+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Nikon Speedlight SB-5000

Rekomenduojame
Nikon Speedlight SB-5000
Kodas: 00932KVG
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
Neturime sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
579.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Kovo 16 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Kovo 16 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Kovo 18 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasNikon Speedlight SB-5000 aprašymas

Greita, patikima ir universali blykstė SB-5000 užtikrina neprilygstamą apšvietimą lauke ir studijoje. Radijo signalai veikia 30 m atstumu, jie suteikia galimybę pasitelkti sudėtingą sąranką naudojant blykstę ant fotoaparato ir ne ant fotoaparato – dabar galite dirbti net aplinkoje, kurioje regėjimo lauką kažkas užstoja arba optinis signalas gali būti silpnesnis dėl ryškios saulės šviesos. Dėl naujos įmontuotos aušinimo sistemos galima užfiksuoti daugiau kaip 100 greitų kadrų blykstei veikiant visa galia. O fotografams, negalintiems praleisti nė akimirkos nuoseklaus pasakojimo, naudingi lengvos, kompaktiškos blykstės SB-5000 tvarkingi valdikliai, leidžiantys blykstę valdyti intuityviai.

PROFESIONALAMS SKIRTA SPEEDLIGHT BLYKSTĖ NEPRILYGSTAMAM APŠVIETIMUI

SB-5000 sukurta taip, kad atitiktų profesionalų, dirbančių lauke ir studijoje, reikalavimus; tai i-TTL Speedlight blykstė, suderinama su FX ir DX formato DSLR. Ši Speedlight blykstė veikia kaip ant kontaktinės jungties tvirtinamas blykstės įrenginys, belaidis valdiklis arba nuotolinis įrenginys, tai Nikon kūrybingo apšvietimo sistemos (CLS) dalis. Tai pirmoji Nikon Speedlight blykstė, valdoma nenaudojant laidų, t. y. radijo bangomis, todėl nereikia tiesaus regėjimo lauko tarp pagrindinės ir šalutinės blykstės, padidėja patikimumas fotografuojant ryškioje saulės šviesoje. Fotografuojant greitai, Nikon nauja integruotoji aušinimo sistema padidina nuoseklių kadrų skaičių ir užtikrina, kad nebus nereikalingų pertrūkių. Kiti ypatumai: vadovo numeris 34,5 ir platus 24–200 mm FX formato priartinimo diapazonas (14 mm su sklaidytuvu). Dėl supaprastintų valdiklių ir meniu paprasta naudoti, o kompaktiška lengva konstrukcija leidžia patogiai naudoti pritvirtinus prie kameros. Yra trys apšvietimo lauko raštai, todėl galima visiškai reguliuoti blykstės aprėptį, pritaikant ją prie aplinkos, kurioje fotografuojama. Įtaisytasis sklaidytuvas ir balta kortelė, taip pat pridėtas skaidytuvo kupolas, derinami su Nikon pasirinktiniais spalvų filtrais, kad dar labiau išplėstų jūsų kūrybines galimybes.

VALDYMAS SUDĖTINGOSE SITUACIJOSE: RADIJO BANGOMIS VALDOMAS PATOBULINTAS BELAIDŽIO APŠVIETIMO VALDYMAS

Skirta naudoti sudėtingose fotografavimo situacijose, SB-5000 visiškai palaiko naują Nikon kūrybingo apšvietimo sistemos (CLS) valdymo radijo bangomis funkciją. Dabar galite paleisti vieną arba kelis blyksnius naudodami SB-5000 ir WR-R10 belaidį nuotolinio valdymo įtaisą. SB-5000 geba lanksčiai reaguoti į tolimo apšvietimo iššūkius, todėl galite kurti ir valdyti beveik bet kokius blyksčių sąrankos variantus, įskaitant sudėtingus daugialypius išdėstymus. Naudojant su WR-R10 belaidžiu nuotolinio valdymo įtaisu, galimos grupės iki šešių SB-5000 įrenginių. Optinis valdymas taip pat visiškai palaikomas, tai reiškia, kad kitos Speedlights blykstės tinkamos kelių blyksčių sąrankoms. 

PROFESIONALAMS SKIRTA SPEEDLIGHT BLYKSTĖ, NEĮKAISTANTI NET PO DAUGYBĖS KADRŲ

Nuo raudono kilimo iki kilimo ir leidimosi tako – blykstė SB-5000 sukurta taip, kad visur atlaikytų spaudimą. Kad geriau veiktų fotografuojant greitai, blykstėje SB-5000 yra nauja Nikon Speedlight aušinimo sistema – geriausia pasaulyje* uždedamų kompaktiškų įrenginių vidaus temperatūros kontrolės sistema. Ši greita ir patikima blykstė pasiekia įspūdingą 120 blyksnių 5 sekundžių intervalais, arba 84 blyksnių 3 sekundžių intervalais, greitį. Blykstei veikiant visu pajėgumu, galima užfiksuoti daugiau kaip 100 greitų kadrų iš eilės. Sistema slopina karščio susidarymą blykstės galvutėje, kad ji neperkaistų – apsauga nuo karščio niekada nebuvo geresnė. 

VIENTISAS INTEGRAVIMAS SU PRIPAŽINTA NIKON KŪRYBINGO APŠVIETIMO SISTEMA (CLS)

Blykstės SB-5000 pagrindas yra Nikon i-TTL (išmanusis Through-The-Lens) blykstės valdymas, dėl kurio Nikon Speedlight blykstės gali bendrinti svarbią ekspozicijos informaciją su DSLR įrenginiu, suderinamu su CLS. Blykstę SB-5000 galima valdyti radijo bangomis, jei tai patobulinto belaidžio apšvietimo sąrankos dalis, arba valdyti įprastu būdu naudojant regos lauko optinį valdiklį. Vienas iš veikimo patobulinimų yra suvienodintas blykstės valdymas, teikiantis papildomą sistemos valdymo lygį. Dabar blykstę SB-5000 naudoti arba jos nustatymus keisti galite iš fotoaparato meniu arba kompiuterio, kuriame paleista Camera Control Pro 2, kai įrenginys yra prijungtas prie fotoaparato korpuso. 

KOMPAKTIŠKA KONSTRUKCIJA, TVARKINGAS VALDYMAS

Lengvesnė už savo pirmtakes ir intuityviau naudojama blykstė SB-5000 pakeista galvojant apie patogumą. Skirtumą pastebėsite vos uždėję SB-5000 ant fotoaparato arba įdėję į kelioninį krepšį – kompaktiškas blykstės korpusas sveria tik 420 g. Tvarkingame valdymo pulte rodoma daug lengvai įskaitomos informacijos. Sukamasis kryptinis valdiklis ir mygtukas „i“ leidžia greitai pasiekti dažnai naudojamas arba personalizuotas funkcijas – pavyzdžiui, paspaudus mygtuką „i“, iš karto sąraše rodomi pagrindiniai blykstės nustatymai fotografuojant su viena blykste arba naudojant patobulintą belaidžio apšvietimo valdymą. Kaip ir anksčiau, blykstės SB-5000 galvutę galima pakreipti žemyn 7° arba iki to 90° ir pasukti horizontaliai 180° į kairę arba į dešinę. 

Nikon

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Gamintojas(?) Nikon
Tipas
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

00932KVG 496075914633

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti tinkamą blykstę savo fotoaparatui?

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų fotografavimo poreikių. Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į savo fotoaparato tipą ir modelį, nes ne visos blykstės yra suderinamos su visais aparatais. Tada verta svarstyti kelis svarbius faktorius, tokius kaip galingumas ir funkcijos, pvz., valdymas nuotolinėmis priemonėmis. Įvertinkite blykstės galios ir valdymo funkcijas, atsižvelgiant į jūsų poreikius: nuotraukų šviesinimui, portretams arba profesionaliam fotografavimui. Paisykite ir mobilumo bei energijos šaltinio (dažniausiai baterijos) svarbos. Jei esate pradedantysis, galbūt verta apsvarstyti paprastesnes blykstes su automatinėmis funkcijomis. Profesionalams gali būti svarbu pasirinkti blykstes su daugybe reguliavimo galimybių. Svarbiausia, rinkitės blykstę, kuri atitinka jūsų poreikius ir leidžia plėsti fotografavimo galimybes.

2. Kaip išvengti per daug ryškaus ar per šešėlingo blykstės poveikio nuotraukose?

Per daug ryški arba per šešėlinga blykstė gali turėti įtakos nuotraukos kokybei. Norint išvengti pernelyg intensyvaus šviesos efekto, reguliuokite blykstės galią atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą. Jei blykstė per šešėlinga, išbandykite šviesos difuzorius arba naudokite šviesos atspindžius, kad sumažintumėte kontrastą tarp šviesių ir tamsių sričių. Taip pat galite pabandyti nukreipti blykstę į lubas arba kitus paviršius, kad šviesa būtų atspindėta ir pasidalytų aplinkoje. Eksperimentuokite su nustatymais, kad pasiektumėte subalansuotą ir natūralų rezultatą.