Basket Items; 0

Panasonic HC-X1000

(Item number: UTH-2398)
[Gamintojo kodas:] HC-X1000E-K
  • Filming resolution: 4K (4096 x 2160)
  • WiFi: Yra
  • Optical zoom: 20x
  • Sensor size: 1/2,3 tipo MOS jutiklis (skirtas Europai)
  • Efektyviųjų pikselių skaičius(vaizdo įrašo): 8,85 megapikselio [17:9], 8,29 megapikselio [16:9]
More
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

2-3 business days

(Left: 0 )
[Atsiprašome, šiuo metu prekės įsigijimas negalimas.]
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Pristatymas
Delivery

2-3 business days

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

[Teirautis]

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

HC-X1000 - profesionalumo pradžiai

HC-X1000 yra pirmoji pasaulyje vaizdo kamera, gebanti įrašyti 4K 60p / 50p vaizdus į SD kortelę. Ji turi „Leica Dicomar" objektyvą, naują BSI jutiklį ir „Crystal Engine Pro" 4K. Visa tai telpa kompaktiškame ir visur telpančiame korpuse. HC-X1000 yra visavertė 4K vaizdo kamera, palaikanti įvairius įrašymo formatus, pvz., „4K/Cinema", „4K/ Full-HD", kadrų dažnius, įskaitant 60p / 50p / 24p, ir daugybę profesionalams skirtų funkcijų. Jos 4K raiška užtikrina pribloškiantį tikrovišką vaizdą, o kompaktiškas korpusas leidžia išlikti mobiliems. Idealus pasirinkimas profesionalams, filmuojantiems dokumentiką ir įvairius renginius. Neįtikėtina 4K vaizdo kokybė pasiekiama naudojant 60p / 50p kadrų dažnį. Šis vaizdo kadrų dažnis 60p / 50p apima dvigubai daugiau informacijos palyginti su 30p / 25p, todėl nufilmuoti judesiai yra tolygesni.

Vaizdo įrašymas

Dėl universalių įrašymo formatų ir bitų spartos HC-X1000 yra paruošta naudoti įvairiomis sąlygomis. Kartu su AVCHD įrašymo formatu kuriami ir MOV bei MP4, kad būtų galima sparčiai ir lengvai redaguoti vaizdą. „Full-HD" įrašymas turi „ALL-Intra" glaudinimo funkciją, kad išlaikytų maksimalią bitų spartą 200 Mbps. Taip sukuriamas pribloškiančios kokybės vaizdas. Nepaisant jos daugybės profesionalių funkcijų, pvz., trigubo rankinio nustatymo žiedo, ND filtro ir dvigubo SD kortelių lizdo, dėl „4-Drive Lens" sistemos ši kompaktiška vaizdo kamera užtikrina stabilų vaizdo filmavimą net ir laikoma rankose. Idealiai tinka lauko sąlygomis, kur būtinas mobilumas. HC-X1000, turinti 4 kartus didesnę nei „Full-HD" raišką, įrašo vaizdą 4K (3840 x 2160) ir „Cinema" 4K (4096 x 2160) formatais. Taip filmuojant įvairiausiomis aplinkybėmis sukuriamas ypač detalus ir tikroviškas vaizdas. 4K užtikrina detalesnį vaizdą nei bet kada anksčiau. 3 840 x 2 160 pikselių raiška yra 4 kartus didesnė nei „Full-HD", todėl vaizdas yra daug detalesnis. Net jei eksportuosite savo 4K formatu nufilmuotą medžiagą „Full-HD" formatu, vaizdo failų raiška bus net geresnė, o detalės ryškesnės nei vaizdo, nufilmuoto „Full-HD" formatu.

 x1000

Profesionalus darbas 

Kartais, nufilmavę puikų vaizdą, vėliau norime, kad būtume pasirinkę šiek tiek kitokią kadruotę. 4K leidžia jums apkarpyti kompoziciją ir pasirinkti tobulą kadrą. Galite priartinti iki 200 % ir išlaikyti HD vaizdo kokybę, paversti stacionariai filmuotą vaizdą į panoraminį, pakreipti ir sulygiuoti savo filmuotą medžiagą bei lengvai stabilizuoti vaizdo įrašą. Apkarpymas, priartinimas, panoraminis vaizdas, pakreipimas ir stabilizavimas yra naujos 4K filmuotos medžiagos redagavimo parinktys. Full-HD" filmavimą apdoroja 4K 8 megapikselių jutiklis. Palyginti su 2 megapikselių jutikliu, naudojamu įprastose „Full-HD" vaizdo kamerose, šis jutiklis atkuria aukštos kokybės vaizdus iki smulkiausių detalių, o suliejimas yra minimalus. Kompaktiški objektyvai ir erdvę taupantis valdymo diapazonas užtikrinamas valdant kiekvieną iš keturių objektyvų grupių atskirai, todėl šis kompaktiškas korpusas yra visiškai suderinamas su optiniu priartinimu iki 20 kartų.. Tai ypač akivaizdu filmuojant profesionaliai, pvz., sporto renginius, kai naudojamas 4K detalumas ir optinis priartinimas iki 20 kartų.POWER O.I.S., skirtas 4K filmavimui. Horizontalieji jutikliai aptinka rankų drebėjimą iki 4 000 kartų per sekundę, todėl objektyvas gali kompensuoti vaizdo judėjimą. Taip pašalinimas lėtas rankų drebėjimas, atsirandantis kvėpuojant.

Objektai išlieka ryškūs net naudojant priartinimą iki 20 kartų ir 4K raišką. HYBRID O.I.S. + naudoja 5 ašių koregavimą, kad sumažintų vaizdo suliejimą tiek filmuojant plačiakampį, tiek priartintą vaizdą. Tai leidžia užfiksuoti ryškius vaizdus fotografuojant beveik bet kokiomis sąlygomis.Patogus aukštos kokybės 4K filmavimas užtikrinamas palaikant 60 Hz / 50 Hz AF valdymo dažnį, kad būtų pagerinta fokusavimo sparta, stabilumas ir sekimo efektyvumas. Vieną SD kortelę galima įdėti į 2 lizdą, kad būtų įrašoma nuolat, o kitą SD kortelę - į 1 lizdą, kad būtų galima filmuoti reikalingus vaizdus įjungiant ir išjungiant REC. Taip nepraleisite svarbių akimirkų, kai REC yra išjungtas. Du SD kortelių lizdai reiškia, kad tuo pat metu galėsite įrašinėti duomenis į 2 SD korteles, todėl nebereikės jaudintis dėl pavojaus juos prarasti.Kai pirmoji kortelė visiškai užpildoma, sistema automatiškai ir nepastebimai pradeda naudoti antrąją kortelę.

Specifications
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
4K (4096 x 2160)
WiFi: Yra
Optical zoom: 20x
Sensor size:
Surface of light-sensitive elements which are responsible for view.
1/2,3 tipo MOS jutiklis (skirtas Europai)
Efektyviųjų pikselių skaičius(vaizdo įrašo): 8,85 megapikselio [17:9], 8,29 megapikselio [16:9]
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
4K (4096 x 2160)
WiFi: Yra
Optical zoom: 20x
Sensor size:
Surface of light-sensitive elements which are responsible for view.
1/2,3 tipo MOS jutiklis (skirtas Europai)
Efektyviųjų pikselių skaičius(vaizdo įrašo): 8,85 megapikselio [17:9], 8,29 megapikselio [16:9]
Zoom: 40x
Digital zoom: 2x / 5x / 10x
Diafragmos reikšmė: F1.8–F3.6
Filtro skersmuo (mm): 49 mm
Maitinimas: 7,2 V (akumuliatorius) / 12 V (kintamosios srovės adapteris)
Measurements: 160 x 170 x 315 mm
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
1 550 g
Kadrai per sekundę:
Filmavimo greitis esant maksimaliai filmavimo raiškai.
60
Customers reviews
Komentatorius
Best product characteristics Puikus variantas Krikstynom , nedaug pinigu ir turi darbo vieta
Product drawbacks Norisi 60k per sekunde
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2020 All rights reserved. Fotoaparatas.lt