Basket Items; 0

NIKON D5600 + 18-55mm AF-P DX VR

(Item number: LRC-4888)
[Gamintojo kodas:] VBA500K001
  • Slowest camera shutter speed: 30 s
  • Mikrofono jungtis: Yra
  • Indoneziečių kalba: Yes
  • Sensor size: APS-C/H
  • Compatible standarts: Wi-Fi, NFC, Bluetooth
More
Price:
948.99 €
999.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ vnt)
Pratęsta/Išplėsta garantija
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+ vnt

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

Atskleiskite savo kūrybiškumą naudodami nuolatinį ryšį palaikantį veidrodinį fotoaparatą Nikon D5600 su 18-55 VR AF-S DX objektyvu

Netikėta grožio akimirka. Idealiai užfiksuotas surežisuotas laiko intervalo filmas. Kad ir ką darytumėte - fotografuotumėte šešėlių žaismą saulėkaitoje ar filmuotumėte įdomiu apžvalgos kampu, mažai kas prilygsta virpuliui, kurį pajuntate kurdami vaizdus, kuriuos įvertina kiti.

Fotoaparate D5600 įdiegta efektyvi Nikon vaizdo technologija, todėl su juo galima kurti užburiančius vaizdus.  Tai fotoaparatas, padedantis įgyvendinti idėjas. Kadangi galite naudoti įvairius laiko patikrintus NIKKOR objektyvus, jums niekad nepritrūks kūrybinių idėjų. Be to, Nikon SnapBridge technologija suteikia galimybę nufotografuotus kadrus sinchronizuoti su išmaniuoju įrenginiu arba kada panorėjus paprastai perkelti filmus.

SUŽADINKITE VAIZDUOTĘ: NIKON DSLR VAIZDO KOKYBĖ

Jei esate fotografas, matantis tai, ko nepastebi kiti, svarbiausias dalykas yra vaizdo kokybė. Fotoaparato D5600 didelis 24,2 megapikselio DX formato vaizdo jutiklis ryškiai užfiksuoja smulkią tekstūrą ir perteikia vaizdus išlaikydamas itin aiškias detales. Jūsų draugai bei sekėjai aiškiai kiekviename kadre matys, ką norėjote užfiksuoti. Jo ISO diapazonas - 100-25 600, o išplėstinis ISO jautrumas naudojant Night Landscape (naktinio kraštovaizdžio) režimą - 6 400, todėl lengva užfiksuoti prastai apšviestų objektų vaizdus ir dirbti sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. Vaizdo apdorojimo sistema EXPEED 4 puikiai mažina triukšmą net ir nustačius didelį ISO jautrumą. Be to, kadangi galite naudoti labai įvairius keičiamus NIKKOR objektyvus, paprasta fiksuoti vaizdus, kuriuose fonas nuostabiai sulietas, o kontrastai ryškių atspalvių.

TIESIOG NEGALIMA NEBENDRINTI: LIKITE PRISIJUNGĘ NAUDODAMI SNAPBRIDGE TECHNOLOGIJĄ

Prisijunkite ir sužadinkite kitų susidomėjimą tuojau pat bendrindami DSLR kokybės vaizdus. Nikon novatoriška SnapBridge programa naudoja „Bluetooth® low energy" mažų energijos sąnaudų technologiją¹, todėl D5600 gali palaikyti nuolatinį ryšį su suderinamu išmaniuoju įrenginiu. Paprasta prijungti fotoaparatą prie išmaniojo įrenginio. Kai fotoaparatas prijungtas, fotografuojant fotoaparatas gali sinchronizuoti nuotraukas su jūsų įrenginiais, t. y. kaskart fotografuojant nereikia prijungti iš naujo. Kiekvienas nufotografuotas kadras iš karto rodomas jūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir jį galima bendrinti tuojau pat. Be to, galite kada panorėję rankiniu būdu perkelti filmus. SnapBridge ryšio technologija netgi suteikia galimybę fotografuoti nuotoliniu būdu naudojant išmanųjį įrenginį. Kad ir kokiais tikslais naudotumėte SnapBridge, nebesijaudinkite, kad išeikvosite fotoaparato akumuliatoriaus energiją - toliau naudokitės išmaniuoju įrenginiu be jokių pertrūkių. Jūsų pasirinkta perspektyva yra ypatinga: SnapBridge suteikia galimybę akimirksniu pasidalyti padarytomis nuotraukomis.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SNAPBRIDGE

NIKON DSLR: KAI FOTOGRAFUOTI NEPAPRASTAI MALONU

Dėl išskirtinio kompaktiško D5600 fotoaparato nepriekaištingo ergonomiškumo paprasta pasinerti į fotografavimo malonumus. Kurkite dėmesį traukiančias kompozicijas pasinaudodami aukštos kokybės optiniu vaizdo ieškikliu, kuris užtikrina itin aiškų per objektyvą matomą vaizdą - kai norite fokusuoti objektą, jei fotografuodami naudojate vaizdo ieškiklį, blokuojami saulės šviesa ir kiti trukdžiai. Be to, galite stabiliau laikyti fotoaparatą, kai naudojate telefotografijos objektyvą. Kadangi komandų ratukas ir kryptinis valdiklis patogiai išdėstyti, paprasta fotografuojant keisti nustatymus. Be to, netgi galite naudoti jutiklinio Fn suaktyvinimo funkciją, kad sureguliuotumėte nustatymus dideliame jutikliniame ekrane, neatitraukdami žvilgsnio nuo vaizdo ieškiklio. Kadangi fotoaparato korpusas sveria tik 415 g (apytiksliai)², o jo paviršius vientisas ir sutvirtintas anglies pluoštu, jis toks lengvas bei tvirtas, kad galima jį pasiimti bet kur. Nuo naujausių kelionių nuotykių iki judrių miesto gatvių - kai jūsų pirštai susilies su gilia šio fotoaparato įranta ir pradėsite fotografuoti, nebenorėsite jo paleisti.

UŽFIKSUOKITE STEBIMUS VAIZDUS TOKIUS, KOKIUS MATOTE: ATLENKIAMASIS SUKAMASIS JUTIKLINIS EKRANAS

Dabar galite fotografuoti naudodami tokį DSRL fotoaparatą, kuris mato pasaulį taip kaip jūs - net kai stebite jį iš visiškai kito kampo. Tiesiog paverskite, pakreipkite ar pasukite didelį 8,1 cm (3,2 col.) atlenkiamąjį sukamąjį jutiklinį ekraną ir komponuokite idealius kadrus: vaizdas bus aiškus, nepaisant to, ar fotoaparatas yra aukštai, žemai ar toliau nuo jūsų kūno. Palieskite jutiklinį ekraną ir fokusuokite bei fotografuokite - visai kaip išmaniuoju telefonu. Be to, kai fotografuojate naudodami vaizdo ieškiklį arba atkuriate vaizdus, galite naudoti jutiklinius valdiklius. Kai fotografuojant naudojamas vaizdo ieškiklis, jutiklinio Fn suaktyvinimo funkcija yra intuityvus komandų ratuko arba kryptinio valdiklio pakaitas: dabar naudodami didelį jutiklinį ekraną galite pasirinkti fokusavimo tašką arba reguliuoti kitus svarbius nustatymus, pvz., diafragmą, automatinį jautrumą ar kita. Naudojant iš profesionalams skirtų Nikon D5 ir D500 fotoaparatų perimtą kadrų slinkties juostą galima greitai slinkti per vaizdus pasirinkus atkūrimo režimą. Be to, galite išskėsti pirštus, kad priartintumėte ir greitai apkarpytumėte kadrą.

UŽFIKSUOKITE VISKĄ: GREITIS BEI TIKSLUMAS, KURIO REIKIA KIEKVIENAI IDĖJAI UŽFIKSUOTI

Jei pastebite viską, norite fotoaparato, kuris nepraleidžia nė vienos akimirkos. Nesvarbu, ar esate veiksmo įkarštyje, ar fotografuojate iš toli, preciziškai tiksli fotoaparato D5600 AF sistema užfiksuos fotografuojamą objektą ir jį sufokusuos. AF sistemos 39 fokusavimo taškai aprėpia plačią kadro sritį, o devyni centrinėje srityje esantys itin tikslūs kryžminiai jutikliai užtikrina didesnį tikslumą. Kai fotografuojate pasirinkę režimą Live View (tiesioginė peržiūra), fotoaparato kontrastą nustatančio AF funkcija padeda nenukrypti nuo objekto. Ir kai galiausiai pavyksta užfiksuoti tą idealų kadrą, kuriam panaudoti visi pranašumai, šiuo fotoaparatu galima fotografuoti dideliu penkių kadrų per sekundę greičiu, siekiant sėkmingai ir itin tiksliai užfiksuoti geriausią akimirką.

FILMAI, KURIUOS NE GĖDA BENDRINTI: D FILMAS IR LAIKO INTERVALO FILMAS

Įrašykite sklandžių ypač ryškių „Full HD" formato vaizdo įrašų, kuriuos ne gėda bendrinti. D filmo įrašymo funkcija suteikia galimybę įrašyti filmus 50 / 60p siekiančiu kadrų greičiu. Tiesioginės peržiūros režimu nepertraukiamai veikiantis automatinis fokusavimas (AF su nuolatiniu servovaldymu režimas) užtikrina objekto ryškumą, kad ir kaip greitai jis judėtų. Be to, jei fotografuodami naudosite AF-P NIKKOR komplekto objektyvą, filmuotoje medžiagoje beveik nebus triukšmo, nes objektyve įmontuotas žingsninis variklis. Naudojant laiko intervalo filmo funkciją, perimtą iš pažangių Nikon DSLR fotoaparatų, lėtai slenkančių debesų ar sausakimšų gatvių vaizdai paverčiamo įspūdingomis sparčiai kintančių kadrų serijomis. Naudojant D5600 sukurtus filmus taip pat lengva bendrinti pasitelkus fotoaparate įdiegtą SnapBridge ryšio technologiją.

MENIŠKUMAS: FOTOAPARATO KŪRYBINIAI ĮRANKIAI

Užtikrinkite, kad jūsų nuotraukos bei filmai būtų labiau paveikūs, pasitelkdami įvairius fotoaparate integruotus kūrybinius įrankius. Lengvai pasiekite, kad kiekvienu kadru būtų perteikiama daugiau, pasitelkdami įvairius specialiuosius efektus: pasirinktą efektą galite peržiūrėti nustatę tiesioginės peržiūros režimą. Be to, galite reguliuoti jo intensyvumą prieš pradėdami fotografuoti. Jei norite turėti dar daugiau galimybių kontroliuoti savo kuriamų vaizdų išvaizdą bei daromą įspūdį, fotografuodami naudokite Picture Control parinktis, kad galėtumėte koreguoti įvairius nustatymus, pvz., kontrastą ir sodrumą. Pasirinkus nustatymą Flat Picture Control lengviau tobulinti filmus apdorojant jau užfiksuotus vaizdus. Galite net sukurti ir išsaugoti pasirinktinį Picture Control nustatymą, kad turėtumėte tik jums būdingą savybę. Įvairūs retušavimo meniu esantys efektai suteikia galimybę pačiame fotoaparate greitai paryškinti įspūdį arba pakeisti nuotraukų daromą poveikį. Be to, fotoaparate įdiegta SnapBridge ryšio technologija suteikia galimybę toliau kūrybiškai tvarkyti nuotraukas išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje naudojant mėgstamiausias programėles.

Specifications
Slowest camera shutter speed: 30 s
Mikrofono jungtis: Yra
Indoneziečių kalba: Yes
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
APS-C/H
Compatible standarts: Wi-Fi, NFC, Bluetooth
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Slowest camera shutter speed: 30 s
Mikrofono jungtis: Yra
Indoneziečių kalba: Yes
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
APS-C/H
Compatible standarts: Wi-Fi, NFC, Bluetooth
Screen: 3.2' atlenkiamas, lietimui jautrus
Sensitivity (ISO):
Sensor sensitivity to light. Bigger ISO lets better capture fast moving objects or operating with camera in low light situations. But every situation needs it's own ISO, if it is too big, frame quality will be low,
Auto, 100 - 25600
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
24 mln.
Continuous drive:
Camera capability of shooting in burst mode. Number is measured in frames per second
5 k/s
Image stabilisation: Nėra / Yra
Shutter speed:
Time moment in which sensor is enlightened. It happens when mechanic camera shutter between lens and sensor is opened. Shutter speed depends of light, diafragm and sensor sensitivity. Measured in seconds,
1/4000 - 30s
Image processor:
Processor inside camera. This processor is responsible for end product procession and submition
Expeed 4
Compatible battery: EN-EL14a
Focus points:
Active sensitive points which are responsible for precise position setting. More focus points lets camer more quickly understand, what exactly you want to capture and helps for faster focus to object.
39
Gross weight: 1.20 kg
Camera: DSLR set
Body: Yes
Screen resolution: 6.000 x 4.000
Video output: No
Bluetooth: / / / / / Yra
Memory card type: SD/SDHC/SDXC
Lens mount: Nikon F
Vietos rodymas: Yes
Automatic mode: Yes
Shutter speed (sec.): 30 - 1/4.000
Type: LCD
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
Full HD (1920 x 1080)
Arabic language: Yes
German language: Yes
Color: Juoda
Megapixel: 24.2 MP
Objektyvas: 1
Sensor: CMOS
Microphone connector: No
NFC function: Yes
CF card support: No
Focusing distance (equivalent 35mm ): 27 - 82,5
Centro matavimas: Yes
Automatinis laikas: Yes
Blykstė (Išlaikymui): Yes
Touch screen: Taip
Full HD Video Recording(1080p): 60fps
Bulgarų kalba: Yes
Width (mm): 124
Maximum image resolution: 6000 x 4000 pixels
Sensor (mm): 23,5 x 15,6
WiFi: Yra
Microdrive support: No
Focal Length (mm):
Focal length is distance from optical center of the lens to the matrix.Measured in millimeters.
18 - 55
Atstumo atvaizdavimas: Yes
Changing diaphragm: Yes
Screen diagonal (cm): 8,1
HD Video Recording (720p): 60fps
Chinese language: Yes
Height (mm): 97
Total megapixels: 24.78 MP
HDMI connector: Yes
SD card support: SD / SDHC / SDXC
Luminous Intensity: 3,5 - 5,6
3D Colour Matrix Metering: Yes
Manual Exposure Control: Yes
Screen diagonal (Coliais): 3,2
Danish language: Yes
Depth (mm): 70
Image sensor size (W x H): 23.5 x 15.6 mm
Resolution (Megapixels): 24,2
Direct printing: Yes
MMC card support: No
Focusing: Autofocus
Long-term exposure management: Yes
Articulated display: Yes
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
465
Display schwenkbar / neigbar: Yes
Focal length range (f-f): 18 - 55 mm
Self-cleaning sensor: Yes
XD card support: No
Tiesioginis vaizdas: Yes
English language: Yes
Filter size: 5.5 cm
XQD card support: No
Viewfinder: Optical
Finnish language: Yes
Closest focusing distance: 0.25 m
USB support:
USB jungtis suteikia galimybę prie įrenginio prijungti USB atmintinę arba kitą duomenų kaupiklį.
/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Nėra / USB 2.0
Flash: Built-In Flash, Hot Shoe Connector for External Flash
French language: Yes
Fastest camera shutter speed: 1/4000 s
GPS reciever: Yes
Graikų kalba: Yes
Maximum aperture number: 38
Lens structure (elements/groups): 12/9
Number of aspheric elements: 2
Number of diaphragm blades: 7
Lens mount interface: Nikon F
Focus adjustment: Auto/Manual
Auto focusing (AF) modes: Continuous Auto Focus, Contrast Detection Auto Focus, Servo Auto Focus
Auto Focus (AF) points: 39
ISO sensitivity: 100, 25600, Auto
Light exposure modes: Aperture priority AE, Auto, Manual
Light exposure control: Program AE
Light exposure correction: ± 5EV (1/2EV; 1/3EV step)
Light metering: Centre-weighted, Matrix, Spot
Auto Exposure (AE) lock: Yes
ISO sensitivity (min): 100
ISO sensitivity (max): 25600
Camera shutter type: Electronic
Flash modes: Fill-in, Red-eye reduction, Slow synchronization
Flash exposure compensation: Yes
Flash exposure correction: -3EV - +1EV (1/2; 1/3 EV step)
Video recording: Yes
HD type: Full HD
Net weight: 1.00 kg
Resolution at capture speed: 1280x720@50fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@24fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@50fps, 1920x1080@60fps
Video formats supported: H.264, MOV, MPEG4
Built-in microphone: Yes
Audio system: Stereo
Audio formats supported: LPCM
Compatible memory cards: SD, SDHC, SDXC
Memory slots: 1
Display: LCD
Vari-angle LCD display: Yes
Touchscreen: Yes
Viewfinder type: Optical
Flash guide number: 12 m
PictBridge: Yes
Flash sync-speed: 1/200 s
USB version: 2.0
Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels
HDMI: Yes
Video resolutions: 1280 x 720, 1920 x 1080 pixels
HDMI connector type: Mini
Motion JPEG frame rate: 60 fps
Bluetooth:
Bluetooth, tai ryšio standartas, leidžiantis, keliems įrenginiams tarpusavyje keistis informacija. Priklausomai nuo skirtingų versijų ir aplinkos veiksnių, įrenginiai gali būti sujungti iki 100 metrų atstumu.
Yes
Display diagonal: 8.13 cm
Bluetooth version: 4.1
Display diagonal (metric): 8.1 cm
Wi-Fi: Yes
Display resolution (numeric): 1036800 pixels
Wi-Fi standards: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g
Field of view: 100 %
Near Field Communication (NFC): Yes
Magnification: 0.82 x
White balance: Auto, Cloudy, Flash, Fluorescent, Incandescent, Manual, Shade
Self-timer: Yes
Scene modes: Beach, Children, Close-up (macro), Landscape, Night, Night portrait, Party (indoor), Pet, Portrait, Snow, Sports, Sunset
Operating temperature (T-T): 32 - 104 °F
Shooting modes: Aperture priority, Auto, Shutter priority
Operating relative humidity (H-H): 0 - 85 %
Photo effects: Black&White, Neutral, Vivid
Width: 124 mm
Tripod mountable: Yes
Depth: 70 mm
Languages support: Multi
Height: 97 mm
Camera file system: DCF 2.0, Exif 2.3
Weight: 415 g
Dioptre correction: Yes
Weight (including battery): 465 g
Diopter adjustment (D-D): -1.7 - 0.5
Lens diameter: 6.45 cm
Power source type: Battery
Lens length: 6.25 cm
Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion)
Lens weight: 205 g
Battery type: EN-EL14a
Frame rate: 5 fps
Number of batteries supported: 1
Warranty: 24 month(s)
Colour of product: Black
AC adapter included: Yes
Battery charger included: Yes
Hand strap: Yes
Producer product name: D5600 + AF-P DX 18-55mm VR
Focus: TTL
Full HD: Yes
Italian language: Yes
Japonų kalba: Yes
Korėjiečių kalba: Yes
Dutch language: Yes
Norvegų kalba: Yes
Perslų kalba: Yes
Lenkų kalba: Yes
Portugalų kalba: Yes
Rumunų kalba: Yes
Rusų kalba: Yes
Švedų kalba: Yes
Serbų kalba: Yes
Ispanų kalba: Yes
Čekų kalba: Yes
Turkų kalba: Yes
Ukrainiečių kalba: Yes
Vengrų kalba: Yes
Vietnamiečių: Yes
Camera type: SLR Camera Kit
Sensor type: CMOS
Still image resolution(s): 6000 x 4000, 4496 x 3000, 2992 x 2000
Sensor format: DX
Image formats supported: JPG, NEF, RAW
Minimum aperture number: 3.5
[Failai]
Instrukcija lietuvių kalba: [parsisiųsti]
Other cusomers bought
Customers reviews
Komentatorius
Best product characteristics La qualità è buona, le riprese sono una favola. Solo in futuro avrai bisogno di un altro obiettivo.
Product drawbacks -
Komentatorius
Best product characteristics nors turiu tik 3 dienas, bet kol kas viskuo patenkinta. Kokybė gera, filmavimas išvis pasaka. Tik ateity reikės kito objektyvo.
Product drawbacks dar neradau.
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2022 All rights reserved. Fotoaparatas.lt