+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Sigma FP + Sigma 45mm F2.8

Sigma FP + Sigma 45mm F2.8
Kodas: 07817KVG
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
2444.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Gegužės 07 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Gegužės 07 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Gegužės 09 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasSigma FP + Sigma 45mm F2.8 aprašymas

Pilno kadro "full frame"  jutiklis

„Sigma fp“, aprūpintas foniniu apšvietimu, 35 mm viso kadro „Bayer“ jutikliu su 24,6 efektyvaus megapikselio, gali fotografuoti aukštos skiriamosios gebos ir judančius vaizdus.

Tvirtas ir lengvas aliuminio korpusas

Korpusas, padengtas liejamu aliuminiu priekyje ir gale, padeda užtikrinti tvirtumą ir šilumos išsklaidymą išlaikant lengvą kūno svorį.

Didelis šilumos surinktuvas

Sukurtas ir įkvėptas tų, kurie naudojami profesionaliose kino kamerose, tarp skystųjų kristalų ekrano ir fotoaparato korpuso yra įmontuota didelio dydžio šilumos sugertuvas. „Sigma fp“ kartu su šilumos išsklaidymo danga, padengta išoriniu paviršiumi, pasiekia labai efektyvų šilumos išsklaidymą. Tai padeda išvengti perkaitimo esant aukštai temperatūrai ar ilgoms darbo valandoms.

Dulkėms ir purslams atspari konstrukcija

„Sigma fp“ yra apsaugotas nuo dulkių ir purslų nepraleidžiančiu sandarikliu, esančiu iš viso 42 taškuose virš fotoaparato korpuso. „Sigma fp“ kartu su dulkių ir purslų nepraleidžiančiu objektyvu gali fotografuoti lietaus, smėlio audrų ir kitomis sudėtingomis sąlygomis.

Spalvotas „Teal and Orange“ spalvų režimas

Spalvų klasifikavimas yra vaizdo įrašo spalvos keitimo procesas ir yra svarbus filmo kūrimo žingsnis, kuris pakeis filmo ar kitokio tipo kūrinio „nuotaiką“. Vienas spalvų klasės stilius, plačiai naudojamas Holivudo filmuose, įkvėpė naują spalvų režimą, pristatytą „Sigma“ pagrindiniame filme, pavadinimu „Teal and Orange“. Šis spalvų režimas yra skirtas sukurti aukštą kontrastą tarp oranžinių spalvų, esančių žmogaus odos tonuose, ir žydrių (mėlynai mėlynos), kurie yra jų papildas, vaizdams, kurie yra labai ryškūs ir giliai dramatiški. Jis gali būti naudojamas tiek fotografavimo, tiek kino režimu.

Užpildykite šviesą

Funkcija, anksčiau buvusi prieinama tik „Sigma Photo Pro“, patentuotoje „Sigma“ vaizdo kūrimo programinėje įrangoje, „Fill Light“, dabar įtraukta į „Sigma fp“ korpusą. Naudojant užpildymo šviesą, galima koreguoti vaizdo ryškumą pridedant papildomos šviesos energijos šešėlinėms sritims, nekeičiant ryškių sričių ekspozicijos. Tai leidžia geriau valdyti gaminant vaizdą su puikiomis detalėmis, net tose vietose, kurias sunku valdyti naudojant ekspozicijos reguliavimo parametrus. Derinimo diapazonas, kuris anksčiau buvo ± 2,0, buvo išplėstas iki ± 5,0, kad būtų galima dar labiau sureguliuoti ryškumą.

Tonų valdymas ir spalvų režimas

Tonų valdymo meniu, be dviejų ankstesniuose modeliuose galimų automatinių variantų („Stiprus / silpnas“), yra rankinio nustatymo parinktis, leidžianti vartotojams patiems reguliuoti tono kreivę. „Sigma fp“ savo spalvų režimo meniu taip pat turi „efekto“ slankiklį. Jis gali būti naudojamas norint nustatyti efekto stiprumą, kuris bus taikomas 11 lygių, nuo -5 iki 5, o tai leidžia tiksliai suderinti spalvų režimą. Be to, mygtukai „TONE“ ir „COLOR“ leidžia greitai pasiekti tonų valdymo ir spalvų režimo meniu. Dėl šių patobulintų funkcijų ir įvairių veikimo elementų, „Sigma fp“ leidžia lengvai ir lengvai sukurti vaizdą kameroje su puikiomis detalėmis, nesvarbu, ar tai būtų nejudanti medžiaga ar vaizdo įrašas.

HDR fotografavimas

Fotografavimas HDR suteikia galimybę naudotis elektronine užraktu, kad būtų galima fotografuoti kelis kartus iš skirtingų ekspozicijų (3 kadrus nejudančioms nuotraukoms ir 2 kadrus vaizdo įrašams), kuriuos vėliau galima sujungti į vieną vaizdą su didesnio dinaminio diapazono vaizdo įrašu, kurio negalėjo buvo pasiekti įprasto šaudymo metu.

HDR fotografavimas „Cine“ režimu turi būti prieinamas per programinės įrangos naujinimą, suplanuotą vėliau.
 
 
Sigma

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Efektyvūs taškai 24.6 mln. pikselių

ISO jautrumas Auto, 100 - 25600

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Gamintojas(?) Sigma
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
  Efektyvūs taškai 24.6 mln. pikselių
Nuotrauka
  ISO jautrumas Auto, 100 - 25600
  Stabilizavimo sistema Yra
  Ekrano raiška 3.15
Vaizdo jutiklio dydis coliais Full frame
Greitas fotografavimas 18 k/s
Laikmenos tipai SD / SDHC / SDXC
Filmavimas 4K UHD (3840 x 2160)
Išlaikymas 1/8000 to 30 Seconds
LCD - ekranas 3,15 colių
Fokusavimas
Spalva
Maitinimo šaltinis Sigma BP-51 Rechargeable Lithium-Ion, 7.2
Prekės kodai

07817KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kokį sisteminį fotoaparatą pasirinkti, siekiant geresnių nuotraukų rezultatų?

Pasirinkti tinkamą sisteminį fotoaparatą siekiant geresnių nuotraukų rezultatų priklauso nuo individualių poreikių ir biudžeto. "Sony Alpha a7 III" yra populiarus pasirinkimas, siūlantis puikų dinaminį diapazoną ir efektyvų automatinį fokusavimą. "Canon EOS R6" taip pat pasižymi aukštais techniniais rodikliais, įskaitant galingą vaizdo stabilizavimą. "Nikon Z6 II" yra kitas patrauklus pasirinkimas su puikia dinamine savybe ir aukšta ISO jautrumo galimybe. Svarbu apsvarstyti kiekvieno modelio funkcijas, objektyvų pasirinkimą ir galimybes tinkamai atitikti savo fotografavimo stilių. Prieš perkant, rekomenduojama pasiskaityti atsiliepimus ir išbandyti įrangą, jei tai įmanoma.

2. Kokie yra sisteminių fotoaparatų privalumai palyginti su veidrodiniais?

Sisteminių fotoaparatų privalumai palyginti su veidrodiniais apima modernias technologijas ir lengvumą. Sisteminiai fotoaparatai yra kompaktiškesni ir lengvesni, todėl patogiau nešioti. Jie dažnai turi mažesnį korpusą, nes neturi veidrodžių sistemos, o tai leidžia mažinti bendrą svorį. Elektroninio ieškiklio naudojimas suteikia galimybę matyti realų kadrą prieš užfiksuojant nuotrauką, taip optimizuojant kompoziciją ir ekspoziciją. Sisteminiai fotoaparatai turi greitą automatinį fokusavimą, o kai kurie modeliai gali būti geresni mažo apšvietimo sąlygomis. Jie taip pat siūlo daugiau kūrybinių galimybių, įskaitant įvairius filtrus ir efektus. Naujos kartos objektyvai yra didesnio našumo ir efektyvumo, prisidedantys prie aukštesnės kokybės nuotraukų. Vis dėlto, kiekvieno fotografo poreikiai skiriasi, todėl svarbu atidžiai apsvarstyti savo pageidavimus prieš renkantis fotoaparatą.