+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Sony a6700

Sony a6700
Kodas: 10603KVG
Gamintojo kodas: ILCE6700B.CEC
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
1486.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Birželio 14 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Birželio 14 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 16 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasSony a6700 aprašymas

"Sony a6700" yra naujausias "Sony" APS-C veidrodinis fotoaparatas. Jame naudojamas 26 MP BSI CMOS jutiklis su vaizdo stabilizavimo funkcija ir išsamiu nuotraukų bei vaizdo funkcijų rinkiniu. Nors "Sony" paprastai kasmet išleidžia po kelis naujus viso kadro fotoaparatus, jos APS-C fotoaparatų linija sulaukia mažiau dėmesio ir meilės. Pirmasis naujas A6000 serijos modelis nuo 2019 m. "Sony a6700" yra atnaujintas "Alpha A6600" pakaitalas, kuris šiuo metu yra firmos APS-C fotoaparatų asortimento viršūnėje. Šis fotoaparatas yra skirta fotografams entuziastams ir vaizdo įrašų kūrėjams, kurie nori turėti itin aukštos kokybės fotoaparatą, tačiau nešiojamą ir prieinamesnį, nei galėtų būti viso kadro analogas. Su visomis naujausiomis technologijomis jis žada būti vienas geriausių "Sony" fotoaparatų iki šiol.g
 

DAUGYBĖ ATNAUJINIMŲ

Paviršutiniškai "Sony a6700" yra labai panašus į savo pirmtaką - toks pat žemo profilio, dėžės formos korpusas, iškili rankena ir kampuose sumontuotas vaizdo ieškiklis. Tačiau jis turi daugybę techninės įrangos atnaujinimų ir sąsajos patobulinimų. Su 26 MP BSI CMOS jutikliu "Sony a6700" tampa pirmąja "Sony" APS-C fotokamera, kurios raiška viršija 24 MP ribą. Galima diskutuoti, ar daugeliui naudotojų iš tikrųjų reikia tokios didelės raiškos, tačiau ji visada buvo laikoma pagrindiniu privalumu. Tačiau iš tikrųjų fotoaparatuose yra daug daugiau ypatybių nei tik jutiklio skiriamoji geba. "Sony a6700" yra įdiegtos visos naujausios "Sony" vaizdo apdorojimo technologijos, įskaitant sudėtingą objekto aptikimo automatinį fokusavimą ir 4K 120 kadrų per sekundę vaizdo įrašymą. "Sony a6700" pagrindą sudaro 26 MP BSI-CMOS jutiklis, kuris, kaip spėjama, yra panašus į tą, kuris naudojamas "Sony FX30" kino kameroje. Jis veikia kartu su "Bionz XR" procesoriumi ir siūlo ISO 100-32 000 jautrumo diapazoną, kurį galima išplėsti iki ISO 50-102 400. Nepertraukiamo fotografavimo greitis yra iki 11 kadrų per sekundę, o neapdorotų kadrų buferis - 59 kadrai.


g

 

PUIKUS AUTOMATINIS FOKUSAVIMAS

Automatinio fokusavimo metu naudojami 759 fazės aptikimo taškai, apimantys 95 % vaizdo ploto, palyginti su 425 taškais 84 % A6600. Automatinio fokusavimo sistema taip pat veikia esant mažesniam apšvietimui, kuris prilygsta -3EV, o ne -2EV (su f/2 objektyvu). Visą laiką veikiantis tiesioginis rankinis fokusavimas leidžia pakeisti automatinį fokusavimą, kai to pageidaujate, tiek vienos nuotraukos, tiek nepertraukiamo fokusavimo režimais."Sony" įdiegus naujausią objekto aptikimo realiuoju laiku funkciją, "Sony a6700" iš esmės turi vieną iš galingiausių automatinio fokusavimo sistemų. Fotoaparatas iškart yra nustatytas naudoti plačios srities AF, kartu su automatiniu AF, kuris automatiškai perjungia vieno kadro ir nepertraukiamo fotografavimo režimus. Unikalu tai, kad šioje sąrankoje trys mygtukai skirtingais būdais įjungia AF. Paspauskite užrakto mygtuką iki pusės, ir fotoaparatas automatiškai pasirinks objektą ir automatiškai sufokusuos. Paspauskite AF įjungimo mygtuką, ir fotoaparatas įjungs nepertraukiamąjį AF ir fokusuos pasirinktą objektą, jei jis juda kadre. Tuo tarpu paspaudus centrinį galinio ratuko mygtuką bus įjungtas automatinio fokusavimo režimas "Center Fix", kuris iš esmės leidžia pakeisti fotoaparato pasirinkimą.

 
 

NAUJAUSIA OBJEKTŲ APTIKIMO SISTEMA

"Sony a6700" taip pat paveldėjo naujausią "Sony" objektų aptikimo sistemą iš "Sony Alpha 7R V", kurioje veikia nuosavas dirbtinio intelekto procesorius. Ji gali atpažinti žmones, gyvūnus, paukščius, vabzdžius, automobilius / traukinius ir lėktuvus ir sekti jų fokusavimą fotografuojant didelės spartos serijomis. Tačiau objekto tipą reikia iš anksto pasirinkti rankiniu būdu - automatinės parinkties nėra - ir fotoaparatas vis dar negali atpažinti žmonių tuo pačiu metu kaip ir gyvūnų.

g

 

"BLUETOOTH" IR "WI-FI" RYŠYS

Kaip ir tikėtasi, "Bluetooth" ir "Wi-Fi" yra integruotos išmaniųjų telefonų ryšiui palaikyti ir siūlo įprastas funkcijas. Galite valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu, fotografuodami žymėti nuotraukas geografiniais ženklais ir kopijuoti failus į telefoną, kad galėtumėte dalytis jais socialiniuose tinkluose. "Sony" taip pat siūlo atskirą "Bluetooth" nuotolinio valdymo pultelį RMT-P1BT (galite įsigyti atskirai).


 

PATOBULINTOS VAIZDO ĮRAŠYMO GALIMYBĖS

Gerokai patobulintos vaizdo įrašymo galimybės, įskaitant galimybę įrašinėti 4K raiška 100 arba 120 kadrų per sekundę sparta. Tačiau šie kadrai gali būti apkarpyti 1,6 karto. Tuo tarpu 4K vaizdo įrašams, filmuojant 60 kadrų per sekundę ar mažesne sparta, naudojamas 6K perėmimas praktiškai per visą jutiklio plotį. Fotoaparatas įrašinėja 10 bitų 4:2:2 spalvomis, o S-Cinetone, S-log3 ir LUT palaikymas yra integruotas, kad padėtų pasiekti norimą vaizdą. 

KOMPAKTIŠKAS DIZAINAS

Kaip ir ankstesni "Sony" APS-C fotoaparatai, "Sony a6700" yra gana kompaktiškas dėl to, kad jo konstrukcija yra panaši į tolimatį. Jo matmenys panašūs į A6600: 122 mm pločio, 69 mm aukščio ir 75 mm nuo priekio iki galo. Tai reiškia, kad jis akivaizdžiai mažesnis už "Fujifilm X-S20" arba "Canon EOS R7", nors jam nešiotis vis tiek reikės krepšio - jis netilps į daugelį kišenių. Dizaino ir išdėstymo požiūriu "Sony a6700" labiau primena viso kadro "Sony Alpha A7C" nei A6600. Tačiau jis gerokai patobulintas lyginant su abiem šiais fotoaparatais. Svarbiausia, kad pagaliau - pagaliau! - po užrakto mygtuku įmontuotas elektroninis priekinis valdymo ratukas. Tai reiškia, kad nebereikia keisti beveik visų nustatymų braukiant dešinės rankos nykščiu aplink fotoaparato galinę dalį. Be to, fotoaparatas pasižymi didesne rankena, kuri saugiau laikosi rankoje, ypač naudojant didesnius objektyvus.

g


 

ITIN PATOGŪS VALDIKLIAI

Kaip ir A7C, "Sony a6700" galinėje pusėje yra AF-ON mygtukas, kuriuo įjungiamas objekto sekimas vietoje A6600 sudėtingo AE/AF valdiklio. Taip pat ir vaizdo mygtukas dabar patogiau išdėstytas viršutinėje plokštelėje, iš esmės susikeičiant vietomis su pirmtako C1 mygtuku. Nuotraukų / vaizdo įrašų / S&Q pasirinkimo jungiklis, kaip ir naujausiuose firmos viso kadro modeliuose, išdėstytas po režimų pasirinkimo ratuku, todėl režimų pasirinkimo ratuką galima supaprastinti iki PASM ir automatinio režimo bei trijų pasirinktinių atminties padėčių, pažymėtų 1-3 žymomis. Tačiau likusi valdymo elementų išdėstymo dalis iš esmės nepakito nuo tada, kai beveik prieš dešimtmetį pasirodė originalus A6000. 

GEROKAI PATOBULINTAS JUTIKLINIS EKRANAS

Sritis, kurioje "Sony a6700" gerokai patobulėjo, yra jutiklinis ekranas, kuris A6600 beveik nieko naudingo nedarė. Dabar tiek ekrano Fn meniu, tiek pagrindinis meniu yra jautrūs lietimui, todėl jais naudotis daug greičiau. Taip pat turėsite naują "Sony" jutiklinių mygtukų rinkinį abiejose ekrano pusėse, skirtą greitai keisti antrinius nustatymus, kuriuos galima įjungti ir išjungti braukiant per juos kairėn/dešinėn. Apskritai, norint valdyti fotoaparatą, reikia spaudinėti gerokai mažiau mygtukus, o tai yra puiku. Šio fotoaparato LCD ekranas - tai 3 colių, 1,04 m taško dydžio, visiškai šarnyrinio tipo įrenginys. Jis gali pasisukti beveik 180° kampu, o tada pasisukti 270° kampu, todėl gali būti nukreiptas beveik bet kuria kryptimi, o ne tik pakreiptas aukštyn ar žemyn. Be to, jį galima atlenkti prie korpuso, kad būtų apsaugotas nuo įbrėžimų. Kaip vyšnaitė ant torto dabar yra 3:2, o ne 16:9 kraštinių santykis, todėl vaizdas yra žymiai didesnis ir kompozicijos, ir plokštumos atžvilgiu.


g

 

PASIRINKTINIAI FOTOAPARATO NUSTATYMAI

Pasirinktinius fotoaparato nustatymus galima išsaugoti ir greitai atkurti naudojant sunumeruotas režimo pasirinkimo ratuko padėtis. Tai gali būti patogu perjungiant skirtingus fotografavimo scenarijus, pvz., portretus, sportą ar laukinę gamtą. Tačiau negalima šioms nustatymų atmintinėms suteikti aprašomųjų etikečių, atitinkančių jų paskirtį. Kita naudinga funkcija - galimybė konfigūruoti pasirinktinių fotografavimo nustatymų grupes, kurias galima iškviesti pasirinktiniu mygtuku, pavyzdžiui, nustatant AF-ON mygtuką įjungti nepertraukiamą fotografavimą, taip pat AF-C ir sekimą. Kai "Sony a6700" sukonfigūruosite pagal savo skonį, pamatysite, kad šiuo fotoaparatu naudotis yra daug paprasčiau nei bet kuriuo ankstesniu "Sony" A6000 serijos modeliu.


 

PUIKUS STABILIZAVIMAS IR RYŠKŪS VAIZDAI

"Sony" stabilizavimas korpuse veikia puikiai, todėl vaizdai yra pakankamai ryškūs, kai užrakto greitis yra vos 1/2 s (naudojant "Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS" rinkinio priartinimą 24 mm arba nestabilizuotą "Sigma 30mm F2.8 DN Art"). Tai tikrai naudinga laikant fotoaparatą iš rankos esant prastam apšvietimui ir yra didelis pranašumas prieš daugelį APS-C modelių, kuriuose nėra IBIS, pavyzdžiui, pigesnį "Sony" A6400.


g

 

PATOBULINTAS AUTOMATINIS BALTOS SPALVOS BALANSAS

"Sony" įvykdė pažadą patobulinti automatinį baltos spalvos balansą, todėl "Sony a6700" pateikia akivaizdžiai patrauklesnius JPEG vaizdus, palyginti net su viso kadro pavyzdiniu modeliu "Sony A7R V". Spalvos yra tikroviškesnės ir natūralesnės. Dėl puikios gaunamų nuotraukų kokybės jomis galima dalintis iš karto be jokio papildomo apdorojimo, ko negalima pasakyti apie ankstesnius "Sony" fotoaparatus.


 

SPECIFIKACIJOS

Sensorius: 26MP BSI-CMOS, 23.5 x 15.6mm
Pikselių skaičius: 26MP
Objektyvo jungtis: Sony E
Užrakto greitis: 30 sek. - 1/4000 sek. (mechaninis), 30 sek. - 1/8000 sek. (elektroninis)
ISO: 100-32 000 (standartinis); 50-102 400 (išplėstinis)
Ekspozicijos režimai: PASM, Auto
Ekspozicijos kompensavimas: +/-5EV 0,3EV žingsniais
Nepertrukiamas fotografavimas: 11 kadrų per sekundę (mechaninis arba elektroninis)
Ekranas: 3 colių, 1,04 m taškų visiškai lankstus jutiklinis ekranas
Vaizdo ieškiklis: 2,36 mln. taškų, 0,7x OLED
Automatinio fokusavimo taškai: 759
Video raiška: 4K 120fps, Full HD 240fps
Išorinis mikrofonas: 3.5mm stereo, MI shoe
Atminties kortelės tipas: 1x UHS-II SD
Baterijos tipas: NP-FZ100 Li-ion
Matmenys: 122.0 x 69.0 x 75.1 mm
Svoris: 493 g (su baterija ir kortele)
Gamintojas: Sony
Spalva: juoda
 

Sony

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

ISO jautrumas 100-32 000 (standartinis); 50-102 400 (išplėstinis)

Svoris 493 g

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Gamintojas(?) Sony
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Objektyvo jungtis (bajonetas)
Vaizdo sensorius
  Vaizdo jutiklio dydis
  Sensoriaus tipas
Nuotrauka
  ISO jautrumas 100-32 000 (standartinis); 50-102 400 (išplėstinis)
  Fotografavimo formatai
  Įmontuota blykstė
Video įrašas
  Filmavimo raiška
  Filmavimo formatai
Įrašymas
  Atminties laikmenos
Jungtys
  USB
  Krovimas per USB
  HDMI
  Mikrofono jungtis
  Ausinių jungtis
  Wireless
  Bluetooth
Korpusas
  Konstrukcija
  Ekrano tipas
  Liečiamas ekranas
  Svoris 493 g
  Maitinimas
Kitos funkcijos
  GPS
Prekės kodai

10603KVG ILCE6700B.CEC 454873614662 4548736146624

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kokį sisteminį fotoaparatą pasirinkti, siekiant geresnių nuotraukų rezultatų?

Pasirinkti tinkamą sisteminį fotoaparatą siekiant geresnių nuotraukų rezultatų priklauso nuo individualių poreikių ir biudžeto. "Sony Alpha a7 III" yra populiarus pasirinkimas, siūlantis puikų dinaminį diapazoną ir efektyvų automatinį fokusavimą. "Canon EOS R6" taip pat pasižymi aukštais techniniais rodikliais, įskaitant galingą vaizdo stabilizavimą. "Nikon Z6 II" yra kitas patrauklus pasirinkimas su puikia dinamine savybe ir aukšta ISO jautrumo galimybe. Svarbu apsvarstyti kiekvieno modelio funkcijas, objektyvų pasirinkimą ir galimybes tinkamai atitikti savo fotografavimo stilių. Prieš perkant, rekomenduojama pasiskaityti atsiliepimus ir išbandyti įrangą, jei tai įmanoma.

2. Kokie yra sisteminių fotoaparatų privalumai palyginti su veidrodiniais?

Sisteminių fotoaparatų privalumai palyginti su veidrodiniais apima modernias technologijas ir lengvumą. Sisteminiai fotoaparatai yra kompaktiškesni ir lengvesni, todėl patogiau nešioti. Jie dažnai turi mažesnį korpusą, nes neturi veidrodžių sistemos, o tai leidžia mažinti bendrą svorį. Elektroninio ieškiklio naudojimas suteikia galimybę matyti realų kadrą prieš užfiksuojant nuotrauką, taip optimizuojant kompoziciją ir ekspoziciją. Sisteminiai fotoaparatai turi greitą automatinį fokusavimą, o kai kurie modeliai gali būti geresni mažo apšvietimo sąlygomis. Jie taip pat siūlo daugiau kūrybinių galimybių, įskaitant įvairius filtrus ir efektus. Naujos kartos objektyvai yra didesnio našumo ir efektyvumo, prisidedantys prie aukštesnės kokybės nuotraukų. Vis dėlto, kiekvieno fotografo poreikiai skiriasi, todėl svarbu atidžiai apsvarstyti savo pageidavimus prieš renkantis fotoaparatą.