Basket Items; 0

Nikon D5500 + 18-55mm AF-P DX VR II

(Item number: XFI-9832)
[Gamintojo kodas:] VBA440K001
  • Sensor size: APS-C/H
  • Mikrofono jungtis: Yra
  • Focusing: Automatinis / Rankinis
  • White balance: 12
  • Image formats: JPEG, RAW
More
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

2-3 business days

(Left: 0 vnt)
[Atsiprašome, šiuo metu prekės įsigijimas negalimas.]
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Pristatymas
Delivery

2-3 business days

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

[Teirautis]

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

Nikon D5500 fotoaparatas su 18-55mm VR objektyvu

 Kartais įkvėpimas aplanko kai turime kūrybai tinkamą įrankį. D5500 yra įkvėpimui sukurtas veidrodinis fotoaparatas. Nuo to momento, kai palenkiate LCD ekranėlį ir įamžinate itin ryškų 24.2 milijonų taškų kadrą, įkvėpimas tik prasideda. Vienu pasukimu D5500 fotoapratas tampa Full HD vaizdo kamera. Įrašykite 1080 vaizdą 60 k/s greičiu sukurdami puikų vaizdą ir palikdami galimybę lėto fimavimo (slow motion) efektams. Taip pat išlaisvinkite save fotografuodami žvaigždes, intervalines sekas ar aukšto dinaminio diapazono (HDR) nuotraukas. Filtrai ir efektai fotoaparate leis retušuoti ir patobulinti nuotraukas tiesiog fotoaparate. O integruotas Wi-Fi leis iš karto dalintis savo kūriniu.

Išryškinkite savo kūrybines vizijas

Puikiems kadrams sukurti reikia fotoaparato puikiu jutikliu ir procesoriumi, puikiu objektyvu ir puikia vizija. Šis fotoaparatas gali pasiūlyti pirmus tris dalykus. Jo aukštos raiškos jutiklis neturi optinio low-pass filtro, leisdamas įamžinti puikiu detalumu, kurį sukuria Nikkor objektyvai. Didinkite ir apkarpykite savo kardus neprarasdami detalumo ir ryškumo. Expeed 4 procesorius  susitvarko su visais fotografo įgeidžiais - kuria ryškų vaizdą netgi prie maksimalaus 25600 ISO, 1080/60p  vaizdo įrašus ir itin gerą HDR.

Pakelkite, pasukite, prilieskite

3.2' ekranėlis gali atsilenkti, sukiotis ir leisti savo šeimininkui matyti pasaulį nauju kampu. Tai dar ne viskas, ekranėlis yra lietimui jautrus, taigi galite fokusuoti vaizdą tiesiog pirštu. Naujasis funkcinis (Fn) mygtukas leis lengvai pasiekti daugiau nustatymų ir vienu pirštu susireguliuoti ISO, išlaikymą, automatinio fokusavimo režimą ir daug daugiau. O peržiūrėdami nuotraukas lengvai jas pritraukite. Visai kaip išmaniajame telefone.

Dalinkitės iškart

Fotoaparatas greitai perkels jūsų kūrinius į suderinamą įrenginį lengvam dalinimuisi tolimesnėse platformose, kur bebūtumete naudodamiesi Wireless Mobile Utility perkelkite duomenis bet kada, net ir neturėdami Wi-Fi stotelės. Taip pat telefonu ar planšete galite valdyti fotoaparatą ir jo nustatymus.

 

Kurkite lengvai

Senas posakis, kad geriausias fotoaparatas yra tas, kuris šiuo metu yra su jumis. Šis Nikon D5500 yra sukurtas visada būti šalia, jis lengvas, pakankamai kompaktiškas nešiotis su savimi kasdien. Taip pat jis yra tvirtas ir patikimas - pagamintas monokoko struktūros pagrindu ir sutvirtintas ilgaamžiu termoplastiku. pats korpusas yra ergonomiškas ir "limpa" prie rankos, todėl, norėsite jį ilgai turėti rankoje.

Sustabdykite akimirką

D5500 gali fotografuoti bet ką - šypsenas, ašaras, dideles žaidynes ar apsikabinimus. 39 taškų fokusavimo sistema su 9 itin tiksliais kryžminiais jutikliais padės greičiau fokusuoti, o 5 kadrų per sekundę greiis ir pagauti norimą akimirką fotoaparate.

Mėgaukitės vaizdu

Kuomet greitai fotografuojate, ypač lauke, jums reikia aiškiai matyti kadrą. Čia jums prireks aukštos kokybės optinio vaizdo ieškiklio, tiesiog žiūrėkite pro jį, įamžinkite savo kadrą, atitraukite akį nuo ieškiklio ir ekranėlis jį parodys automatiškai.

 

Panaudokite fantaziją

Fotografuokite serijomis, paverskite vaizdą miniatiūriniu, išryškinkite spalvą su juodai baltos nuotraukos režimu ir daug daugiau. kombinuokite skirtingų išlaikymų nuotraukas į įspūdingus HDR kadrus, paryškinkite tamsesnes kadro vietas su Nikon inovatyvia D-lightning technologija, kuri gali būti tiek naudojama tiek nejudančiam, tiek judančiam objektui. Nuotraukas galite retušuoti tiesiog fotoaparate - pašvelninkite odos atspalvius, pašviesinkite objektą, pašvelninkite foną, apkirpkite ir dar daugiau.

Leiskite fotoaparatui dirbti už jus

D5500 yra itin protingas fotoaparatas, kuris leis lengvai fotografuoti puikius vaizdus ir vaizdo įrašus. Nikon Scene Recognition atpažinimo sistema naudoja fotoaparato RGB jutiklį ir vaizdo jutiklį švietumo ir spalvų analizei. Tada palygina kadrus su kitais kadrais ir parenka optimalius nustatymus - baltos spalvos balandą, fokusavimo sekimą, blykstės ryškumą ir daug daugiau

 

Specifications
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
APS-C/H
Mikrofono jungtis:
Mikrofono jungtis yra fizinė jungtis, skirta prijungti mikrofoną prie įvairių garso įrangos, pvz., garso stiprintuvų, miksavimo pultų, kompiuterių arba garso įrašymo įrenginių.
Yra
Focusing: Automatinis / Rankinis
White balance: 12
Image formats: JPEG, RAW
Warranty: 24 mėnesiai

Recommended items

Specifications
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
APS-C/H
Mikrofono jungtis:
Mikrofono jungtis yra fizinė jungtis, skirta prijungti mikrofoną prie įvairių garso įrangos, pvz., garso stiprintuvų, miksavimo pultų, kompiuterių arba garso įrašymo įrenginių.
Yra
Focusing: Automatinis / Rankinis
White balance: 12
Image formats: JPEG, RAW
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
Full HD (1920 x 1080)
Viewfinder: Optinis
Exposure correction: ±5 EV (1/3 EV, 1/2 EV žingsniu)
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
24 mln.
Sensor size:
Surface of light-sensitive elements which are responsible for view.
APS-C (23.5 x 15.6 mm) tipas CMOS
Screen:
3,2" vartomas TFT LCD
Screen pixels:
Pixels in LCD screen
1 037000
Sensitivity (ISO):
Sensor sensitivity to light. Bigger ISO lets better capture fast moving objects or operating with camera in low light situations. But every situation needs it's own ISO, if it is too big, frame quality will be low,
Auto, 100 - 25600
Shutter speed:
Išlaikymas- tai laiko momentas, kuriuo yra apšviečiamas vaizdo sensorius.Tai yra atliekama atidarant fotoaparato užraktą – mechaninę atitvavą tarp objektyvo ir vaizdo sensoriaus.Išlaikymas priklauso nuo apšvietimo, diafragmosi ir sensoriaus jautrumo. Jis matuojamas sekundėmis.
1/4000 30sek.
Continuous drive:
Camera capability of shooting in burst mode. Number is measured in frames per second
5 (kps)
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
420 (g)
Color: Juoda, raudona
Measurements: 124 x 97 x 70 mm
Connections:
List of connections inside item
mini HDMI, USB 2.0 (Hi-Speed)
Flash: +
Memory card type:
Atminties kortelė (angl. "memory card") yra nedidelė, portabilioji atminties prietaiso dalis, kuri naudojama saugoti duomenis, tokius kaip nuotraukos, vaizdo įrašai.
SD/SDHC/SDXC
Power source:
Item's source of energy for stable working.
Ličio jonų elementas EN-EL14
Objektyvas: 18-55VR II kit
Objektyvo diafragma: f3.5-5.6
Focus points:
Active sensitive points which are responsible for precise position setting. More focus points lets camer more quickly understand, what exactly you want to capture and helps for faster focus to object.
39
Lens mount type: Nikon F mount
[Failai]
Instrukcija lietuvių kalba: [parsisiųsti]
Extras
Other cusomers bought
Customers reviews
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2023 All rights reserved. Fotoaparatas.lt