Basket Items; 0

Sigma 24-70mm f2.8 DG OS HSM Art (Canon)

(Item number: CTO-5105)
  • Image stabilisation: Yra
  • Židinio nuotolis: Kintantis
  • Port type: Canon
  • Focal Length (mm): 24 - 70
  • Aperture: F2.8
More
Price:
1097.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ )
Pratęsta/Išplėsta garantija
Prekės draudimas
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description
„Sigma“ skirtas „Canon EF“ montuojamas 24–70 mm f / 2,8 DG OS HSM objektyvas yra universalaus priartinimo, kuris naudingas plataus kampo ar portreto footgrafavimui, dėl židinio nuotolio diapazono, tinkančiam fotografuoti įvairiose aplinkose. Kaip dalyje gerbiamų „Art“ objektyvų serijos, naudojamas modernus optinis dizainas, kuriame yra trys SLD elementai ir keturi asferiniai elementai, siekiant sumažinti chromatines ir sferines aberacijas, taip pat spalvų pakraščius, iškraipymus ir kitas anomalijas, kad būtų aiškiau ir ryškiau. „Super Multi-Layer Coating“ danga taip pat buvo naudojama siekiant užkirsti kelią objektyvo paaštrėjimui ir "vaiduoklių" susidarymui, kad būtų užtikrinta tikslios spalvos ir didelis kontrastas, o priekiniam elementui taip pat buvo padengta apsauginė danga, kad būtų patogu dirbti atšiauriame klimate. Be to, išplečiant jo universalumą, pastovi f/2,8 maksimali diafragma užtikrina pastovų našumą visame priartinimo diapazone, taip pat geriau kontroliuoja lauko gylį.
 
k 
 
 
Papildydamas vaizdo teikimo galimybes, „Sigma“ skirtas „Canon EF“ montuojamas 24–70 mm f / 2,8 DG OS HSM objektyvas sportuoja „Hyper Sonic“ varikliu, kad būtų užtikrintas greitas, sklandus ir tylus automatinio fokusavimo našumas su visą laiką atliekamu rankiniu fokusavimu. Optinis stabilizatorius taip pat naudingas fotografavimui rankoje, nes sumažina fotoaparato drebėjimą, kad vaizdas būtų ryškesnis. Fizinis dizainas naudoja termiškai stabilų kompozicinę medžiagą, kad būtų patvarus įvairiausiose aplinkose, o žalvarinis bajoneto tvirtinimas taip pat siūlo tvirtumą ir tikslumą.
 
k 
 

Ypatybės 

- Šis „Sigma“ „Global Vision“ serijos „Art“ serijos objektas yra sukurtas taip, kad pasiektų tikrai puikų optinį našumą ir idealiai tinka kūrybinėms ir meninėms reikmėms.
- Standartinis priartinimo objektyvas yra skirtas viso kadro „Canon“ EF montuojamoms kameroms, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas su APS-C modeliais, kur jis suteiks 38,4–122 mm ekvivalentinį židinio nuotolio diapazoną.
- Fiksuota f/2,8 maksimali diafragma puikiai tinka darbui esant apšviestoms sąlygoms, taip pat suteikia didesnį lauko gylio valdymą, kai naudojama mažo lauko gylio technika.
- Trys specialūs mažos dispersijos (SLD) elementai žymiai sumažina chromatines aberacijas ir spalvų periferiją visame mastelio diapazone, kad būtų aiškiau ir tiksliau.
- Keturi asferiniai elementai kontroliuoja sferines aberacijas ir iškraipymus, kad padidėtų ryškumas ir tikslus perteikimas.
- Objektyvo elementams buvo padengta „Super Multi-Layer Coating“ danga, kad būtų kuo labiau sumažintas objektyvo plitimas ir vaiduoklis ir prisidedama prie kontrastingų ir neutralių spalvų vaizdų, net esant apšvietimui.
- Integruotas HSM („Hyper Sonic Motor“) užtikrina greitą ir tylų automatinį fokusavimą, kurį dar papildo optimizuotas AF algoritmas, kad būtų užtikrintas sklandesnis fokusavimas. HSM taip pat leidžia visą laiką valdyti rankinį fokusavimą tiesiog pasukant fokusavimo žiedą bet kuriuo metu.
- Optinio stabilizatoriaus sistema sumažina fotoaparato drebėjimo išvaizdą iki keturių kartų, kad būtų aiškiau, kai fotografuojama rankoje.
- Suapvalinta devynių ašmenų diafragma pagaminta iš patvaraus, fluoru padengto polikarbonato. Jame taip pat yra anglies plunksnos plėvelė, užtikrinanti sklandų darbą dirbant greitai ir greitai fotografuojant.
- Priekinio lęšio elementas buvo apdorotas vandenį ir aliejų atstumiančia danga, kad būtų naudinga dirbti sunkiomis aplinkos sąlygomis.
- Sukurtas naudojant termiškai stabilų kompozicinę (TSC) medžiagą, kad būtų tiksliau ir naudojama esant dideliems temperatūrų pokyčiams. Be to, žalvarinis bajonetas suteikia didesnį tvirtinimo tikslumą. Be to, į laikiklio dizainą įtrauktas guminis sandariklis, kad jis būtų atsparus dulkėms ir vandens lašams.
- Šis objektyvas yra suderinamas su pasirinktiniu „Sigma“ USB doku, kad būtų galima sureguliuoti įvairias objektyvo charakteristikas ir atnaujinti jo programinę-aparatinę įrangą.
 
Specifications
Image stabilisation: Yra
Židinio nuotolis:
Gali būti fiksuotas arba kintamas
Kintantis
Port type:
Lens port type compatible for certain cameras.
Canon
Focal Length (mm):
Focal length is distance from optical center of the lens to the matrix.Measured in millimeters.
24 - 70
Aperture:
A device designed to regulate the amount of light entering the lense.
F2.8
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Image stabilisation: Yra
Židinio nuotolis:
Gali būti fiksuotas arba kintamas
Kintantis
Port type:
Lens port type compatible for certain cameras.
Canon
Focal Length (mm):
Focal length is distance from optical center of the lens to the matrix.Measured in millimeters.
24 - 70
Aperture:
A device designed to regulate the amount of light entering the lense.
F2.8
Filter size (mm):
Filter size compatible for lens.
82mm
Type of sensor:
Maximum size of the sensor, which can be rendered by a lense
Full Frame
Lens type:
Lens type for major groups, such as wide angle, prime, telephoto. Accordingly to each type and use.
Vidutinio židinio nuotolio
Customers reviews
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2021 All rights reserved. Fotoaparatas.lt