Basket Items; 0

Populiarus ir gerų atsiliepimų sulaukęs 28-75mm f/2.8 objektyvas pagaliau prieinamas ir specialia versija sisteminiams pilno kadro fotoaparatams su Sony E-mount jungtimi. Naujasis Tamron 28-75 mm f / 2.8 Di III RXD yra kompaktiškas ir lengvas (tik 550 gramų), nepaisant f/2.8 diafragmos visame artinimo diapazone.

Tylus fokusavimas

Objektyvas buvo aprūpintas nauju fokusavimo varikliu, RXD (angl. Rapid eXtra-Silent Stepping Drive), kuris užtikrina greitą, tikslų ir tylų fokusavimą, o tai yra idealu fotografuojant ir filmuojant. Jis taip pat suderinamas su Sony DMF (angl. Direct Manual Focus) tiesioginiu rankiniu fokusavimu kuris leidžia akimirksniu perjungti tarp automatinio ir rankinio fokusavimo.

Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD geba fokusuoti iš labai arti, vos 19 cm, naudojant platų kampą. Tai reiškia, kad galite iš arti fotografuoti objektus įtraukiant daugiau supančios aplinkos į kadrą.

Modernus dizainas ir aukštos kokybės optika 

Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD yra modernaus dizaino su glotniu objektyvo korpusu ir elegantišku sidabriniu žiedu šalia tvirtinimo jungties, kuris jau tapo išskirtiniu bruožu naujos kartos Tamron objektyvuose. Konstrukcija yra atspari drėgmei ir dulkėms, o priekinis lęšis turi fluoro padengimą, kad atstumti vandens lašus ir purvą bei būti lengviau valomu.

Kaip ir pirmtakas skirtas DSRL fotoaparatams, Tamron 28-75 mm f2.8 Di III RXD turi nepriekaištingą optinį našumą, o didelė diafragma leidžia fotografuoti gražias nuotraukas su išlietu fonu, kas yra idealu portretams.

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD savybės

  • Šviesus priartinantis objektyvas Sony E jungties fotoaparatams
  • Skirtas pilno kadro sistemai, bet tinka ir APS-C
  • Naujas varikliukas, RXD, suteikia greita ir labai tylų fokusavimą
  • Palaiko Sony DMF
  • Drėgmei atspari konstrukcija ir fluoro padengimas
  • Modernus ir ergonomiškas dizainas
  • Minimalus fokusavimo atstumas tik 19 cm prie plataus kampo ir 39 cm prie maksimalaus artinimo
  • Kompaktiškas (11.8 cm ilgis) ir lengvas (550 gramų)

 

Detali techninė specifikacija ir kaina bus paskelbti artėjant oficialiam išleidimo metui, kuris numatomas 2018 m. viduryje.

 

 

{newsletter}

© 2006-2021 All rights reserved. Fotoaparatas.lt