Basket Items; 0

Nikon D500 body

(Item number: FBP-8539)
[Gamintojo kodas:] VBA480AE
  • Mikrofono jungtis: Yra
  • Sensor size: APS-C/H
  • Shutter speed: Nuo 1/8 000 iki 30 sek.
  • Sensitivity (ISO): ISO 100 - 51200, Auto
  • Effective pixels: 21 mln.
More
Price:
1799.99 €
1899.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ vnt)
Pratęsta/Išplėsta garantija
Prekės draudimas
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+ vnt

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D500 body, greitas ir galingas

Būdamas tarsi mažesnysis D5 brolis, Nikon FX formato lyderis D500 suteikia išskirtinę galią ir tikslumą. Nikon naujos kartos 153 taškų AF sistema užtikrina išskirtinai platų diapazoną. Nauji vaizdo ir matavimo jutikliai užtikrina fenomenaliai tikslų objektų atpažinimą ir detalumą. Galite fotografuoti iki 10 fps sparta, o didelio efektyvumo buferis suteikia galimybę per vieną fotografavimo dideliu greičiu seriją užfiksuoti iki 200 NEF (RAW) formato vaizdų. Kartu tai reiškia, kad išlaikydami didžiausią vaizdo kokybę galite fotografuoti net 20 sekundžių. O filmų kūrėjams, kurie siekia aukščiausios kokybės, D filmo funkcija suteikia galimybę fotoaparatu įrašyti didelės raiškos iki 29 minučių ir 59 sekundžių trukmės 4K/UHD filmus.

IŠSKIRTINIS AF VEIKIMAS: YPATINGAS TIKSLUMAS

Su įtaisyta tokia pačia AF sistema kaip D5, Nikon FX formato lyderis D500 suteikia galimybę absoliučiai tiksliai sufokusuoti, net ir beveik tamsoje. Esant net 153 fokusavimo taškams ir 99 kryžminiams jutikliams, ši fenomenali AF sistema suteikia neprilygstamą aprėptį - apima beveik visą vaizdo ieškiklio kadro plotį. AF jautrumas iki -4 EV centriniame taške ir -3 EV (ISO 100, 20 °C / 68 °F) visuose kituose taškuose suteikia puikų efektyvumą esant silpnam apšvietimui. Naujas tikslumo lygmuo sekant dideliu greičiu judančius mažus objektus, lengvai aptinkami net kadro krašte esantys objektai. Sistema konfigūruojama renkantis 153, 72 arba 25 taškų aprėptį nepertraukiamo AF režimu. Visi 153 fokusavimo taškai yra suderinami su AF NIKKOR objektyvais, kurių atidaryta diafragma yra f/5,6 arba spartesnė, o 15 centrinių fokusavimo taškų suaktyvinami, kai efektyvi diafragma yra f/8.

EIKIME TOLIAU: VAIZDO APIBRĖŽIMO GREITIS

Ypatingas D500 efektyvumas suteikia galimybę užfiksuoti lemiamus momentus. Galite fotografuoti iki 10 fps sparta naudodami AE/AF sekimą arba veidrodžio pakėlimą. AF stebėjimas ir vaizdo ieškiklio matomumas gerokai patobulinti, kai fotografuojami sporto renginiai ar bet kurios kitos scenos, kuriose objektų judėjimo kryptis gali staiga pasikeisti. Dėl naujo AF ASIC įrenginio AF visada priskiriama maksimali skaičiuojamoji galia. Sparčiau veikiantys nuoseklaus užrakto naudojimo ir veidrodžio mechanizmai gerokai sumažina vaizdo ieškiklio užtemimą fotografuojant serijas dideliu greičiu. Fotoaparato didelio efektyvumo buferis suteikia galimybę vienos fotografavimo serijos metu užfiksuoti iki 200 NEF (RAW) arba didelių JPEG formato vaizdų. Du kortelių lizdai (vienas XQD kortelėms, kitas SD UHS II kortelėms) lengvai susidoroja su neįtikėtinu fotoaparato fotografavimo greičiu ir užtikrina, kad buferis būtų išvalytas prieš pradedant kitą seriją. USB 3.0 prievadas suteikia galimybę didele sparta perkelti didžiulius duomenų kiekius, o fotoaparate integruota „SnapBridge" galimybė leidžia perkelti vaizdus belaidžiu būdu. Ieškantiems dar spartesnio perkėlimo sprendimo aktualu, kad D500 taip pat yra suderinamas su pasirenkamu WT-7A, kuris suteikia galimybę perkelti failus į FTP serverį arba kompiuterį iki 866,7 Mb/s sparta.

PAGAUKITE KADRĄ: GALINGI MATAVIMO IR VAIZDO JUTIKLIAI

Nesvarbu, ar fotografuojate bėgantį gepardą, ar ekstremalių varžybų akimirką, D500 savo darbą atliks. Ir gausite ne vien tik paprastą vaizdą. 20,9 MP DX formato CMOS vaizdo jutiklis ir 180 tūkst. pikselių RGB matavimo jutiklis užtikrina fenomenaliai tikslų objektų atpažinimą ir didelį vaizdo detalumą su sodriais tonų atspalviais. Be to, D500 išsiskiria labai jautriu 8,0 cm (3,2 col.), 2 359 tūkst. taškų pakreipiamu LCD jutikliniu ekranu, kuris suteikia galimybę fotografuoti dideliu arba mažu kampu. Galite lengvai slinkti ir pasirinkti pagrindinius vaizdus bei vietoje įtraukti titrus, vietos, tinklo, IPTC ir autoriaus teisių informaciją. Fotografuokite naudodami tiesioginę peržiūrą ir liesdami galėsite nustatyti fokusavimo tašką, atleisti užraktą ir gauti iš anksto nustatytų reikšmių taškinio baltos spalvos balanso duomenis pagal kadre pasirinktą sritį. Dar geresnį valdymą užtikrina Picture Control 2.0, kurią naudojant galima lengvai apibrėžti tiek fotografavimo, tiek filmavimo parametrus. Patogus sukurtų vaizdų apdorojimas pasitelkus išankstinį nustatymą Flat (vienodinimas), jei reikia praplėsti dinaminį diapazoną, ir Clarity (ryškinimas), jei reikia ypatingo detalumo.

NEBIJO TAMSOS: SUKURKITE KADRUS, KURIŲ KITI NEGALI NET MATYTI

D500 negąsdina sudėtingos apšvietimo sąlygos. Ypač didelis ISO intervalas atveria šiam fotoaparatui naujų fotografavimo galimybių tamsoje ir padeda tvarkytis su ryškiausiomis vietomis. Naujoji Nikon apdorojimo sistema EXPEED 5 užtikrina neįtikėtinai aukštą vaizdo kokybę naudojant standartinį ISO intervalą nuo 100 iki 51 200. Ypač smarkiai sumažintas smulkus triukšmas, o kokybė išlaikoma net apkarpytuose vaizduose, nufotografuotuose naudojant dideles ISO reikšmes. Be to, galite išplėsti ISO intervalą iki ISO 50 atitikmens naudodami Lo 1 nuostatą arba iki neįtikėtino ISO 1 640 000 atitikmens naudodami Hi 5 nuostatą. Kartu su fotoaparato AF sistema, kuri dirba ir beveik tamsoje (-4 EV centriniame taške), Hi 5 nuostata suteikia galimybę fotografuoti situacijose, kuriose anksčiau galbūt nefotografuodavote. Šie nepaprastai dideli ISO skaičiai, suteikiantys galimybę spalvotus vaizdus fotografuoti be blykstės, tinkami naudoti specialistui stebėjimo ir apsaugos srityse.

4K/UHD FORMATO EFEKTYVUMAS

Būdamas pirmasis Nikon DX formato DSLR, įrašantis didelės raiškos 4K/UHD filmus, D500 siūlo visiškai naują filmavimo lankstumo lygį. Iki 29 minučių ir 59 sekundžių trukmės 4K/UHD filmai (3 840 x 2 160 pikselių) gali būti įrašyti 30p / 25p / 24p kadrų greičiu naudojant pradinį taškinį pikselių apkarpymą, kuris užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę. „Full HD" (1080p) vaizdo įrašą galima įrašyti iki 50p / 60p kadrų greičiu kelių jutiklių apkarpymo formatais, įskaitant pradinį „Full HD" pikselių apkarpymą. Nikon elektroninio virpesių mažinimo funkcija reikšmingai sumažina fotoaparato drebėjimo poveikį, kai „Full HD" filmai kuriami fotoaparatą laikant rankoje. Filmuojant M režimu, visų vaizdo įrašų skyros ir apkarpymo režimų jautrumą galima nustatyti nuo ISO 100 iki pat Hi 5. Naudodami automatinį ISO, galite nustatyti nuo ISO 200 iki Hi 5 bei didžiausias norimas ISO reikšmes. Fotoaparatas turi švariąją HDMI išvestį: net ir 4K/UHD filmus galima įrašyti į atminties kortelę arba išvesti nesuglaudintus į HDMI naudojant 8 bitų 4:2:2 YCbCr. HDMI išvestį galima naudoti su bet kokios skyros filmais įrašant nuotoliniu būdu. Kitos funkcijos yra integruotas intervalų laikmatis ir 4K/UHD kokybės laiko intervalo funkcija.

DX GREITIS: TOKS RYŽTINGAS, KOKIO JUMS REIKIA

Kaip ir mažesniuoju broliu D5, D500 galima pasitikėti fotografuojant sudėtingomis sąlygomis. Tvirta metalo struktūra su grublėtu magnio lydiniu ir anglies pluošto dalimis sukuria lengvą bei patvarų korpusą. Visos jungtys, mygtukai ir ratukai yra apsaugoti nuo vandens. Energiją taupanti konstrukcija suteikia galimybę įkrovus akumuliatorių sukurti daugybę kadrų. Pasirenkamas papildomas akumuliatorių blokas MB-D17 palaiko tris skirtingus akumuliatorių maitinimo šaltinius, o fotoaparatą lengviau valdyti fotografuojant vertikaliai. Didelio efektyvumo užraktas atlaiko 200 000 ciklų.

NIKKOR OBJEKTYVAI: DX TELEOBJEKTYVO PRANAŠUMAS

Nikon legendiniai NIKKOR objektyvai suteikia neprilygstamą ryškumą ir universalumą. D500 yra suderinamas su visais DX NIKKOR objektyvais, o fotoaparato DX jutiklio 1,5 k. apkarpymo koeficientas suteikia teleobjektyvo efektą fotografuojant su FX objektyvu. Sujunkite D500 su AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR objektyvu ir apžvalgos kampas naudojant teleobjektyvą atitiks FX formato DSLR su pritaisytu 600 mm telefotografijos objektyvu apžvalgos kampą. Palyginti su viso kadro deriniu, tai sumažins jūsų teleobjektyvo rinkinio svorį ir ilgį maždaug per pusę - rimtas pranašumas, jei nenorite apsikrauti. Dabar galite atsidurti veiksmo sūkuryje arba sufokusuoti sunkiai pasiekiamą paukščio lizdą nejausdami nepatogumų, kuriuos keltų sunkesnis profesionalo rinkinys.

ŠEŠĖLIŲ APŠVIETIMAS

D500 yra visiškai suderinamas su žymiąja Nikon i-TTL / kūrybingo apšvietimo sistema ir naująja Nikon radijo bangų patobulinto belaidžio apšvietimo valdymo sistema. Tai reiškia, kad galite lengvai naudoti su Speedlight blykstėmis, pvz., profesionalams skirta SB-910, kompaktiška SB-700 arba SB-5000, kurioje naudojama valdymo radijo bangomis technologija. Kartu su atskirai įsigyjamu siųstuvu-imtuvu WR-R10 D500 gali valdyti ir belaidžiu būdu paleisti iki šešių SB-5000 vienetų grupių blykstę iš kitos patalpos, iš už kampo arba lauke šviečiant saulei.

SNAPBRIDGE - SUJUNKITE FOTOAPARATĄ IR IŠMANIUOSIUS ĮRENGINIUS

D500 yra pirmasis Nikon skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, suderinamas su SnapBridge. Ši Nikon programa veikia naudodama „Bluetooth Low Energy" (BLE) technologiją, kad palaikytų nuolatinį, ma˛ai energijos naudojantį ryšį tarp fotoaparato ir išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Fotografuodami galite automatiškai sinchronizuoti vaizdus išmaniajame įrenginyje ir tam nereikės pernelyg eikvoti fotoaparato akumuliatoriaus. Fotografuojant sinchronizuotų vaizdų dydis iškart pakeičiamas, kad juos būtų paprasta per˛iūrėti ir būtų galima greitai įkelti į socialinės ˛iniasklaidos svetainę. Taip pat galite valdyti pagrindines fotoaparato funkcijas išmaniuoju įrenginiu ir paprastai pa˛ymėti vaizdus ˛emėlapyje. Be to, kaskart kai atsidursite naujoje vietoje, SnapBridge automatiškai atnaujins jūsų fotoaparato vietinį ir UTC laiką pagal GPS informaciją jūsų išmaniajame įrenginyje. Jūsų kadrai bus su teisinga data, nesvarbu, kiek laiko juostų kirstumėte. Į D500 integruota artimojo ryšio (NFC) funkcija, todėl fotoaparatą lengvai prijungsite prie išmaniojo įrenginio, kad aktyvintumėte SnapBridge naudojant ją pirmą kartą.

Specifications
Mikrofono jungtis: Yra
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
APS-C/H
Shutter speed:
Išlaikymas- tai laiko momentas, kuriuo yra apšviečiamas vaizdo sensorius.Tai yra atliekama atidarant fotoaparato užraktą – mechaninę atitvavą tarp objektyvo ir vaizdo sensoriaus.Išlaikymas priklauso nuo apšvietimo, diafragmosi ir sensoriaus jautrumo. Jis matuojamas sekundėmis.
Nuo 1/8 000 iki 30 sek.
Sensitivity (ISO):
Sensor sensitivity to light. Bigger ISO lets better capture fast moving objects or operating with camera in low light situations. But every situation needs it's own ISO, if it is too big, frame quality will be low,
ISO 100 - 51200, Auto
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
21 mln.
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Mikrofono jungtis: Yra
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
APS-C/H
Shutter speed:
Išlaikymas- tai laiko momentas, kuriuo yra apšviečiamas vaizdo sensorius.Tai yra atliekama atidarant fotoaparato užraktą – mechaninę atitvavą tarp objektyvo ir vaizdo sensoriaus.Išlaikymas priklauso nuo apšvietimo, diafragmosi ir sensoriaus jautrumo. Jis matuojamas sekundėmis.
Nuo 1/8 000 iki 30 sek.
Sensitivity (ISO):
Sensor sensitivity to light. Bigger ISO lets better capture fast moving objects or operating with camera in low light situations. But every situation needs it's own ISO, if it is too big, frame quality will be low,
ISO 100 - 51200, Auto
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
21 mln.
Sensor size:
Surface of light-sensitive elements which are responsible for view.
23.5 x 15.7 mm (CMOS)
Screen: 3.2" (8.13 cm)
Screen pixels:
Pixels in LCD screen
2 359 000 pikselių
Continuous drive:
Camera capability of shooting in burst mode. Number is measured in frames per second
10 kps
Connections:
List of connections inside item
C tipo HDMI jungtis, 3.5mm garso išvestis, b tipo USB 3.0 jungtis
Measurements: 147 x 115 x 81 mm
Memory card type: XQD, SD, SDHC (suderinama su UHS-II), SDXC (suderinama su UHS-II)
Viewfinder: Akių lygio pentaprizmis veidrodinis vaizdo ieškiklis
Exposure correction: Nuo –5 iki +5 EV 1/3, 1/2 arba 1 EV žingsniais
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
480g
Color: Juoda
Power source:
Item's source of energy for stable working.
EN-EL15 Ličio jonų akumuliatorius
White balance: Auto, 7 pozicijos ir 1 naudotojo pozicija
Image formats: RAW, JPEG, MOV, MPEG-4, LPCM
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
4K UHD (3840 x 2160)
Komplektacija:
Pateikiamas sąrašas daiktų, kurie yra kartu su įsigyjamu įrenginiu.
Fotoaparatas (body), akumuliatorius, pakrovėjas, dirželis, naudojimosi vadovas
additional information: WiFi, NFC, Bluetooth 4.1 palaikymas. Expeed 5 procesorius
Focus points:
Active sensitive points which are responsible for precise position setting. More focus points lets camer more quickly understand, what exactly you want to capture and helps for faster focus to object.
153 fokusavimo taškai
Lens mount type: Nikkor AF
[Failai]
Instrukcija lietuvių kalba: [parsisiųsti]
Other cusomers bought
Customers reviews
Komentatorius
Best product characteristics Super modelis, likau labai suzavetas, - greitas, tikslus fokusas, kompaktiskas.
Product drawbacks NERA!!!
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2022 All rights reserved. Fotoaparatas.lt