Krepšelis Prekių: 0
Viso: 0
Iki nemokamo pristatymo liko: 300
Eiti į krepšelį

NIKON D810 Body

(Prekės kodas: JAX-5740)
  • Sensoriaus dydis: Full frame
  • Ekranas: 3.2″ TFT-LCD (WRGB)
  • Efektyvūs vaizdo taškai: 37.1 mln
  • Ekrano taškų skaičius: 1,229,000
  • Jungtys: USB 3.0 / HDMI
Plačiau
KAINA:
2349.99 €
2799 €
Pranešti apie kainos pasikeitimus

Stebėk kainą

Pranešti apie kainos pasikeitimus
Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:
Pristatymas

Pristatymas

11-14 d.d.

(Likutis: 5+ vnt)
Pratęsta/Išplėsta garantija
Prekės draudimas
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
nemokėk už pristatymą

Atsiimk Fotoaparatas.lt parduotuvėje

Išsimokėtinai
Išsimokėtinai

nuo ? €/mėn

Pristatymas
Pristatymas

11-14 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Atsisiųsti

Prekės likutis
Liko tik

5+ vnt

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Geriausias variantas perkant viską kartu!
NIKON D810 Body
2349.99 €
+
Valymo pieštukas Lenspen SensorKlear II
10.99 €
=
2360.98
Į krepšelį
Aprašymas

Nikon D810 body veidrodinis fotoaparatas


Nikon D810  - Fotoaparatas pritaikytas kurti šedevrus. Šis universalus 36.3 megapikselio veidrodinis fotoaparatas tiks visais atvejais, nesvarbu, fotografuosite subtilios tekstūros ar greitai judančius objektus, sporto renginius. Iš naujo sukurtas FX formato jutiklis, itin platus ISO diapazonas ir vaizdo procesorius EXPEED 4 užtikrina tobulą ryškumą, sodrias spalvas ir efektyviai sumažina triukšmą, kad ir kokią jautrumo nuostatą pasirinktumėte.

Naudokite pažangiąją AF funkciją, fotografuokite serijomis net 7 fps greičiu arba kurkite „Full HD“ 1080/60p formato filmus ir džiaukitės gaunamų vaizdų tikslumu, kad ir ką fotografuotumėte. Pasitelkę Nikon Picture Control 2.0 galėsite vaizdus apdoroti ir išradingai patobulinti neperkeldami jų iš fotoaparato.

nikon d810 body

 

Svarbiausia Nikon D810 body fotoaparato išskirtinumai


EXPEED 4 vaizdo apdorojimo procesorius: Optimalus visų fotoaparato funkcijų veikimas. Vaizdai perteikiami daug tobuliau, o ISO yra tikslesnis, taip pat naudojamas didesnis kadrų skaičius filmuojant.

Nepertraukiamas fotografavimas iki 7 kadrų per sekundę greičiu: Neįtikėtinai lengvai fotografuokite greitai judančius objektus. Fotografuokite nepriekaištingus didžiausios skyros vaizdus iki 5 fps sparta. Fotografuokite 15,3 megapikselio vaizdus net 7 fps greičiu, nustatę DX apkirpimo režimą.

Platus ISO diapozonas: D810 yra pirmasis tokio plataus ISO diapazono skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas: pradinė ISO nuostata yra 64, todėl gaunami vaizdai bus ryškūs ir aiškūs. Fotografuokite nustatę iki ISO 12 800 arba išplėskite diapazoną nuo 32 iki 51 200 ISO (atitikmuo).

Išskirtinė filmavimo kokybė: Filmavimas „Full HD“ (1080p) formatu esant 50p/60p. Galimybė filmuojant rinktis bet kurią jautrumo šviesai reikšmę iš siūlomo plataus diapazono (pradedant ISO 64) ir valdyti užrakto greitį, diafragmą bei garsą.

36.3 MP FX formato vaizdo jutiklis: Visiškai naujas jutiklis be OLPF leidžia užfiksuoti itin detalius vaizdus. Spartus duomenų perdavimas kanalais, platus dinaminis diapazonas ir nepriekaištingas veikimas esant dideliam jautrumui.

 

Pažintinis video apie Nikon D810 body veidrodinį fotoaparatą:

 


Ryškiai fiksuojantis ir stabilus: D810 užrakto / veidrodinio skyriaus mechanizmas ir elektroninis priekinės diafragmos užraktas garantuoja maksimalų vaizdo ryškumą. Užrakto / veidrodžio mechanizmas sumažina vaizdo drebėjimą, todėl vaizdas per vaizdo ieškiklį yra stabilesnis, be to, užtikrinama minimali užtemdymo trukmė fotografuojant dideliu greičiu. Suaktyvinus užraktą su elektronine priekine diafragma efektyviai sumažinamas virpėjimas ekspozicijos metu, todėl nė kiek nesuliejamos net smulkiausios detalės.

Patobulinta Picture Control: ir fotografuojant, ir filmuojant galima visiškai valdyti ryškumą, kontrastą, šviesumą, atspalvius ir sodrumą. Pasirinkę vienodinimo nuostatą Flat, galėsite labai išradingai apdoroti jau užfiksuotus vaizdus: išryškinti detales ir išlaikyti subtiliausius pustonius ryškiose srityse arba šešėliuose. O jei norite tiksliai sureguliuoti kontrastą ir preciziškai atkurti smulkią tekstūrą, naudokite ryškinimo parametrą Clarity.

Reguliuojamų spalvų ekranas: nuo atspindėjimo apsaugančia danga padengtame 8,0 cm (3,2 col.) 1 229 tūkst. taškų RGBW LCD ekrane galima savo nuožiūra koreguoti fotografuojamų / filmuojamų vaizdų spalvų balansą ir ryškumą.

Padalyto rodinio priartinimas: naudodamiesi priartinto vaizdo tiesioginės peržiūros padalytame ekrane režimu galėsite kruopščiai patikrinti, ar vaizdas yra pakankamai vientisas ir ryškus. Ši funkcija leidžia palyginti du vaizdo taškus: kiekvienas taškas padidinamas ir rodomas padalytame ekrane. Šią funkciją, pasiekiamą fotoaparato mygtuku i, ypač patogu naudoti fotografuojant architektūros objektus arba įvairius gaminius.

Multi-CAM 3500FX 51 taško AF sistema: tiksliai nustatyta, kad nufotografuotumėte ypač didelės skyros vaizdus. Konfigūruojama renkantis 9, 21 arba 51 taško aprėptį ir net -2 EV jautrumą (kai ISO – 100, o temperatūra – 20 °C (68 °F)). Patobulintos fiksavimo, išsaugojimo pagal padėtį ir AF režimo apribojimo funkcijos. Penkiolika centre esančių skersinio tipo jutiklių yra suderinami su AF NIKKOR objektyvais, kurių atvirosios diafragmos greitis yra f/5,6 arba didesnis, o 11 centrinių fokusavimo taškų veikia esant atvirosios diafragmos reikšmei f/8.

Sričių grupės AF: patobulinta objekto aptikimo ir sekimo funkcija. Sričių grupės AF režimu nuolat stebimi penki skirtingi AF laukai, todėl net maži arba labai arti kontrastingo ar dėmesį traukiančio fono esantys objektai bus ryškūs ir gerai išsiskirs iš aplinkos. Komponuojant vaizdus penkių taškų AF sritį galima kilnoti po 51 taško masyvą.

Kelių sričių D filmo funkcija: filmuokite neatsižvelgdami į aplinkos sąlygas, nes D filmo funkcija siūlo transliuojamiems vaizdams prilygstančią kokybę keliais kadrų formatais. D810 įrašo „Full HD“ (1080p) filmus FX ir DX formatais 50p/60p kadrų greičiu, juose beveik nematyti triukšmo, muaro efekto ir neiškraipomos spalvos. Jame siūloma švarioji HDMI išvestis, be to, didelės skyros filmuotą medžiagą galima tuo pačiu metu įrašyti ir į fotoaparatą, ir į išorinį rašytuvą.

Filmavimo laisvė: visapusiškai valdykite įrašomą filmuotą medžiagą. Pradinė jautrumo nuostata yra ISO 64, o paskutinė – ISO 51 200 (atitikmuo) M režimu, tad pasirinkimo galimybės išties didelės, o paleidus automatinio ISO funkciją parenkami optimalūs ISO nustatymai. Nikon 3D triukšmo mažinimo technologija sumažina nepageidaujamą triukšmą, iškraipymus ir mirgėjimą, atsirandančius, kai filmuojama nustačius didelį jautrumą. Nustatę režimą Zebra, fotoaparato ekrane matysite, kuriose vietose per daug arba per mažai ryškumo.

Ypač tikslus garso valdymas: pažangi garso valdymo technologija leidžia įrašyti aukštesnės kokybės garsą bei suteikia ir kitų pranašumų. Stereomikrofono įvestis ir garso išvestis teikia galimybę atskirai tiksliai reguliuoti garso lygius tiek prieš įrašant, tiek įrašymo metu. Galima pasirinkti garso diapazoną (platų / balso) ir įrašant sumažinti vėjo keliamą triukšmą naudojant integruotą mikrofoną.

Greitas, patvarus, jautrus: D810 paleidžiamas per maždaug 0,12 sekundės, o užrakto atleidimo delsa tėra vos 52 ms. Kevlaro / anglies pluošto junginio užraktas yra patikrintas atliekant iki 200 000 atleidimo veiksmų, kai užrakto greitis yra 1/8 000–30 s, o blykstės sinchronizacija iki 1/250 sek.

Neribota nepertraukiamo fotografavimo trukmė: galimybė užfiksuoti begalę JPEG vaizdų ir sukurti puikią fotografijų seriją. Fotografuokite nepertraukiamo fotografavimo režimu, kai užrakto greitis yra 4 sekundės ar mažesnis. Galėsite įrašyti tiek daug aukštos kokybės JPEG vaizdų, kiek tilps jūsų laikmenų kortelėse ir kol neišseks akumuliatoriaus energija. Dėl išskirtinai trumpo laiko tarp ekspozicijų naudodamiesi trečiųjų šalių programine įranga galite sklandžiai sujungti žvaigždžių takų arba užpakalinių žibintų kadrus ir išgauti gražius efektus.

Visa skaitmeninė vaizdavimo sistema: išnaudokite visus modelyje D810 integruoto 36,3 megapikselio jutiklio pranašumus, iš plataus asortimento pasirinkę kurį nors NIKKOR objektyvą. NIKKOR objektyvai pasižymi išskirtinėmis didelę skyrą užtikrinančiomis savybėmis, todėl juos mielai renkasi daugybė fotografų, kad ir kokia būtų jų specializacija. Be to, D810 yra visiškai suderinamas su pažangiausia Nikon kūrybingo apšvietimo sistema, su juo galima naudoti įvairiausias universalias Speedlight blykstes: primontavus jas prie fotoaparato arba naudojant atskirai galima išradingai ir kūrybiškai fotografuoti.

Specifikacijos
Sensoriaus dydis:
Šviesai jautrių elementų plokštelės fiksuojančios vaizdą dydis
Full frame
Ekranas: 3.2″ TFT-LCD (WRGB)
Efektyvūs vaizdo taškai:
Šviesai jautrūs elementai fiksuojantys vaizdą. Nuo taškų skaičiaus priklauso atspausdinamo vaizdo dydis ir kokybė
37.1 mln
Ekrano taškų skaičius:
LDC ekranėlyje esančių taškų skaičius
1,229,000
Jungtys:
Pateikiamas sąrašas jungčių, kurios yra įrenginyje.
USB 3.0 / HDMI

Rekomenduojami priedai

LOMO fotoaparatai

Plačiau

A-297 N6

114.99 €
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu sandėlyje neturime

Specifikacijos
Sensoriaus dydis:
Šviesai jautrių elementų plokštelės fiksuojančios vaizdą dydis
Full frame
Ekranas: 3.2″ TFT-LCD (WRGB)
Efektyvūs vaizdo taškai:
Šviesai jautrūs elementai fiksuojantys vaizdą. Nuo taškų skaičiaus priklauso atspausdinamo vaizdo dydis ir kokybė
37.1 mln
Ekrano taškų skaičius:
LDC ekranėlyje esančių taškų skaičius
1,229,000
Jungtys:
Pateikiamas sąrašas jungčių, kurios yra įrenginyje.
USB 3.0 / HDMI
Filmavimo raiška:
Maksimali raiškia, kuria fotoaparatas arba kamera gali filmuoti
Full HD (1920 x 1080)
Baltos spalvos balansas: +
Vaizdo ieškiklis: +
Matmenys: 146 x 123 x 82 mm
Svoris:
Svoris yra nurodomas kilogramais (Kg) arba gramais (g). Pakuotės ir kitų joje esančių priedų svoris į šį skaičių neįeina.
980 g
Atminties kortelės tipas: SD/SDHC/SDXC, CompactFlash (UDMA compliant)
Maitinimo šaltinis:
Pateikiama informacija kokiu būdu įrenginys yra maitinamas. Lietuvos rinkai skirti įrenginiai dažniausiai maitinami nuo 220V arba nuo kompiuterio naudojant USB jungtį.
EN-EL15 įkraunama ličio baterija
Greitas fotografavimas:
Fotoaparato galimybė greitai fotografuoti kelis kadrus iš eilės. Skaičius matuojamas kadrais per sekundę.
5 kadrai per sekundę
Blykstė: Integruota i-TTL Speedlight blykstė
Jautrumas (ISO):
Fotoaparato jutiklio jautrumas šviesai. Kuo šis skaičius didesnis, tuo fotoaparatas lengviau įamžina greitai judančius objektus arba nuotraukas tamsoje. Tačiau kiekviena situacija turi tik jai reikalingą ISO skaičių, jei jis nustatomas per didelis, kadro kokybė prastėja.
Auto, 64 - 12800
Išlaikymas:
Išlaikymas- tai laiko momentas, kuriuo yra apšviečiamas vaizdo sensorius.Tai yra atliekama atidarant fotoaparato užraktą – mechaninę atitvavą tarp objektyvo ir vaizdo sensoriaus.Išlaikymas priklauso nuo apšvietimo, diafragmosi ir sensoriaus jautrumo. Jis matuojamas sekundėmis.
30 - 1/8000 sek.
Fokusavimo taškai:
Aktyvūs jautrūs taškai tikslios kadro pozicijos fokusavimui. Didesnis taškų skaičius leidžia fotoaparatui greičiau suprasti, ką tiksliai norite fotografuoti kadre ir greitai sufokusuoja į jį.
51
Priedai
Pirkėjų atsiliepimai
Naujas atsiliepimas
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Vardas
{errors.client_name.messages}
El. pašto adresas
{errors.client_email.messages}
Kaip vertinate prekę?
{errors.rating.messages}
Kokie prekės privalumai?
{errors.positive_text.messages}
Kokie prekės trūkumai?
{errors.negative_text.messages}
atvykite į mūsų parduotuvę irišbandykite gyvai
{newsletter}

© 2006-2016 Visos teisės saugomos. Fotoaparatas.lt