Basket Items; 0

Nikon D850 body

(Item number: WUG-9716)
[Gamintojo kodas:] VBA520AE
  • Mikrofono jungtis: Yra
  • Filming resolution: 4K UHD (3840 x 2160)
  • Compatible standarts: Wi-Fi, Snapbridge
  • Screen: LCD atlenkiamas, lietimui jautrus
  • Memory card type: SD / SDHC / SDXC / XQD
More
Price:
2299.99 €
3099.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ )
Pratęsta/Išplėsta garantija
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description


Šio D850 širdis - Nikon sukurtas jutiklis, kuio dar nebuvo. Tai iš galo apšiviestas (back side illuminated-BSI) FX-formato ir pilno kadro CMOS jutiklis su 45.7 mln taškų ir be žemų dažnių praleidimo filtro. Šis genialus rinkinys leidžia pasiekti nepakartojamą vaizdo kokybę, šviesos paskirstymo naudingumą, greitesnį fotografavimą, tikresnes spalvas.  O su įspūdingu efektyviųjų vaizdo taškų skaičiumi minimaliai sumažinsite moirė tipo iškraipymų tikimybę.

 

Greitesnis, aštresnis ir kokybiškesnis procesorius

Greitesnis už Expeed 4 šis Expeed 5 greitai sutvarko 45.7 megapikselių duomenis kuo mažesniam triukšmui, platesniam dinaminiam diapazonui (HDR), subtilesnės toninėms ir tekstūrinėms detalėms, greitu fotografavimu (iki 9k/s) ir pilno kadro 4K UHD filmavimu.

 

 

 

Jautumas net mažiausiai detalei

Kuo mažesnis ISO ir geresniu dinaminis dažnis. Kaip ir pirmtakas D810 , D850 turi mažiausią bazinį ISO už bet kurį veidrodinį ar sisteminį fotoaparatą - 64 (dar su galimybe sumažinti iki 32)

 

  

 

Pilnas kadras, kaip ir turėtų būti

Nikon tobulino pilno kadro formatą nuo standartinės 35mm juostos laikų, taip kaskart išgaudami legendinį nuotraukų ryškumą ir kokybę.

 

 

Tikslumas kiekviename žingsnyje. Automatinis fokusavimas kuris "spėja" su jumis

D850 naudoja tą pačią visų įvertintą ultra tikslią automatinio fokusaimo sistemą, kaip ir Nikon lyderis D5. Su 153 fokusavimo taškais, 99 kyžminiais jutikliais ir atskiru automatiniam fokusavimui pritaikytu procesoriumi gali išgauti visą 45,7 mln taškų gebą su Nikkor objektyvais. Fotografavimas vos įžiūrimoje šviesoje šiam fotoaparatui tarsi natūrali funkcija.

Fokusavimas beveik visiškoje tamsoje

Automatinis fokusavimas iki -4 EV leis jums lengvai fotografuoti prasto apšvietimo situacijose, kaip niekada prieš tai. 

 

Geresnis kadro užpildymas

153 fokusavimo taškai su 99 kryžimias taškais, kurių 15 palaiko F8 diafragmą paverčia šį fotoaparatą kiekvieno laukinės gamtos ir sporto fotografo privalomu turėti įrankiu, nes siūlo 13% didesnį lauko apėmimą nei D800/D800E ar D810 fotoaparatai. Fokusuokite ir sekite vaizdą su nebanguojančiu tikslumu

Fiksuotas subjektų sekimas

Nikon automatinio fokusavimo varikliukas naudoja paralelinį proceso sekimą su sekos kontrolės mikrokompiuteriu, kuris suvokia automaitnio fokusavimo darbą greitai judančiuose subjektuose leisdamas juos fotografuoti net esant dideliam greičiui.

 

Greito fotografavimo niuansai

Su 7 kadrais per sekundę šis D850 fotoaparatas puikiai tinka daugeliui kadrų įamžinti, nuo kasdienių situacijų, iki mados šou ar vestuvių. Tačiau fotografavimo greitį galima padidinti iki 9 kadrų per sekundę naudojant pridedamą MB-D18 baterijų laiklikį.

Fotografuokite kiek tik norite

Net su 45,7 mln taškų pocesoriumi D850 gali įamžinti iki 513 tęstinių kadrų 14-bit RAW formatu ar iki 170 kadrų 12-bit lossless compresed RAW formatu. Tiesiog paspauskite ir laikykite fotografavimo mygtuką, fotoaparatas įamžins vieną puikų kadrą po kito.

 Universalus, kaip ir Jūs

Patobulintos galimybės remiantis fotografų pageidavimais.

Prititaikykite prie savo darbo stiliausStreamline your workflow

Lengvai persijunkite tarp RAW didelio (45,7 mln. taškų), vidutinio (25,6 mln taškų) ir mažojo (11.4 mln taškų) dydžio. Kurio tik reikia Jūsų darbui.

Būkite sujungti su Jūsų vizija

Tik veidrodinis fotoaparatas gali pasiūlyti tikrą vaizdą per objektyvą, taip paversdamas fotoaparatą jūsų matomo vaizdo tęsiniu. D850 turi didžiausią didinantį optinį vaizdo ieškiklį koks tik kada buvo iki šiol 0.75x. Matykite efektus per jį naudodami Nikko objektyvus - realaus laiko bokeh, fisheye, kampo keitimą ir daug daugiau. 

 

Tyliai tyliai, nes pareigūnai klauso

Kuomet kalba pradeda eiti apie tylųjį fotografavimą šis fotoaparatas taip pat gali pasiūlyti kelis režimus. Pirmuoju galite įamžinti iki 6 kadrų per sekundę iškart pilnu 47.5 mln taškų formatu. Antruoju režimu 8.6 mln. taškų fomatu DX plote su vidutiniu 30 kadrų per sekundę trimis sekundėmis.

Pakelkite ir palieskite

Pakelkite ir palieskite

Pakeliamas ir liečiamas LCD ekranėlis padeda dar palengvinti fotografavimą, net laikant fotoaparatą žemai. Naudokite Touch AF (fokusavimas priliečiant), lietimui jautrų ekspozicijos išlaikymą ir naviguokite po meniu taip, tarsi telefonu. Pritraukite vaizdą fokusuojant ir naudokite Pinpoint AF fokusavimą, kad fokusuotumėte ten, kur norite

 

4K UHD filmavimo kokybė ir pilno kadro galia

Multimedijos tvirtovė

Multimedijos kūrėjams palaimingas kūrinys. Jau galėsite lengvai įrašinėti 16:9 4K (3840x2160) pilno kadro formatu naudojant visą plotį ir rezoliuciją dėl D850 back-side apšvietimo (BSI) CMOS sensoriumi. Išnaudokite visus didelio sensoriaus privalumus gražiam ir aiškiam vaizdui išgauti.

 

Dar lėčiau - svarbiausius ir dramatiškus momentus paverskite slow-motion vaizdu. Įrašykite 4x lėčiau (filmuokite 120p, atsukite vaizdą 30/25p) ar 5X lėčiau (filmuodami 120p, atsukant 24p) slow-motion režimu 1080p kokybe.
Greitai patvirtinkite fokusavimą  - patvirtinkite automatinį fokusavimą su Focus Peaking5 sistema, Pasirinkite aukštą, vidutinį ar žemą jautrumą ir raudoną, geltoną, mėlyną ar baltą pasirinkimą. 
Palieskite norėdami fokusuoti - kol filmuojate Live View vaizdą, tiesiog prilieskite ekraną, kur norite fokusuoti.

Pažangios vaizdo technologijos geresniems filmams 

Automatinis ISO susitvarko su prasto apšvietimo aplinkomis nuo ISO 64 iki Jūsų norimo jautrumo (iki pat Hi-2). Mėgaukites tolygiu išoriniu ir vidiniu įrašymu. Flat Picture Control sistema, tolygus kadro pašviesinimas elektroninis vaizdo stabilizavimas (Full HD formatu), integruotas stereo mikrofonas su 20 žingsnių jautrumu ir daug daug daugiau.

Time-lapse fotografavimas/filmavimas su kvapą atimančią kokybe

4K time-lapse naudojant fotoaparatą - kurkite ištisas 4K time-lapse sekas tiesiog fotoaparatu. Naudokite Silent Live View režimą išvengdami mechaninio ekspozicijos išlaikymo ir veidrodėlio judėjimo, taip išsaugodami tūkstančius ciklų ir dar pagerindami ir taip įspūdingą D850 fotoaparato baterijos veikimo laiką. 

8K time-lapse naudojant Interval Timer - nepakartojami 8K kokybės vaizdai iki 9999 pilno dydžio kadrų, taip pat naudojant Silent Live View režimą leis įamžinti didesnius nei 8k dydžio vaizdus su nepaprastu detalumu, o nenaudojant užrakto detalumas tik pagerės.

Kol kas labiausiai išbaigtas Nikon fotoaparatas su naujausios kartos privalumais

Apšvieskite viską- su WR-A10/R10 transceiver D850 gali kontroliuoti ir paleidti SB-5000 Speedlight blykstę iš kito kambario, iš už kampo ar lauke prie didelio saulės apšvietimo

Focus stacking technika dar lengviau - kurkite nuotraukas su išskirtiniu lauko gyliu naudodami Focus Shift režimą. Nustatykite fokusavimo žingsnius nuo 1-10 iki daugiau nei 300 nuotraukų, kurios talpinamos į atskirą katalogą ir jas jau galima apdirbti specialiomis programomis.

Prisitaikykite prie objektyvų - Live View AF Fine Tune sukurtas kad fotoaparatas greitai ir lengvai prisitaikytų prie naujai pritvirtinto objektyvo optimizuodamas ryškumą ir kitus parametrus, kad būtų išvengta ilgų bandymų ir reguliavimų prieš fotografavimus

Negatyvų skeneris - dėl naudojamo galinio apšvietimo D850 fotoaparatas gali būti juostelių skenavimo įreginius. Su nauju pasirenkamu ES-2 juostelių skaitmenizavimo adapteriu ant Micro-Nikkor objektyvo. Nuo šiol galėsite kopijuoti skaidres ar juostelės negatyvus ir prisiminti senus laikus ilgam.

  

Valdymas tamsoje - šis Nikon turi mygtukų apšvietimą, kuris leis jį lengvai valdyti tamsioje aplinkoje

  

Tvirtas magnio lydinio korpusas su anglies pluošto medžiagomis su apsaugomis nuo dulkių ir vandens lašų.

 

 Optimalus išlaikymas - 180K RGB Advanced Scene Recognition sistema atpažįsta aplinką ir parenka optimalų išlaikymą, kad kiekvienas kadres būtų maksimaliai ryškus ir aiškus. 

 

Kvadratinės (1:1) nuotraukos - naudojant vaizdo ieškiklio uždangą galite kurti ne tik kvadratines, tačiau ir FX, DX, 1:2 ar 5:4 nuotraukas 

Kontroliuokite nuotraukų išvaizdą su  Nikon's Picture Control sistema. Skirkite daugiau laiko aplinkkos ir subekto stebėjimui ir kūrybai ir mažiau laiko postprodukcijai. Su šia sistema D850 optimizuoja jau nufotografuoto kadro parametrus.

 

 Fenomenalus baterijos našumas

Fotografavimas visą dieną neturėtų reikalauti dažnų baterijos keitimų. Šis D850 fotoaparatas yra nepaprastai taupus ir gali įamžinti bent 1840 kadrus arba vieną 70min vaizdo klipą per vieną krovimą. Net esant ekstremalioms sąlygoms baterijos išlaikymas yra tiesiog pavydėtinas.

 

Specifications
Mikrofono jungtis:
Mikrofono jungtis yra fizinė jungtis, skirta prijungti mikrofoną prie įvairių garso įrangos, pvz., garso stiprintuvų, miksavimo pultų, kompiuterių arba garso įrašymo įrenginių.
Yra
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
4K UHD (3840 x 2160)
Compatible standarts:
External standarts like Wi-FI, Bluetooth, GPSant etc.
Wi-Fi, Snapbridge
Screen:
LCD atlenkiamas, lietimui jautrus
Memory card type:
Atminties kortelė (angl. "memory card") yra nedidelė, portabilioji atminties prietaiso dalis, kuri naudojama saugoti duomenis, tokius kaip nuotraukos, vaizdo įrašai.
SD / SDHC / SDXC / XQD
Warranty: 24 mėnesiai

Recommended items

Specifications
Mikrofono jungtis:
Mikrofono jungtis yra fizinė jungtis, skirta prijungti mikrofoną prie įvairių garso įrangos, pvz., garso stiprintuvų, miksavimo pultų, kompiuterių arba garso įrašymo įrenginių.
Yra
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
4K UHD (3840 x 2160)
Compatible standarts:
External standarts like Wi-FI, Bluetooth, GPSant etc.
Wi-Fi, Snapbridge
Screen:
LCD atlenkiamas, lietimui jautrus
Memory card type:
Atminties kortelė (angl. "memory card") yra nedidelė, portabilioji atminties prietaiso dalis, kuri naudojama saugoti duomenis, tokius kaip nuotraukos, vaizdo įrašai.
SD / SDHC / SDXC / XQD
Sensitivity (ISO):
Sensor sensitivity to light. Bigger ISO lets better capture fast moving objects or operating with camera in low light situations. But every situation needs it's own ISO, if it is too big, frame quality will be low,
Auto, 32 - 102400
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
45 mln.
Continuous drive:
Camera capability of shooting in burst mode. Number is measured in frames per second
9 k/s / 7 k/s
Image stabilisation:
Product capability stabilise image without extra accessories
Yra
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
Full frame
Shutter speed:
Time moment in which sensor is enlightened. It happens when mechanic camera shutter between lens and sensor is opened. Shutter speed depends of light, diafragm and sensor sensitivity. Measured in seconds,
1/8000 - 30 sec
Image processor:
Processor inside camera. This processor is responsible for end product procession and submition
EXPEED 5
Compatible battery:
EN-EL15a
Focus points:
Active sensitive points which are responsible for precise position setting. More focus points lets camer more quickly understand, what exactly you want to capture and helps for faster focus to object.
153, (iš jų 91 kyžminis ir 15 su F8 palaikymu)
[Failai]
Instrukcija lietuvių kalba: [parsisiųsti]
Other cusomers bought
Customers reviews
Komentatorius
Best product characteristics Un po' difficile, ma la qualità compensa i difetti
Product drawbacks -
Komentatorius
Best product characteristics Truputi sunkokas, bet kokybė atperka trūkumus
Product drawbacks -
Komentatorius
Best product characteristics Vienas geriausių fotoaparatų. Rekomenduoju!
Product drawbacks -
Komentatorius
Best product characteristics ka tik nusipirkau, trukumu nera. Geriausias Nikon pilnakadris.
Product drawbacks -
Komentatorius
Best product characteristics Mano darbo irankis Greitas ir tikslus AF Filmavimas - niam niam Fokusavimo taskai ir ju darbas - liux Filmavimo opcijos - ner ko prikibti
Product drawbacks Dideli failai - reikia galingo kompiuterio
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2023 All rights reserved. Fotoaparatas.lt