengvai jį pasiimti visur, kur vykstate, ir būti tikri, kad atvykus, sistema bus įkrauta. „Blink 500 Pro B1" sistema taip pat puikiai tinka naudotojams, kuriems dabar reikia tik vieno belaidžio mikrofono, bet nori turėti galimybę ateityje naudoti du mikrofonus.
Specifications
Spalva: balta
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Spalva: balta
Customers reviews
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2023 All rights reserved. Fotoaparatas.lt