Basket Items; 0

Panasonic Lumix DC-S1 + 24-105mm

(Item number: WWR-8314)
[Gamintojo kodas:] DC-S1ME-K
  • Filming resolution: 4K UHD (3840 x 2160)
  • Screen: 3,2
  • Effective pixels: 24 mln.
  • Image stabilisation: Yra
  • Shutter speed: 1/8000 60sek.
More
Price:
2599.99 €
3199.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

0-2 d.d

(Left: 1 )
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

0-2 d.d

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

1

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

Panasonic Lumix DC-S1 24-105mm Lens

 

Panasonic Lumix DC-S1 + 24-105mm komplektą sudaro kamera Lumix DC-S1 ir kintamojo židinio Lumix S 24-105mm f/4 Macro objektyvas. Ar fotografuojate, ar filmuojate, naudodamiesi LUMIX S1 galėsite mėgautis kvapą gniaužiančia vaizdo kokybe be jokių kompromisų. Užtikrindamas pakankamą šviesos kondensaciją pikseliui, šis 24,2 MP CMOS jutiklis užtikrina platų dinaminį diapazoną ir aiškius, natūralius vaizdus, net ir naudojant didelio jautrumo nustatymus. Naudojant „Venus Engine“ galią, fotoaparatas užtikrina maksimalų jautrumą įspūdingu ISO 51200. Profesionalūs fotografai ir videografai tikrai įvertins šį labai didelio jautrumo ir ypač aukštos vaizdo kokybės derinį.

 

Dailusis „Venus Engine“

Suvienijus CMOS jutiklį ir puikųjį „Venus Engine“, perteikiamos išskirtinės spalvų detalės ir natūrali vaizdo tekstūra. Didelio pikselių skaičiaus generuojamas skaistis ir išmanus detalių apdorojimas užtikrina puikų ryškumą ir kontrastą. Dėl trijų matmenų spalvų valdymo perteikiamos sodrios spalvos pradedant tamsiais ir baigiant šviesiais atspalviais, o dėl didelio tikslumo kelių procesų NR nuotraukos tampa išskirtinėmis net ir naudojant didelio jautrumo ISO nustatymus.

Panasonic Lumix DC-S1 24-105mm Lens

Aiškiai užfiksuoją kiekvieną intriguojančią akimirką Fiksuokite ypač ryškias nuotraukas laikydami fotoaparatą rankose, nebijodami dėl sujudėjimo: 5 ašių „Dual I.S.“ (vaizdo stabilizatorius), jums padės išmanusis kompensavimas. Tai prilygsta 6 kartų išlaikymo trukmės padvigubinimui, o jūs galite naudoti 6 sustabdymais lėtesnį užrakto greitį teleobjektyvo galinėje padėtyje. LUMIX S1 fotoaparatuose pašalinamas korpuso ir objektyvo sujudėjimas net ir naudojant teleskopinio objektyvo nustatymą. Ši funkcija veikia fotografuojant ir filmuojant, taip pat įrašant 4K vaizdo įrašus. Neprilygstamas 5 ašių korpuso vaizdo stabilizatorius su 5,5 padalų kompensavimo galia koreguoja bet kokius objektyvų sujudimus, net jei nenaudojamas O.I.S.

 

steady

 

4K 60p/50p sklandus vaizdo įrašymas

Suderinus „Panasonic“ 4K technologiją, naująjį CMOS jutiklį ir naująjį „Venus Engine“ sukuriami puikūs 4K 60p/50p vaizdo įrašai (QFHD 4K: 3840 x 2160 MP4) naudojant viso kadro formatą. Naudojant šias pažangias technologijas, net ir greitai besikeičiančių vaizdų įrašas atrodo sklandus ir natūralus. Be to, LUMIX S1 yra sukurtas išsklaidyti šilumą, kad būtų įmanomas 4K 30p/25p/24p ir „Full-HD“ įrašymas netaikant jokių laiko apribojimų. Dėl gebėjimo įrašyti ilgą laiką, šis fotoaparatas yra puikus profesionalų pasirinkimas atliekant įvairius darbus, pavyzdžiui, nemontuojamos dokumentikos kūrimas, fiksuoto taško laukinių gyvūnų stebėjimas ir ne tik. Maks. įrašymo laikas 29 min. 59 sek., naudojant 4K 60p/50p. Išskyrus didelės spartos filmavimą. Jei aplinkos temperatūra yra labai aukšta arba yra atliekamas nepertraukiamas įrašymas, fotoaparatas gali nutraukti įrašymą, kad save apsaugotų. Palaukite, kol fotoaparatas atvės. 

 

4:2:2 10 bitų įrašymas į vidinę atmintį (pasirenkama)

Sukurtas tenkinti profesionalų poreikius, šis LUMIX S1 užtikrina 4K 30p/25p/24p 4:2:2 10 bitų vaizdo įrašymą vidinėje atmintyje, 4:2:2 10 bitų 4K 60p/50p su HDMI tiesioginę išvestį ir „V-Log“ su programinės įrangos naujovinimo kodu (parduodamas atskirai). 4:2:2 10 bitų vaizdo įrašo dydis apytiksl. 128 k. didesnis už 4:2:0 8 bitų ir gali perteikti daugiau nei 1 milijardą spalvų. Šis neaprėpiamas spalvų duomenų kiekis labai naudingas atliekant redagavimo darbus, nes įgalina dinamišką spalvų koregavimą, net paverčiant dieną užfiksuotas scenas naktinėmis scenomis. Be to, 4K 30p/25p/24p vaizdo įrašas gali būti nufilmuotas taikant 1,0x apkirpimą ir visų pikselių nuskaitymą. Naudojant išskirtinę viso kadro fotoaparato galią 4K vaizdo įrašymas pasiekia naujas aukštumas.

 

Panasonic Lumix DC-S1 24-105mm Lens

 

Pažangi atpažinimo technologija

Pažangios „Panasonic“ technologijos suvienija jutiklio, variklio ir objektyvo valdymą, kad būtų užtikrintas greitas ir tikslus fokusavimas bet kokiu kampu. Itin greitas jutiklio ir objektyvo ryšys 480 kar./sek. ir „Panasonic“ defokusavimo gylio (angl. Depth From Defocus (DFD)) technologija padeda paversti greitą ir tikslų fokusavimą per maždaug 0,08 sek. realybe* Be to, automatinis fokusavimas esant prastam apšvietimui veikia įspūdingu -6EV. Didesnis jaurumas ir optimizuotas jutiklio suderinimas pagerino skaisčio aptikimą, todėl tiksliam fokusavimui dabar užtenka ir žvaigždžių skleidžiamos šviesos. Pažangi AI technologija gali atpažinti ne tik žmogaus kontūrą, bet ir gyvūnus, tokius kaip šunys, katės ir paukščiai, o itin tiksli sekimo sistema padeda išlaikyti objektą sufokusuotą.

 

5760 tūkst. taškų raiškos „Real View Finder“

Išsiskirianti didžiausia pasaulyje 5760 tūkst. taškų raiška „Real View Finder“ yra didžiausias savo klasėje. Dėl išskirtinio vaizdo ryškumo ir aiškumo atrodo, kad į objektą žiūrite tiesiogiai, o tai padeda susitelkti fotografuojant. Naudojant objektyvą, kuris užtikrina minimalų iškraipymą nuo centro iki kampų ir 0,78x išdidinimą, „Real View Finder“ palaiko puikų komponavimą ir labai tikslų fokusavimą. Jautrus OLED ekranas išsiskiria itin maža 0,005 sek. delsa ir itin dideliu 120 kadr./sek. atnaujinimo dažniu, todėl net ir greitai judantys objektai išlaikomi kadre. Be to, atsižvelgiant į fotografavimo situaciją, išdidinimas 0,78x gali būti perjungtas į 0,7x arba 0,74x.

 

s1m

 

Fotoaparatas įvairioms oro sąlygoms

Tvirtas korpusas yra pritaikytas įvairioms sudėtingoms fotografavimo sąlygoms. Magnio lydinio korpusas labai patvarus, o sandarinimo priemonės apsaugo kiekvieną siūlę, ratuką ir mygtuką. Fotoaparatas yra atsparus dulkėms, vandens lašams ir gali būti naudojamas aplinkoje, kurioje temperatūra nukrenta iki -10 °C. Suderinus visas šias funkcijas produktyvus ir malonus fotografavimas galimas esant pačioms įvairiausioms oro sąlygoms.


Specifications
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
4K UHD (3840 x 2160)
Screen: 3,2
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
24 mln.
Image stabilisation: Yra
Shutter speed:
Išlaikymas- tai laiko momentas, kuriuo yra apšviečiamas vaizdo sensorius.Tai yra atliekama atidarant fotoaparato užraktą – mechaninę atitvavą tarp objektyvo ir vaizdo sensoriaus.Išlaikymas priklauso nuo apšvietimo, diafragmosi ir sensoriaus jautrumo. Jis matuojamas sekundėmis.
1/8000 60sek.
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
4K UHD (3840 x 2160)
Screen: 3,2
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
24 mln.
Image stabilisation: Yra
Shutter speed:
Išlaikymas- tai laiko momentas, kuriuo yra apšviečiamas vaizdo sensorius.Tai yra atliekama atidarant fotoaparato užraktą – mechaninę atitvavą tarp objektyvo ir vaizdo sensoriaus.Išlaikymas priklauso nuo apšvietimo, diafragmosi ir sensoriaus jautrumo. Jis matuojamas sekundėmis.
1/8000 60sek.
Microphone connector: Yra
Compatible standarts: Wi-Fi
Memory card type: SD / SDHC / SDXC
XQD card support: Yra
Jautrumas (ISO): Auto, 50 - 204800
Continuous drive:
Camera capability of shooting in burst mode. Number is measured in frames per second
9 k/s
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
Full frame
Focus points:
Active sensitive points which are responsible for precise position setting. More focus points lets camer more quickly understand, what exactly you want to capture and helps for faster focus to object.
225
Focal Length (mm):
Focal length is distance from optical center of the lens to the matrix.Measured in millimeters.
24 - 105
Customers reviews
Komentatorius
Best product characteristics Laukiu nesulaukiu sito stebuklo - maciau testus - pokolkas niekas nelenkia
Product drawbacks Dydis
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2021 All rights reserved. Fotoaparatas.lt