Basket Items; 0

NIKON D3400 + 18-55mm VR

(Item number: MTF-8678)
[Gamintojo kodas:] VBA490K001
  • Effective pixels: 24 mln.
  • Sensor size: DX CMOS 23,5 mm x 15,6 mm
  • Mikrofono jungtis: Nėra
  • Komplektacija: D3400 body fotoaparatas, EN-EL14a akumuliatorius, akumuliatoriaus įkroviklis, dangtelis, fotoaparato dirželis.
  • Screen pixels: 921000 taškų
More
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

2-3 business days

(Left: 0 vnt)
[Atsiprašome, šiuo metu prekės įsigijimas negalimas.]
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Pristatymas
Delivery

2-3 business days

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

[Teirautis]

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

nikon d3400Nikon D3400 body fotoaparatas

Fotoaparatu D3400 itin paprasta fotografuoti ir dalytis DSLR kokybės vaizdais. Nikon SnapBridge¹ prijungia fotoaparatą prie jūsų išmaniojo įrenginio „Bluetooth®"² ryšiu, todėl fotografuojant nuotraukos iškart sinchronizuojamos. Tiesiog paimkite telefoną ir dalykitės nuotraukomis - jokio vargo ir jokio laukimo.

Be to, tai nėra tiesiog paprastos nuotraukos. Didelis 24,2 MP DX formato jutiklis užtikrina nepriekaištingą rezultatą net esant prastam apšvietimui ir padeda išgauti meniškai sulietą foną naudojant kartu su NIKKOR objektyvu. Vadovo režimas padės lavinti fotografavimo įgūdžius, o D3400 naudojamas didelės talpos akumuliatorius pasirūpins, kad kada panorėję galėtumėte nuotraukomis sužibėti savo socialiniuose tinkluose.

PRIBLOKŠKITE SAVO DRAUGUS DSLR VAIZDO KOKYBE

Su fotoaparatu D3400 lengva kurti aukštos kokybės vaizdus, kurie visada padarys įspūdį. Pamirškite paprastas momentines nuotraukas - mėgaukitės kūrybos laisve ir užfiksuokite įspūdingus kadrus esant prastam apšvietimui arba kurkite portretus su tolygiai sulieto fono efektu. Ir fotografuojant, ir filmuojant didelis 24,2 megapikselių DX formato jutiklis kartu su galingu Nikon EXPEED 4 vaizdo procesoriumi ir NIKKOR objektyvu užtikrins išskirtinį detalumą. Platus 100-25 600 ISO jautrumo šviesai diapazonas reiškia, kad galite užfiksuoti aiškius vaizdus net fotografuodami vakarinio koncerto prieblandoje ar tiesiog išėję vakare pasivaikščioti. Negana to, fotoaparatas yra nuolat prijungtas prie jūsų išmaniųjų įrenginių, todėl galite laisvai fotografuoti ir su pasididžiavimu kitiems parodyti savo užfiksuotus kadrus. Akimirksniu.

IŠKART PASIDALYKITE NUOTRAUKOMIS NAUDODAMI SNAPBRIDGE¹, PALAIKANČIĄ NUOLATINĮ RYŠĮ SU JŪSŲ IŠMANIUOJU ĮRENGINIU

Įkelkite DSLR kokybės vaizdus vos per kelias sekundes ir sužibėkite savo socialiniuose tinkluose! Nikon novatoriška SnapBridge programa naudoja „Bluetooth® low energy" (BLE) mažų energijos sąnaudų technologiją², todėl D3400 gali palaikyti nuolatinį ryšį su išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu neeikvojant daug energijos. Prijungti fotoaparatą prie išmaniojo įrenginio paprasta. Kartą tai padarius ryšys palaikomas nuolat. Kad ir kur būtumėte, fotografuojant fotoaparatas sinchronizuoja nuotraukas su jūsų išmaniuoju įrenginiu, t. y. kaskart fotografuojant nereikia prijungti iš naujo. Nebesijaudinkite, kad išeikvosite fotoaparato akumuliatoriaus energiją, ir toliau naudokitės išmaniuoju įrenginiu be jokių pertrūkių. SnapBridge vaizdus perduoda veikdama fone. Tiesiog paimkite savo išmanųjį įrenginį ir jame jau rasite savo nuotraukas. Be to, fotografuojant sinchronizuojamų vaizdų dydis automatiškai pakoreguojamas, todėl galite juos peržiūrėti ir greitai įkelti į socialinius tinklus. Fotoaparatas sinchronizuos nuotraukas su jūsų išmaniuoju įrenginiu net jam veikiant miego režimu. Fotoaparatu D3400 galėsite kurti tokius vaizdus, kurių jūsų socialinių tinklų paskyrų sekėjams bus vis negana. O SnapBridge leis akimirksniu pasidalyti padarytomis nuotraukomis.

KOKYBIŠKI KADRAI, KAD IR KUR BŪTUMĖTE: NEDIDELIS, BET ILGAI FOTOGRAFUOTI LEIDŽIANTIS DSLR

Nedidelis ir lengvas, todėl patogus nešiotis, D3400 yra puikus fotoaparatas, kuriuo galite kurti įspūdingas didelės skyros nuotraukas ir filmus. Galite fotografuoti ilgiau ir visiškai įkrautu³ akumuliatoriumi užfiksuoti iki 1 200 kadrų - tokią galimybę suteikia mažai energijos naudojanti fotoaparato konstrukcija ir didelės talpos akumuliatorius. Dideliame 7,5 cm (3,0 col.) didelės skyros LCD ekrane lengva komponuoti ar peržiūrėti kadrus ir pritaikyti specialiuosius efektus. Be to, kad ir kur būtumėte, galite pasinaudoti fotoaparate esančiu vadovo režimu, kuris prireikus pateiks išsamias instrukcijas. Jei dar nesate fotografavę su DSLR arba norite sužinoti daugiau, vadovo režimas bus geriausias jūsų pagalbininkas: šiuo režimu pademonstruojama, kaip tiksliai sureguliuoti fotoaparato nustatymus, kad gautumėte puikių nuotraukų ir filmų.

NIKON DSLR PRANAŠUMAS: TIKSLUMAS IR GROŽIS

Dėl Nikon DSLR fotografavimo greičio, tikslumo ir patogaus valdymo kaip niekad paprasta mėgautis kokybiškais vaizdais. Nesvarbu, ar fotografuojate stambiu planu, ar iš toli, preciziškai tiksli fotoaparato automatinio fokusavimo (AF) sistema greitai pagaus fotografuojamą objektą ir jį sufokusuos. Jei fotografuojate judančius objektus, D3400 gali fotografuoti 5 fps greičiu, t. y. kas sekundę užfiksuojami penki puikūs vaizdai. Legendiniais NIKKOR objektyvais užfiksuoti kadrai išsiskirs spalvų gyvumu ir aiškumu. O dėl pasaulyje pripažintos Nikon ergonomikos pagrindiniai valdikliai lengvai pasiekiami. Naudojant fotoaparato optinį vaizdo ieškiklį komponuoti nuotraukas gerokai paprasčiau nei išmaniuoju telefonu ar kompaktišku fotoaparatu. Pridėkite akį prie vaizdo ieškiklio ir matykite aiškų vaizdą - tai leidžia pasijausti tikru fotografu. Vaizdo ieškiklis blokuoja saulės šviesą ir kitus trukdžius, todėl galėsite sutelkti dėmesį į fotografuojamą objektą. Be to, kai fotografuojate žiūrėdami pro vaizdo ieškiklį, stabiliau laikysite fotoaparatą, todėl ir vaizdai bus stabilesni, ypač ilgesniu objektyvu fotografuojant toli esančius objektus.

PASINERKITE Į KINEMATOGRAFIJĄ: „FULL HD" FILMAI

Naudojant D3400 smagu ne tik fotografuoti. Jei reikia ką nors nufilmuoti, fotoaparato D filmo funkcija kokybiškus ir itin detalius „Full HD" formato vaizdo įrašus įrašys iki 50p / 60p kadrų greičiu. Nepertraukiamas automatinis fokusavimas užtikrina judančio objekto ryškumą. Be to, dėl fotoaparato plataus ISO jautrumo šviesai diapazono lengva filmuoti visur: ir gatvėje naktį, ir patalpoje vykstančiuose vakarėliuose. Jei norite suteikti šiek tiek dramos efekto, naudodami Nikon siūlomus DX NIKKOR objektyvus lengvai sukursite kinematografiškai atrodančius vaizdo įrašus, kuriais pavydžiai gėrėsis visi žiūrintys. Filmuokite sparčiai veikiančiu DX NIKKOR objektyvu, pvz., AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G, ir pasinaudokite galimybe išryškinti objektą gražiame sulietame fone. AF-P DX NIKKOR 18-55 mm objektyvas puikiai tiks filmuojant, nes jis veikdamas beveik neskleidžia triukšmo.

ATSKLEISKITE SAVO KŪRYBINĮ POTENCIALĄ NAUDODAMI FOTOAPARATO SPECIALIUOSIUS EFEKTUS IR PICTURE CONTROL PARINKTIS

D3400 rasite įvairių priemonių, kurios padės atskleisti jūsų kūrybiškumą. Dešimt skirtingų fotoaparato efektų padės lengvai sukurti meniškus vaizdus. Tiesiog prieš fotografuodami pasirinkite norimą efektą. Fotoaparate esantis retušavimo meniu suteikia galimybę padarytiems kadrams greitai pritaikyti aplinkos efektus. O jei norite sudėtingesnių parinkčių, naudodami fotoaparato Picture Control parinktis galite koreguoti įvairius nustatymus, pvz., kontrastą ir sodrumą, kad vaizdai atrodytų būtent taip, kaip norite. Netgi galite iškart apkarpyti kadrus tiesiog paspaudę mygtuką i, kai atkurdami priartinate vaizdą. Be to, fotoaparate esanti SnapBridge ryšio technologija leidžia toliau tvarkyti nuotraukas išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje. Nuotraukos sklandžiai sinchronizuojamos, todėl kaip niekad paprasta peržiūrėti savo darbus išmaniajame įrenginyje arba toliau redaguoti vaizdus mėgstamiausia nuotraukų apdorojimo programa.

JŪSŲ NIKON DSLR: ATRASKITE NEĮTIKĖTINAS FOTOGRAFAVIMO GALIMYBES

Įsigiję Nikon DSLR gausite gerokai daugiau nei fotoaparatą. Jūs gausite galimybę tyrinėti visiškai naują fotografijos pasaulį. Pradedant legendiniais NIKKOR objektyvais ir baigiant paprastais naudoti Nikon blykstės įrenginiais, jūsų DSLR yra nuolat tobulinamos ir plečiamos sistemos, kuri gali augti kartu su jumis, dalis. NIKKOR objektyvų kokybė yra vienas svarbiausių Nikon DSLR pranašumų, palyginti su bet kurio kito tipo fotoaparatu, o D3400 yra suderinamas su daugybe įvairių DX formato NIKKOR⁴ objektyvų, skirtų kone visoms įmanomoms fotografavimo situacijoms. Sparčiai veikiančiu fiksuoto židinio nuotolio objektyvu sukursite tolygiai sulietą foną, telefotografijos objektyvu užfiksuosite tolimus objektus, o naudodami plačiakampį objektyvą sukursite nuostabią kompoziciją. Kai būsite pasiruošę sužinoti daugiau apie šviesos suteikiamas galimybes, pripažinimo sulaukusios Nikon Speedlight blykstės yra kaip tik tai, ko jums reikia. Šiais nešiojamaisiais blykstės įrenginiais paprasta išsklaidyti arba sušvelninti šviesą, suteikti ypatingumo dieną fotografuojamiems objektams, patobulinti prieblandoje fotografuojamus kadrus arba išryškinti objektų detales esant foniniam apšvietimui. 

 

Specifications
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
24 mln.
Sensor size:
Surface of light-sensitive elements which are responsible for view.
DX CMOS 23,5 mm x 15,6 mm
Mikrofono jungtis:
Mikrofono jungtis yra fizinė jungtis, skirta prijungti mikrofoną prie įvairių garso įrangos, pvz., garso stiprintuvų, miksavimo pultų, kompiuterių arba garso įrašymo įrenginių.
Nėra
Komplektacija:
Pateikiamas sąrašas daiktų, kurie yra kartu su įsigyjamu įrenginiu.
D3400 body fotoaparatas, EN-EL14a akumuliatorius, akumuliatoriaus įkroviklis, dangtelis, fotoaparato dirželis.
Screen pixels:
Pixels in LCD screen
921000 taškų
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
24 mln.
Sensor size:
Surface of light-sensitive elements which are responsible for view.
DX CMOS 23,5 mm x 15,6 mm
Mikrofono jungtis:
Mikrofono jungtis yra fizinė jungtis, skirta prijungti mikrofoną prie įvairių garso įrangos, pvz., garso stiprintuvų, miksavimo pultų, kompiuterių arba garso įrašymo įrenginių.
Nėra
Komplektacija:
Pateikiamas sąrašas daiktų, kurie yra kartu su įsigyjamu įrenginiu.
D3400 body fotoaparatas, EN-EL14a akumuliatorius, akumuliatoriaus įkroviklis, dangtelis, fotoaparato dirželis.
Screen pixels:
Pixels in LCD screen
921000 taškų
Indoneziečių kalba: Yes
Screen:
3" 7.5cm LCD
Image formats: MOV, H.264 / MPEG-4
Objektyvo diafragma: f/3.5
Sensor size:
Surface size of light-sensitive elements which are responsible for view
APS-C/H
Objektyvo optinis priartinimas: 3x
Objektyvas: 18-55 VR
Flash: X = 1/200 s; sinchronizuoja, kai užrakto greitis 1/200 s arba lėtesnis
Net weight: 0.8 kg
Integruoti garsiakalbiai: Yes
Body: Magnio lydinio
Lens mount type: Nikon F stovas (su AF kontaktais)
Connections:
List of connections inside item
microUSB, C tipo HDMI,
Exposure correction: –5 iki +5 EV 1/3 EV žingsniais
Focusing: Automatinis ir Rankinis
Continuous drive:
Camera capability of shooting in burst mode. Number is measured in frames per second
Iki 5 kadrų per sekundę
Shutter speed:
Išlaikymas- tai laiko momentas, kuriuo yra apšviečiamas vaizdo sensorius.Tai yra atliekama atidarant fotoaparato užraktą – mechaninę atitvavą tarp objektyvo ir vaizdo sensoriaus.Išlaikymas priklauso nuo apšvietimo, diafragmosi ir sensoriaus jautrumo. Jis matuojamas sekundėmis.
Nuo 1/4 000 iki 30 s 1/3 EV žingsniais
Power source:
Item's source of energy for stable working.
EN-EL14a įkraunamas akumuliatorius
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
445g
Measurements: 124 x 98 x 75,5 mm
Sensitivity (ISO):
Sensor sensitivity to light. Bigger ISO lets better capture fast moving objects or operating with camera in low light situations. But every situation needs it's own ISO, if it is too big, frame quality will be low,
100 - 25600
Focus points:
Active sensitive points which are responsible for precise position setting. More focus points lets camer more quickly understand, what exactly you want to capture and helps for faster focus to object.
11 Taškų
Camera: DSLR set
Body: Yes
Screen resolution: 6.000 x 4.000
Video output: No
Lens mount: Nikon F
TTL hold display: Yes
Automatic mode: Yes
Shutter speed (sec.): 30 - 1/4.000
Type: LCD
Arabic language: Yes
German language: Yes
Color: Juoda
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
Full HD (1920 x 1080)
Memory card type:
Atminties kortelė (angl. "memory card") yra nedidelė, portabilioji atminties prietaiso dalis, kuri naudojama saugoti duomenis, tokius kaip nuotraukos, vaizdo įrašai.
SD/SDHC/SDXC
WEEE tax: Yes
Objektyvas: 1
Sensor: CMOS
Microphone connector: No
NFC function: Yes
CF card support: No
Focusing distance (equivalent 35mm ): 27 - 82,5
Vietos rodymas: Yes
Automatinis laikas: Yes
Blykstė (Išlaikymui): Yes
Touch screen: Ne
Full HD Video Recording(1080p): 60fps
Bulgarų kalba: Yes
Width (mm): 124
Packing quantity: 1 pc(s)
Flash: No
Sensor (mm): 23,6 x 15,8
WiFi: Nėra
Microdrive support: No
Focal Length (mm):
Focal length is distance from optical center of the lens to the matrix.Measured in millimeters.
18 - 55
Centro matavimas: Yes
Changing diaphragm: Yes
Screen diagonal (cm): 7,5
HD Video Recording (720p): 60fps
Chinese language: Yes
Height (mm): 98
TI weight (kg): 0.1 kg
Memory card type: No
HDMI connector: Yes
SD card support: SD / SDHC / SDXC
Luminous Intensity: 3,5 - 5,6
Atstumo atvaizdavimas: Yes
Manual Exposure Control: Yes
Screen diagonal (Coliais): 3,0
Danish language: Yes
Depth (mm): 75,5
Volume (m3): 0.0049335 m³
Krepšys: No
Resolution (Megapixels): 24,2
Direct printing: Yes
MMC card support: No
Focusing: Autofocus / Manual focusing
3D Colour Matrix Metering: Yes
Long-term exposure management: Yes
Articulated display: No
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
445
Minimum focal length (35mm film equiv): 2.7 cm
Display schwenkbar / neigbar: No
Tare weight (kg): 0.4 kg
Keičiama baterija: No
Self-cleaning sensor: No
XD card support: No
Viewfinder: Reflex Camera with Diopter Setting
English language: Yes
Full HD: Yes
XQD card support: No
Flash: Built-In Flash, Hot Shoe Connector for External Flash
Finnish language: Yes
Gross depth (mm): 230 mm
USB support:
USB jungtis suteikia galimybę prie įrenginio prijungti USB atmintinę arba kitą duomenų kaupiklį.
Yra / Nėra
GPS reciever: Optional
French language: Yes
Gross width (mm): 165 mm
Graikų kalba: Yes
Gross height (mm): 130 mm
Battery charger included: Yes
Batteries included: Yes
Wrist strap included: Yes
Lens cap included: Yes
Producer product name: D3400 + AF-P DX 18-55 mm 1:3.5-5.6G VR
Camera type: SLR Camera Kit
Sensor type: CMOS
Still image resolution(s): 2992 x 2000\n4496 x 3000
Image stabilizer: Yes
Image stabilizer location: Lens
Sensor format: DX
Image formats supported: JPEG XR, NEF, RAW
Minimum aperture number: 3.5
Maximum aperture number: 38
Lens structure (elements/groups): 12/9
Number of diaphragm blades: 7
Lens mount interface: Nikon F
Focus: TTL
Focus adjustment: Auto
Auto Focus (AF) points: 11
ISO sensitivity: 100, 25600
Light exposure correction: ± 5EV (1/3EV step)
Auto Exposure (AE) lock: Yes
ISO sensitivity (min): 100
ISO sensitivity (max): 25600
Camera shutter type: Electronic
Flash modes: Auto
Flash exposure compensation: Yes
Flash exposure correction: -3EV - +1EV (1/3 EV step)
Video recording: Yes
HD type: Full HD
Video formats supported: H.264, MOV, MPEG4
Built-in microphone: Yes
Voice recording: Yes
Audio formats supported: PCM
Compatible memory cards: SD, SDHC, SDXC
Memory slots: 1
Display: TFT
PictBridge: Yes
USB version: 2.0
HDMI: Yes
HDMI connector type: Mini
Italian language: Yes
DC-in jack: Yes
Japonų kalba: Yes
Bluetooth:
Bluetooth, tai ryšio standartas, leidžiantis, keliems įrenginiams tarpusavyje keistis informacija. Priklausomai nuo skirtingų versijų ir aplinkos veiksnių, įrenginiai gali būti sujungti iki 100 metrų atstumu.
Yes
Korėjiečių kalba: Yes
Bluetooth version: 4.1
Dutch language: Yes
Near Field Communication (NFC): No
Norvegų kalba: Yes
White balance: Auto, Cloudy, Direct sunlight, Flash, Fluorescent, Incandescent, Shade
Perslų kalba: Yes
Scene modes: Landscape, Portrait
Lenkų kalba: Yes
Photo effects: Neutral, Vivid
Portugalų kalba: Yes
Brightness adjustment: Yes
Rumunų kalba: Yes
Tripod mountable: Yes
Rusų kalba: Yes
Languages support: Multi
Švedų kalba: Yes
Histogram: Yes
Serbų kalba: Yes
Live View: Yes
Ispanų kalba: Yes
Camera file system: DCF 2.0, Exif 2.3
Tajų kalba: Yes
Diopter adjustment (D-D): -1.7 - 0.5
Čekų kalba: Yes
Power source type: AC, Battery
Ukrainiečių kalba: Yes
Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion)
Vengrų kalba: Yes
Battery type: EN-EL14a
Vietnamiečių: Yes
Colour of product: Black
Warranty: 24 month(s)
Megapixel: 24.2 MP
Maximum image resolution: 6000 x 4000 pixels
Total megapixels: 24.72 MP
Image sensor size (W x H): 23.5 x 15.6 cm
Focal length range (f-f): 18 - 55 mm
Filter size: 5.5 cm
Closest focusing distance: 0.25 m
Fastest camera shutter speed: 1/4000 s
Slowest camera shutter speed: 30 s
Flash sync-speed: 1/200 s
Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels
Video resolutions: 1280 x 720,1920 x 1080 pixels
Motion JPEG frame rate: 60 fps
Display diagonal: 7.62 cm
Display diagonal (metric): 7.5 cm
Display resolution (numeric): 921000 pixels
Field of view: 100 %
Self-timer: 2,5,10,20 s
Tripod thread: 1/4 "
Battery life (CIPA standard): 1200 shots
Operating temperature (T-T): 0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H): 0 - 85 %
Width: 12.4 cm
Depth: 7.55 cm
Height: 9.8 cm
Weight: 395 g
Weight (including battery): 445 g
Lens diameter: 6.45 cm
Lens length: 6.25 cm
Lens weight: 205 g
Gross weight: 1.2 kg
Integruotas mikrofonas: Yes
DLNA function: No
WEE classification: CL109:5:2017-04-01
Composition of battery: CL127:KT:2016-12-09
Classification of battery: CL126:NE:2016-12-09
Type of battery: Accumulator
Vari-angle LCD display: No
Touchscreen: No
Wi-Fi: No
[Failai]
Instrukcija lietuvių kalba: [parsisiųsti]
Extras
Other cusomers bought
Customers reviews
Komentatorius
Best product characteristics Esu pradedanti fotografė fotoaparatą pirkau fotografuoti drauges ir šeimą. Labai patiko kokybė ir svarbu nebrangus.
Product drawbacks
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2023 All rights reserved. Fotoaparatas.lt